Connect with us

MOBILZONE

Чоловіки, які чекають повістки поштою можуть попасти на штраф: краще прийти самостійно

Опубліковано

Чоловіки, які чекають повістки поштою можуть попасти на штраф: краще прийти самостійно

У сьогоднішньому мобілізаційному законодавстві представники ТЦК можуть надсилати повістки поштою. Але деякі особи можуть і не здогадуватися, що вони уже її отримали.

Про те як будуть вручати повістки поштою та чому її не потрібно чекати розповів речник Полтавського ТЦК та СП Роман Істомін.

Представимо ситуацію, чоловік оновив дані і чекає коли йому представник пошти принесе рекомендований лист з повісткою. Але коли це сталося, військовозобов’язаний відійшов з дому за своїми справами. Представник пошти не знайде чоловіка і поставить позначку про неможливість вручення повістки і поверне її назад в ТЦК. Після чого у чоловіка є 14 днів, щоб явиться в ТЦК, інакше на нього буде накладено штраф на суму 17 -25,5 тисяч гривень – зазначив Істомін.

Також він додав, що дізнатися про накладений штраф на чоловіка можна буде тільки в тому випадку, якщо представники ТЦК надішлють постанову поштою або військовозобов’язаний сам з’явиться в ТЦК.

Багато ЗМІ пишуть, що про накладений штраф можна дізнатися за допомогою – Опендатабот, “Дії” або в Єдиному центрі судових рішень. Але слід знати, що туди інформація попадає, коли уже на людину відкрите виконавче провадження, а це уже подвоєний штраф. Тому чоловікам краще не чекати повістки поштою, а приходити самостійно і ставати на військовий облік – пояснив речник.

Подвоєння штрафу

Про подвоєння штрафу розповіла Тетяна Омелькіна, яка завідує сектором аналітики та статистики Управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області.

Якщо ж так сталося, що 15 днів минули, і штраф від ТЦК передали до виконавчої служби для примусового виконання, то сума з 17 тисяч гривень зростає до 34 тисяч. Якщо додати 10 відсотків виконавчого збору й інші витрати, то це виходить 37,5 тисяч гривень“, – сказала Тетяна Омелькіна.

Після відкриття виконавчого провадження державний виконавець подає запит, щоб встановити наявність грошей на банківських рахунках, а також наявність рухомого і нерухомого майна. Таким чином, спочатку будуть арештовані рахунки, потім транспорт і нерухомість.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Офіційно вийшла iOS 18: найцікавіші нововведення

Опубліковано

Офіційно вийшла iOS 18: найцікавіші нововведення

Apple випустила стабільну версію iOS 18. Апдейт підтримує безліч моделей: від iPhone XR (2018) та аж до лінійки iPhone 16. Зібрали ключові покращення в системі.

Центр управління та локскрин
Панель Control Center отримала редизайн та опції персоналізації. Іконки параметрів стали круглими та вільно переміщаються. Їх розмір легко підлаштувати під себе. Потрібні налаштування можна відібрати самому, а зайві видалити. У тому числі передбачили багатосторінковий вигляд, якщо не все міститься на головній.

Подібну кастомізацію отримав екран блокування. Замість стандартних ліхтарика та камери на вибір є ярлики інших різних інструментів (QR-сканера, таймера, Shazam, калькулятора та не тільки). Сторонні утиліти також підтримуються. Логічно замінити кнопку запуску камери, адже остання доступна по свайпу вліво.

Робочий стіл
Домашній екран дозволяє розміщувати значки у будь-якому місці та залишати між ними пробіли. Це стане в нагоді для зручного доступу до ПЗ однією рукою. Для укрупнення елементів достатньо включити опцію приховування назв. У темному режимі іконки можуть автоматично змінювати забарвлення; для штатного софту їх перемалювали, а до інших послуг застосовується розумний алгоритм.

Офіційно вийшла iOS 18: найцікавіші нововведення

Крім того, з’явилася функція швидкої заміни ярлика на віджет: довгим тапом виводяться доступні картки. Для безпеки запровадили можливість приховування програм. Вони збираються у «Бібліотеці програм», зникаючи з пошуку Spotlight та меню «Поділитися». Передбачені захист паролем та Face ID.

Мітки руху
Для людей, які страждають від заколисування у транспорті, додали фішку «Мітки руху». Вона є у розділі «Універсальний доступ». Нудота під час поїздок часто спричинена конфліктом зовнішніх сигналів. Внутрішнє вухо відчуває, що тіло рухається, а от очі зафіксовані на статичній картинці дисплея. Пом’якшити симптоми допоможуть динамічні контрастні точки, що реагують на переміщення iPhone. Можна ввімкнути автоматичну активацію або вивести опцію до центру керування.

Офіційно вийшла iOS 18: найцікавіші нововведення

Утиліта Passwords та ігровий режим
Пункт налаштувань із паролями перетворили на окрему програму. Менеджер дозволяє керувати всіма кодами та двофакторною автентифікацією в акаунтах, а також повідомляє про витікання даних. Вхід у Passwords блокується за допомогою FaceID.

Офіційно вийшла iOS 18: найцікавіші нововведення

Непомітне, але корисне нововведення торкнулося геймінгу на iOS. Ігровий режим раніше дебютував на комп’ютерах Mac, а зараз доступний iPhone. За заявою Apple, пресет знижує фонову активність програмного забезпечення для підвищення фреймрейту, скорочує затримку звуку при використанні AirPods і робить зовнішні контролери більш чуйними.

Оновлення фірмових сервісів
Багато «яблучних» програм отримали ряд апгрейдів. У «Фото» змінили інтерфейс: зверху в єдиній вкладці розташовані всі останні знімки. Контент організований у різні вибірки: люди, місця, заходи та інші категорії. В окремі пункти виділили кадри з чеками, документами, QR-кодами та рукописним текстом – такі фото сортуються автоматично.

Офіційно вийшла iOS 18: найцікавіші нововведення

Браузер Safari отримав функцію Distraction Control. Вона приховує деякі елементи веб-сторінок на кшталт повідомлень про файли cookie та вікон реєстрації на поштову розсилку. Інструмент не позиціонують як блокувальник реклами. Якщо спробувати приховати банери, вони знову відобразяться, коли вміст оновиться.

Офіційно вийшла iOS 18: найцікавіші нововведення

У «Калькулятор» додали три режими: стандартний, науковий та з математичними записами. Є історія обчислень і конвертер величин. А до «Нотатки» інтегрували рукописну математику: можна розписувати складні приклади, для яких запропонують автоматичне рішення. Пару зручностей впровадили в «Повідомлення», включаючи реакції з будь-якими емодзі, опції форматування тексту (жирний та підкреслений), відкладену відправку та підтримку RCS.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Поліція буде мати доступ до банківських операцій: що це означає для простих українців

Опубліковано

Поліція буде мати доступ до банківських операцій: що це означає для простих українців

У Верховній Раді готуються розглянути законопроект 11043 щодо удосконалення функцій Нацбанку з державного регулювання ринків фінансових послуг.

Адвокат Юрій Демченко розповів чим це загрожує простим громадянам.

За словами адвоката, у разі прийняття даного законопроекту, поліцію нададуть інформацію до банківських операцій українців.

В законопроекті написано, що поліція за електронним запитом може отримати всю інформацію про особу. Також поліцію буде надано всі банківські операції, які здійснювала особа і навіть до того моменту де вона була зроблена, тобто геолокаційні дані, пристрій з якого операції проводилися тощо. Фактично це переслідування особи – зазначив адвокат

Також адвокат додав, що цей закон порушує право на приватне життя, втручання у приватне життя, норми Конституції та конвенції про захист права та свобод.

Таким чином, у разі прийняття законопроекту, представники поліції завдяки електронному запиту до надавача банківських послуг, протягом 24 годин зможуть отримати наступну інформацію:

1) суму та валюту платіжної операції;

2) дату проведення платіжної операції;

3) тип платіжної операції;

4) геопросторові дані, IP-адресу, адресу засобу дистанційної комунікації (включаючи платіжний застосунок) або платіжного пристрою, що використовувався для здійснення платіжної операції (за наявності), а в разі здійснення платіжної операції через касу – адресу каси (за наявності);

5) ідентифікаційні дані отримувача: для фізичної особи – прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо;

6) повне найменування постачальника платіжних послуг одержувача;

7) унікальний ідентифікатор отримувача та/або повний номер електронного платіжного засобу та/або рахунку отримувача;

8) найменування та код еквайра (за наявності);

9) ідентифікатор платіжного пристрою (за наявності);

10) код, що ідентифікує операцію в платіжній системі (за наявності);

11) унікальний ідентифікатор платника та/або повний номер електронного платіжного засобу та/або рахунку платника.

У разі прийняття даного законопроекту багато українців попрощаються з банківською системи України. Взагалі то це жах, адже поліція буде знати де ви знаходитися. Розрахувалися в Польщі на АЗС або поїхали в Німеччину купили щось в супермаркеті і все це поліція буде бачити. Це порушення конституції та право на конвенційність інформації – підсумував адвокат

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi показала новий «дальнобійний» ліхтарик

Опубліковано

Xiaomi показала новий «дальнобійний» ліхтарик

На краудфандинговому майданчику xiaomiyoupin розпочався збір коштів на виробництво кишенькового ліхтарика із заявленою дистанцією освітлення 150 метрів. У компанії показали його у справі та перерахували інші особливості новинки.
Xiaomi показала новий «дальнобійний» ліхтарик

Ліхтарик виконаний у захищеному за стандартом IP65 корпусі та може видавати світло яскравістю 1000 лм. Ще є два рівні освітлення: середній (350 лм) та низький (50 лм). Температуру також можна вибрати: 2700K, 3300K і 4000K. Усередині встановлена ​​АКБ ємністю 3100 мАг, заряду якої має вистачити на 30 годин роботи, а для підзарядки є порт Type-C.

Xiaomi показала новий «дальнобійний» ліхтарик

Завдяки прозорому плафону ліхтарик можна поставити на стіл вертикально, і він освітлюватиме кімнату навколо себе (режим свічки). Також є режим SOS і вух, за який можна підвісити ліхтарик. Корпус виконаний у формі трубки діаметром 30 мм, а вага новинки становить 125 г.

На етапі збирання коштів ціна становить $12. У роздробі новинку можна буде купити за $18.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Офіційно вийшла iOS 18: найцікавіші нововведення
MOBILZONE10 години тому

Офіційно вийшла iOS 18: найцікавіші нововведення

Поліція буде мати доступ до банківських операцій: що це означає для простих українців
MOBILZONE13 години тому

Поліція буде мати доступ до банківських операцій: що це означає для простих українців

Xiaomi показала новий «дальнобійний» ліхтарик
MOBILZONE15 години тому

Xiaomi показала новий «дальнобійний» ліхтарик

«Київстар» різко підвищив ціни: деякі послуги вже від сьогодні здорожчали удвічі
MOBILZONE17 години тому

«Київстар» різко підвищив ціни: деякі послуги вже від сьогодні здорожчали удвічі

Українцям у Німеччині збільшили виплати: скільки отримують біженці
MOBILZONE19 години тому

Українцям у Німеччині збільшили виплати: скільки отримують біженці

Відкрито реєстрацію на нову грошову допомогу для українців: як отримати виплати
MOBILZONE20 години тому

Відкрито реєстрацію на нову грошову допомогу для українців: як отримати виплати

Водії у Польщі почали уникати штрафів, перекладаючи провину на українців
MOBILZONE21 годину тому

Водії у Польщі почали уникати штрафів, перекладаючи провину на українців

Національний кешбек: коли українці почнуть отримувати виплати за покупки
MOBILZONE22 години тому

Національний кешбек: коли українці почнуть отримувати виплати за покупки

У Раді зробили заяву про відстрочку від мобілізації за 30000 гривень
MOBILZONE24 години тому

У Раді зробили заяву про відстрочку від мобілізації за 30000 гривень

З'явилися перші відгуки на AirPods 4: хороший звук та середня автономність
MOBILZONE2 дні тому

З’явилися перші відгуки на AirPods 4: хороший звук та середня автономність

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.