Connect with us

MOBILZONE

Чим відрізняються Xiaomi Mi Band 4 і Xiaomi Mi Smart Band 4

Опубліковано

Минулого тижня на території Китаю нарешті представили спортивний браслет Xiaomi Mi Band 4, який отримав масу особливостей, починаючи від кольорового екрану і закінчуючи підтримкою голосового управління. Цей наручний гаджет швидко став хітом серед покупців, а його продажу на місцевому китайському ринку вже почалися, причому купити собі цей гаджет можна за 169 юанів, що становить всього 800 гривень. Втім, даний фітнес-трекер анонсували вже і в Україні, але під іншою назвою – Xiaomi Mi Smart Band 4. У зв’язку з цим багато людей задаються питанням про те, чим вони відрізняються один від одного.

Нагадаємо, що офіційні продажі міжнародної версії спортивного браслета стартують в Україні вже 9 липня 2019 року, а купити цей наручний гаджет стане можливим за 1400 гривень. Виходить, що обидва трекера відрізняються один від одного за ціною майже в два рази, що, безумовно, говорить про те, що вони чимось відрізняються один від одного. Втім, насправді це дуже велика помилка. Справа в тому, що компанія Xiaomi ось уже як кілька років практикує використання різних назв для однакових пристроїв, тобто в Китаї вони називаються так, в в Європі та інших країнах – зовсім по-іншому.

Спортивні браслети Xiaomi Mi Band 4 і Xiaomi Mi Smart Band 4 є абсолютно ідентичними у всьому, крім хіба що написів на упаковці, тому що в міжнародній версії вони будуть зроблені англійською мовою, тоді як в китайкою, що цілком очевидно, на китайській мові. В іншому, абсолютно ніякої різниці в цих моделях немає, тому що вони обидві за замовчуванням в базових версіях не містять в собі навіть чіпа NFC. Наявність такого заяву тільки для китайської версії, але вона вийде на ринок лише через кілька тижнів або місяців – точних даних на цей рахунок поки що немає.

Локалізація браслета на українську мову, або ж інший, здійснюється дуже просто – потрібно його включити і підключити до смартфону, після чого трекер сам оновить прошивку, а для цього потрібно натиснути всього кілька кнопок в додатку Mi Fit, доступному для Android і iOS. Як тільки це виявиться зроблено, він почне показувати всю інформацію тією мовою, який вибере сам користувач, а таких є більше двох десятків. Різниця в ціні між Xiaomi Mi Band 4 і Xiaomi Mi Smart Band 4 обумовлена ​​тим, що в вартість міжнародної моделі закладені численні мита, збори та податки, а ще вона пройшла додаткові сертифікації. Все це закладено в цінник, тому міжнародна модель в Україні коштує 1400 гривень, тоді як в Китаї купити регіональну версію браслета можна майже вдвічі дешевше.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Опубліковано

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Найближчим часом Міноборони запровадить електронний запис відвідування ТЦК та з 18 травня запустить е-кабінет для військовозобов’язаного.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Катерина Черногоренко.

За її словами, це звичайний мобільний додаток, який можна завантажити з App Store і Google Play Market. У ньому ви просто авторизуєтесь і заповнюєте необхідні «поля» для оновлення даних. Йти до TЦК нема потреби.

Заступниця міністра нагадала, що з 18 травня військовозобовʼязані повинні зареєструвати свої дані: номер телефону, електронну адресу (за наявності) та фізичну адресу проживання.

Це можна буде зробити в трьох доступних форматах — в ТЦК та СП, через ЦНАП або через е-кабінет.

“Ми розробляємо функцію авторизації, де ви можете заповнити ці три поля і відразу отримати інформацію з бази військовозобов’язаних “Оберіг”, щоб переглянути дані про вас в реєстрі”, – сказав Черногоренко.

Заступниця міністра оборони зазначила, що якщо виникне необхідність уточнення даних, TЦК зв’яжеться із військовозобов’язаним і подальша обробка цих даних буде проводитися безпосередньо між ним і співробітниками TЦК.

Водночас ви можете оновити свої дані за допомогою додатку з будь-якої точки світу.

«Ми вважаємо, що кількість військовозобов’язаних, які скористаються цією функцією, може сягнути 70-80%, тому що це буде дуже зручно», – сказав Черногоренко.

Також читайте:

Як водії через “Дію“ можуть отримати копії документів

Як чоловікам за кордоном отримати документи

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У iOS з’явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

Опубліковано

У iOS з'явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

У бета-версії iOS 17.5 було виявлено новий програмний інструмент під назвою Repair State. Він покликаний вирішити відому проблему, що виникає під час передачі смартфона в сервісний центр для ремонту при відключенні служби Find My.

Донедавна деактивація Find My на час передачі iPhone до сервісного центру не була проблемою, але потім компанія впровадила в iOS функцію Stolen Device Protection. Вона посилює заходи безпеки та змінює деякі налаштування конфіденційності.

Зокрема, власнику iPhone тепер доводиться чекати цілу годину перед тим, як він знову зможе користуватися пристроєм. Цей час залежить від того, як довго тривав ремонт.

Функція Repair State вирішує цю проблему. Ввівши свій Apple ID і пароль як власник iPhone, користувач підтверджує законність ремонту, уникаючи необхідності відключення Find My або Stolen Device Protection. За даними порталу MacRumors, реліз стабільної версії iOS 17.5 очікується у травні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Pornhub і Only Fans нанесли удар в спину росіянам

Опубліковано

Pornhub і Only Fans нанесли удар в спину росіянам

Pornhub, який є одним із найпопулярніших порнографічних сайтів у світі, зареєструвався в Україні та сплачуватиме податки до бюджету країни.

«Компанія, якій належить сервіс Pornhub, нарешті зареєструвалася в Україні платником ПДВ як постачальник електронних послуг. Тепер можна стежити за сумлінною сплатою податків не лише Only Fans. Остання, до речі, поповнила бюджет на $0,7 млн. за I квартал», – заявив голова фінансового комітету Верховної ради Данило Гетьманцев.

Раніше стало відомо, що Державна податкова служба України оштрафувала понад $5,5 тис. Pornhub через небажання реєструватися в країні та несплату податків до бюджету.

Крім того, було названо найбільших платників ПДВ з цифрових послуг (Google, Apple, Meta* та Valve), які задекларували та сплатили понад 50 млн доларів ще до настання граничного терміну.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.