Connect with us

MOBILZONE

Мобілізація інвалідів з липня: хто має пройти перекомісію

Опубліковано

Мобілізація інвалідів з липня: хто має пройти перекомісію

З 1 липня новий закон про мобілізацію, вносить деякі зміни для чоловіків з інвалідністю, а саме вони повинні мати на руках висновок ВЛК.

Чоловіки призовного віку, які мають інвалідність не можуть бути мобілізованими, незалежно від групи. Однак важлива не сама інвалідність, а підтвердження від ВЛК. Вони обов’язково мають пройти медкомісію в липні 2024 року, що дозволить їм отримати відстрочку від мобілізації.

Мобілізація чоловіків з третьою групою інвалідності у 2024 році можлива лише на добровільній основі, й лише в тому випадку, якщо комісія підтвердить їх непридатність до служби. Але якщо за результатами ВЛК чоловіка визнають придатним до служби, його можуть призвати в армію.

Чоловіки з другою групою інвалідності, також можуть бути мобілізовані тільки за їхнім бажанням, а також при наявності висновку ВЛК. Такі люди мають серйозні хронічні захворювання, але можуть попіклуватися про себе і не потребують постійного догляду.

Мобілізація інвалідів першої групи, навіть за їх бажанням, є дуже рідкісним явищем. Ці люди мають особливо важкі форми захворювання і часто не в змозі подбати про себе.

Згідно з новим мобілізаційним законом, чоловіки які мають 2 або 3 групу інвалідності, віком від 25 до 55 років та яким встановлено інвалідність після 24 лютого 2022 року, повинні пройти перекомісію.

На це у них є 9 місяців. Направлення на проходження ВЛК прийде на електронний кабінет.

Втім, даний закон має й винятки. Перекомісію не потрібно буде проходити, якщо інвалідність було отримано у випадку:

  • унаслідок поранень, отриманих на військовій службі;
  • через психічні розлади та інтелектуальні порушення;
  • унаслідок відсутності кінцівки, кісті рук, стоп ніг, одного з парних органів;
  • через онкологію;
  • через паралітичний синдром або церебральний параліч;
  • якщо інвалідність встановлена з дитинства.

Якщо, ви не підпадаєте під вищеперелічені пункти, то повторне проходження комісії обов’язкове.

Для проходження ВЛК, чоловікам з інвалідністю бажано взяти з собою: довідку МСЕК і пенсійне посвідчення інваліда, а також результати будь-яких досліджень, що підтверджують захворювання.

Також варто зауважити, що чоловіки призовного віку з інвалідністю зобов’язані оновити дані в ТЦК, як і всім іншим особам. Невиконання цих вимог, карається штрафом у розмірі 17 тис. грн.

Виняток становлять особи з інвалідністю, які зняті з військового обліку та особи з інвалідністю, які визнані непридатними до військової служби.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Xiaomi представила ще один чотиридверний холодильник

Опубліковано

Xiaomi представила ще один чотиридверний холодильник

Нещодавно компанія Xiaomi представила в рамках своєї екосистеми Mijia стильний холодильник Fresh Storage Ice Crystal, а тепер виробник анонсував схоже рішення під назвою Mijia Refrigerator Fresh Storage Cross 436L, що ідеально підходить для сучасних кухонь з обмеженим простором.

Незважаючи на те, що новий холодильник Xiaomi має глибину всього 60 см, він відрізняється пристойним корисним об’ємом – сам холодильник на 257 літрів, морозилка на 154 літри та спеціальне відділення для дитячого харчування на 25 літрів.

Mijia Refrigerator Fresh Storage Cross 436L використовує інноваційну нижню систему розсіювання тепла, усуваючи необхідність у вентиляційних отворах з боків або ззаду, що забезпечує безшовну установку з шафами.

Мало того, конструкція петель нового Fresh Storage Cross 436L дозволяє відкривати двері на повні 90 градусів, навіть якщо вони розташовані близько до стіни, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір без шкоди для функціональності.

Користувачі можуть підключити холодильник до програми Mi Home для віддаленого керування налаштуваннями температури та вибору режимів. Крім того, холодильник сумісний з HyperOS Connect та голосовим помічником Xiao Ai.

До речі, модель Fresh Storage Cross 436L наділили антибактеріальним модулем дезодорації Ag+ Ion, який показує ефективність у 99,99% та усуває запахи. Споживання холодильником електроенергії вбирається у 0,84 кВт•ч щодня, а рівень шуму становить лише 35 дБ.

Наявність і ціна

Холодильник MIjia Fresh Storage Cross 436L доступний для замовлення за початковою ціною 2499 юанів (приблизно $343).

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi представила розширювані валізи Mijia

Опубліковано

Xiaomi представила розширювані валізи Mijia

Компанія Xiaomi представила валізи, що розширюються, під своїм суббрендом Mijia. У лінійці представлені дві версії розмірів – на 20 та 24 дюйми у сірому та синьому кольорах відповідно. Кожна з валіз може бути розширена на 6.5 см за рахунок прихованого відсіку, який збільшує загальну місткість на 30%.

Валізи виконані із спеціального зносостійкого та антивандального матеріалу PC від Covestro. Ручки виконані із цільного сплаву алюмінію. Валіза оснащені великими роликовими колесами, що забезпечують плавний рух, а також кодовим TSA-замком.

Xiaomi представила розширювані валізи Mijia

Також в черговий раз компанія Xiaomi акцентує увагу на зручності використання валіз як підставки/робочої поверхні, на яку можна покласти, наприклад, ноутбук і спокійно працювати. Це буде корисно для людей, які часто перебувають у дорозі, і при цьому необхідно поневолити.

Ціни та доступність

Валізи доступні для покупки в Китаї за цінами ¥379 (~1200 гривень) та ¥479 (~1700 гривень) відповідно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Суспільство повинно відмовитися від цілої низки свобод заради виживання – Залужний

Опубліковано

Суспільство повинно відмовитися від цілої низки свобод заради виживання - Залужний

Екс-головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний вперше виступив на публіці після призначення послом у Великій Британії.

Виступ відбувся в Британському оборонному інституті RUSI (Royal United Services Institute). Текст свого виступу Валерій Залужний опублікував у своєму Telegram-каналі.

Колишній головнокомандувач заявив, що через небезпеку нових війн громадяни повинні “відмовитися від ряду свобод заради виживання”.

«Суспільство повинно погодитися тимчасово відмовитися від ряду свобод заради виживання. Сучасні війни, на жаль, тотальні, вони потребують зусиль не лише армії, а й суспільства в цілому. Тому політики можуть і повинні мобілізувати суспільство», – сказав Залужний.

Він також запропонував західним країнам використовувати Україну як полігон для випробування нової зброї та військових технологій.

«Сьогодні, як ніколи, Україна шукає способи вижити та створювати технології». Але зі зрозумілих причин ми не можемо їх збільшити. З іншого боку, наші партнери мають ресурси, але не мають практичного поля для їх перевірки. Тільки разом ми можемо ефективно використовувати ресурси, тому що час не на нашому боці», – сказав екс-головнокомандувач.

Загалом головна думка промови Валерія Залужного полягала в тому, що всі повинні готуватися до майбутніх війн, до тих технологій, які зараз розвиваються і до прийняття непопулярних рішень, в тому числі обмеження свобод громадян заради виживання нації.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
У ТЦК починають примусово доставляти водіїв: їх мобілізація стоїть першочергово
MOBILZONE5 днів тому

У ТЦК починають примусово доставляти водіїв: їх мобілізація стоїть першочергово

Після оновлення даних у Резерв+ можуть бути неприємності: за що штрафуватимуть
MOBILZONE5 днів тому

Після оновлення даних у Резерв+ можуть бути неприємності: за що штрафуватимуть

Стало відомо, скільки чоловіків не оновило дані в ТЦК: що їм загрожує
MOBILZONE4 дні тому

Стало відомо, скільки чоловіків не оновило дані в ТЦК: що їм загрожує

Як каратимуть українців, яких ТЦК "спіймає" без військово-облікового документа
MOBILZONE6 днів тому

Як каратимуть українців, яких ТЦК “спіймає” без військово-облікового документа

В ТЦК будуть знати, якщо військовозобов'язаний не оновив свої дані вчасно
MOBILZONE1 день тому

В ТЦК будуть знати, якщо військовозобов’язаний не оновив свої дані вчасно

Українців штрафуватимуть за помилки ТЦК: що відомо
MOBILZONE6 днів тому

Українців штрафуватимуть за помилки ТЦК: що відомо

При виїзді за кордон чоловіків їх будуть перевіряти СБУ: що відомо
MOBILZONE2 дні тому

При виїзді за кордон чоловіків буде перевіряти СБУ: що відомо

Хто з українців першими отримає повістки поштою після 17 липня
MOBILZONE6 днів тому

Хто з українців першими отримає повістки поштою після 17 липня

Автоматична відстрочка від мобілізації в Резерв+: хто зможе отримати
MOBILZONE3 дні тому

Автоматична відстрочка від мобілізації в Резерв+: хто зможе отримати

Як стягуватимуть штрафи ТЦК із чоловіків, які не мають доходів і майна
MOBILZONE4 дні тому

Як стягуватимуть штрафи ТЦК із чоловіків, які не мають доходів і майна

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.