Connect with us

MOBILZONE

Чим відрізняються Xiaomi Mi Band 4 і Xiaomi Mi Smart Band 4

Опубліковано

Минулого тижня на території Китаю нарешті представили спортивний браслет Xiaomi Mi Band 4, який отримав масу особливостей, починаючи від кольорового екрану і закінчуючи підтримкою голосового управління. Цей наручний гаджет швидко став хітом серед покупців, а його продажу на місцевому китайському ринку вже почалися, причому купити собі цей гаджет можна за 169 юанів, що становить всього 800 гривень. Втім, даний фітнес-трекер анонсували вже і в Україні, але під іншою назвою – Xiaomi Mi Smart Band 4. У зв’язку з цим багато людей задаються питанням про те, чим вони відрізняються один від одного.

Нагадаємо, що офіційні продажі міжнародної версії спортивного браслета стартують в Україні вже 9 липня 2019 року, а купити цей наручний гаджет стане можливим за 1400 гривень. Виходить, що обидва трекера відрізняються один від одного за ціною майже в два рази, що, безумовно, говорить про те, що вони чимось відрізняються один від одного. Втім, насправді це дуже велика помилка. Справа в тому, що компанія Xiaomi ось уже як кілька років практикує використання різних назв для однакових пристроїв, тобто в Китаї вони називаються так, в в Європі та інших країнах – зовсім по-іншому.

Спортивні браслети Xiaomi Mi Band 4 і Xiaomi Mi Smart Band 4 є абсолютно ідентичними у всьому, крім хіба що написів на упаковці, тому що в міжнародній версії вони будуть зроблені англійською мовою, тоді як в китайкою, що цілком очевидно, на китайській мові. В іншому, абсолютно ніякої різниці в цих моделях немає, тому що вони обидві за замовчуванням в базових версіях не містять в собі навіть чіпа NFC. Наявність такого заяву тільки для китайської версії, але вона вийде на ринок лише через кілька тижнів або місяців – точних даних на цей рахунок поки що немає.

Локалізація браслета на українську мову, або ж інший, здійснюється дуже просто – потрібно його включити і підключити до смартфону, після чого трекер сам оновить прошивку, а для цього потрібно натиснути всього кілька кнопок в додатку Mi Fit, доступному для Android і iOS. Як тільки це виявиться зроблено, він почне показувати всю інформацію тією мовою, який вибере сам користувач, а таких є більше двох десятків. Різниця в ціні між Xiaomi Mi Band 4 і Xiaomi Mi Smart Band 4 обумовлена ​​тим, що в вартість міжнародної моделі закладені численні мита, збори та податки, а ще вона пройшла додаткові сертифікації. Все це закладено в цінник, тому міжнародна модель в Україні коштує 1400 гривень, тоді як в Китаї купити регіональну версію браслета можна майже вдвічі дешевше.

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати з Дії допомогу в 100000 гривень: хто отримає

Опубліковано

Дія розширили список громадян, які матимуть змогу отримати 3000 гривень

Уряд повідомив про ще одну допомогу, яку можуть отримати громадяни нашої держави. Сума одноразової виплати становит 100 тисяч гривень. Навіть якщо громадянин не має зможе отримати кошти, то їх зможуть отримати родичі.

Кошти розраховані на громадян, які були звільнені з полону, а також для тих, хто залишився ув’язненим на території, непідконтрольній Україні. Спеціальна комісія буде вирішувати хто отримає допомогу. Виплату зможуть отримати такі громадяни:

  • українці, які позбавлені волі внаслідок злочинних діянь агресора;
  • сім’ї українців, позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях або на території РФ з політичних мотивів, а також через громадську, політичну чи професійну діяльність таких громадян.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в “Дії”

Опубліковано

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в "Дії"

Багатьом українцям внаслідок війни довелось шукати більш безпечних куточків країни. Та багато громадян при переїзді втратили важливі документи. Для того, аби отримувати допомогу переселенцям необхідно мати статус внутрішньо переміщеної особи. Кабмін змінив процедуру отримання такому ВПО. Тепер його можна отримати навіть без паспорту.

Представник Кабміну повідомив, що у Державній міграційній службі можна отримати довідку, яку можна подати в разі відсутності паспорту. Але є й інших простіший варіант: згенерувати документи та подати заявку у державному порталі «Дія». Статус переселенця зможуть отримати громадяни, які змінили місце проживання в межах країни через активні бойові дії в їхньому регіоні. Варто пам’ятати, що статус можна втратити, якщо вчасно не повідомити про зміну свого місця проживання. Переселенці протягом 10 днів повинні проінформувати про зміну свого місця проживання з дня прибуття.

Якщо внутрішньо переміщені особи повертаються додому, то вони зобов’язані повідомити про це уповноважений орган за місцем отримання довідки не пізніше як за три дні до дня від’їзду. Це можна також зробити за допомогою державного порталу «Дія». Статусу також можеа позбутись, якщо ВПО самостійно подала заяву про відмову від довідки переселенця.

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в "Дії"

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.