Connect with us

MOBILZONE

Мільйонер спеціально став бомжем, щоб показати, як досягти успіху: але щось пішло не так

Опубліковано

Мільйонер спеціально став бомжем, щоб показати, як досягти успіху: але щось пішло не так

Історія мільйонера Майка Блека вражає своєю унікальністю та глибоким змістом. Адже він відмовився від своїх багатств та статків і поставив перед собою амбітну мету – довести, що заробити мільйон доларів цілком реально, навіть почавши з нуля.

Майкл Блек має власне агенство Told Media з розробки програмного забезпечення, яке «допомагає компаніям наймати лідерів у сфері інженерії, розробки продуктів, маркетингу та продажів». Це добре, приносячи семизначний дохід щороку. Добре для Майка, еге ж?

Завжди готовий кинути собі виклик, Майк ще у 2023 році вирішив, що кине все, щоб стати бідним.

Майкл хотів застосовувати на практиці те, що він проповідує у своїх програмах онлайн-наставництва для бізнесу. І показати на прикладі, щоб заробити мільйон вам потрібна лише відданість справі, наполеглива праця та певна кмітливість у бізнесі.

«Я знав багато людей, які втратили все під час пандемії, і вони впали в справжню депресію», — розповідає він глядачам в одному відео на YouTube. «У мене навіть був друг, який за одну ніч втратив бізнес на 10 мільйонів доларів».

Під час серії спеціальних відеоблогів на Ютуб-каналі Майка, він починає свою амбітну місію, покидає роботу, відмовляється від свого будинку та автомобіля, а також заморожує всі активи та зберігає майно.

Він навмисно робить себе бездомним, ось наскільки це серйозний виклик. Це приголомшливий початок багатого підприємця, де він на практиці повинен довести не тільки собі, а й своїм глядачам, що все у ваших руках.

По-перше, Майк не тільки намагався знайти місце для ночівлі, йому навіть відмовляли у воді, коли він просив її.

Однак незабаром хтось дозволив йому залишитися в фургоні. За кілька днів він заробив свої перші 300 доларів, продавши деякі меблі, які він підібрав безкоштовно.

«Одна з найкращих речей для продажу — це столи. Я почав розміщувати рекламу на Craigslist у безкоштовному розділі, розміщувати її на Facebook Marketplace і продавати з прибутком. Я діяв як посередник, займаючись усією логістикою між покупцем і продавцем».

За словами Майка, менш ніж за тиждень роботи середнім персоналом у цих угодах з меблями, використовуючи позичений комп’ютер, він заробив достатньо, щоб купити собі свій ноутбук.

За два тижні він заробив достатньо, щоб взяти в оренду трохи недорого офісного приміщення. Незабаром після цього він міг дозволити собі орендувати скромне житло.

Через три місяці, тобто приблизно на чверті шляху, Майк став позаштатним менеджером соціальних мереж і взяв кількох клієнтів. Незабаром після цього він придумав власний бренд кави.

«Подивіться, де ми зараз знаходимося. Ми не заробляємо мільйони доларів, але я отримую дзвінки від великих технологічних компаній, які пропонують їм запустити свої соціальні мережі. Я відкриваю бренд кави. Зараз у мене є кава в Остіні,» — сказав Блек. «Я маю на увазі, що все йде в правильному напрямку. Три місяці тому я був бездомним!»

Чотири місяці тому Блек певною мірою довів, що можна заробити (трохи) гроші нізвідки (хоча і з великою кількістю застережень, про які він рідко згадував у своїх відеоблогах).

Але коли настав четвертий місяць, цей мільйон доларів справді виглядав дуже недосяжним. Тоді Майку не пощастило.

Майк дізнався, що в його батька виявили рак товстої кишки четвертої стадії , і він почав хіміотерапію. Незважаючи на ці приголомшливі особисті новини, він все одно продовжив проект.

Він продовжував ще кілька місяців, навіть коли його власне здоров’я почало страждати. «Особисто я стикався з багатьма речами, і нещодавно сталося те, що дійсно штовхнуло мене через край», — зізнався він в одному досить щирому відео.

«Моє особисте здоров’я настільки погіршилося, що мені дійсно потрібно почати піклуватися про нього. Протягом усього проекту ми не ділилися цим з вами, але я часто навідував свого лікаря».

Блек відверто розповів про те, що він страждає від аутоімунних захворювань, які викликають сильний біль у суглобах і «хронічну втому».

Оскільки здоров’я його та його батька погіршилося, Майк вирішив залишити завдання. Йому залишалося два місяці, щоб подолати відмітку в рік.

Майк завершив проект через десять місяців. Він заробив лише 64 000 доларів. Що, звичайно, непогано, починаючи з початкової точки нуля та інших умов завдання. Але малоймовірно, що він не зміг би перетворив ці 64 000 доларів на мільйон баксів лише за останні два місяці.

У бізнесмена були свої вагомі причини піти. Але його виклик довів, що ви не можете заробити мільйон доларів за рік, якщо ви розбиті та бездомні. Решта з нас це вже знали, чи не так…?

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

“Дія” поновила роботу двох сервісів

Опубліковано

"Дія" поновила роботу двох сервісів

28 травня в додатку «Дія» для водіїв знову стали доступні дві послугами – перереєстрація автомобіля та обмін водійського посвідчення.

Про це повідомили у Головному сервісному центрі МВС.

«Послуги знову доступні. В «Дії» відновили перереєстрацію транспортних засобів та обмін водійських посвідчень », – йдеться в повідомленні

"Дія" поновила роботу двох сервісів

Зауважимо, що послуги тимчасово були призупинені у зв’язку зі зміною платіжних реквізитів в сервісних центрах МВС. Водночас варто підкреслити, що дані послуги були недоступні лише з 24 по 27 травня.

Також читайте:

Що відомо про нову форму військового квитка: Дія та Резерв+

Дія може стати альтернативою популярним месенджерам.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Переказ грошей з картки на карту: що зміниться для українців і кому готуватися до неприємностей

Опубліковано

Переказ грошей з картки на карту: що зміниться для українців і кому готуватися до неприємностей

Кореспондент видання “На пенсії” Ірина Полякова нагадала, що Національний банк України (НБУ) планує обмежити перекази між особистими картками. Голова НБУ Андрій Пишний пояснив необхідність цього кроку боротьбою з тіньовою економікою та відмиванням грошей.

“Такі обмеження необхідні для запобігання використанню особистих банківських рахунків для ухилення від сплати податків і відмивання грошей”, – сказав Пишний.

Голова НБУ зазначив, що сотні тисяч людей використовують банківські картки для фінансування тіньового бізнесу, що привернуло увагу РНБО та Міжнародного валютного фонду.

Полякова пояснює, що згідно із запропонованими обмеженнями фізична особа може провести до 30 транзакцій на місяць на суму не більше 100 тисяч гривень.

“Звертаємо вашу увагу, що це стосується лише вхідних переказів. Тобто ви можете отримувати кошти на картку без обмежень”, – прокоментувала журналістка.

Вона також зазначила, що впродовж місяця НБУ планує опрацьовувати деталі нововведення.

«Якщо людина має дві картки в різних банках, вона може здійснити 30 операцій на місяць по кожній картці на суму не більше 100 тисяч гривень», – додала журналістка видання.

Також, Нацбанк зазначає, що більшість власників банківських рахунків в Україні не відчують обмежень.

«НБУ вважає малоймовірним, що в українців виникне необхідність перераховувати понад 100 тисяч гривень на місяць друзям або батькам частіше, ніж один раз на день», – прокоментувала Полякова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ТЦК будуть надавати доступ до електроенергії позачергово

Опубліковано

ТЦК будуть надавати доступ до електроенергії позачергово

Кабінет міністрів визначив, кому в пріоритеті будуть давати доступ до електроенергії, оскільки ці об’єкти вважаються критично важливими для функціювання держави. До них відносяться — ТЦК, Кабінет міністрів, Верховна Рада.

Розширений список:

 • об’єкти критичної інфраструктури, паливно-енергетичного сектора та системи життєзабезпечення;
 • заклади охорони здоров’я;
 • військові частини;
 • ТЦК та СП;
 • підприємства оборонного комплексу;
 • підприємства залізничного транспорту;
 • підприємства, які мають важливе значення для забезпечення національно продовольчої, економічної та енергетичної безпеки;
 • підприємства із безперервним циклом виробництва;
 • електронні комунікаційні мережі;
 • Верховна рада;
 • Кабінет міністрів;
 • центральні органи виконавчої влади;
 • Правоохоронні органи (органи внутрішніх справ, прокуратури, служби безпеки, ДСНС).

Нагадуємо, що раніше повідомлялося, що за останні два місяці ворогом було зруйновано близько 8 ГВт генерації електроенергії. Що суттєво вплинуло на спроможності України забезпечувати населення електроенергією на постійній основі. Один блок атомної станції – це один ГВт, а ми втратили їх вісім.

Тому експерти прогнозують довготривалі відключення світла для населення, особливо взимку, коли використовується значно більше електроенергії ніж в літню пору року.

Також експерти розповіли, щоб повністю відновити 8 ГВт генерації електроенергії, які потрібні Україні, знадобиться до двох років. Адже діло не тільки в грошах, яких потрібно понад 2 мільярди доларів, а й в обладнанні, на виготовлення якого потрібно доволі довгий проміжок часу.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
"Дія" поновила роботу двох сервісів
MOBILZONE19 хв. тому

“Дія” поновила роботу двох сервісів

Переказ грошей з картки на карту: що зміниться для українців і кому готуватися до неприємностей
MOBILZONE60 хв. тому

Переказ грошей з картки на карту: що зміниться для українців і кому готуватися до неприємностей

ТЦК будуть надавати доступ до електроенергії позачергово
MOBILZONE3 години тому

ТЦК будуть надавати доступ до електроенергії позачергово

У Верховній Раді прийняли нові штрафи для українців: за що тепер можна отримати штраф
MOBILZONE4 години тому

У Верховній Раді прийняли нові штрафи для українців: за що тепер можна отримати штраф

Apple хоче "змусити" користувачів тримати iPad по-новому
MOBILZONE15 години тому

Apple хоче “змусити” користувачів тримати iPad по-новому

Пенсіонерам доплатять по 1000 гривень: хто отримає
MOBILZONE20 години тому

Пенсіонерам доплатять по 1000 гривень: хто отримає

Чоловіки з III групою інвалідності підуть служити: що відомо
MOBILZONE22 години тому

Чоловіки з III групою інвалідності підуть служити: що відомо

Оновлення даних через "Резерв+": чому українцям все одно потрібно йти до ТЦК
MOBILZONE24 години тому

Оновлення даних через “Резерв+”: чому українцям все одно потрібно йти до ТЦК

60 днів на оновлення даних в ТЦК відміняється: скільки дали часу
MOBILZONE1 день тому

60 днів на оновлення даних в ТЦК відміняється: скільки дали часу

Офіційно 150 днів ТЦК не мають права затримувати та відправляти на ВЛК чоловіків: заборонено
MOBILZONE1 день тому

Офіційно 150 днів ТЦК не мають права затримувати та відправляти на ВЛК чоловіків: заборонено

60 днів на оновлення даних в ТЦК відміняється: скільки дали часу
MOBILZONE1 день тому

60 днів на оновлення даних в ТЦК відміняється: скільки дали часу

Що буде, якщо не оновлювати дані в ТЦК та не сплачувати штрафи
MOBILZONE5 днів тому

Що буде, якщо не оновлювати дані в ТЦК та не сплачувати штрафи

Стало відомо, коли ви вже не побачите ТЦК на вулицях
MOBILZONE4 дні тому

Стало відомо, коли ви вже не побачите ТЦК на вулицях

Офіційно 150 днів ТЦК не мають права затримувати та відправляти на ВЛК чоловіків: заборонено
MOBILZONE1 день тому

Офіційно 150 днів ТЦК не мають права затримувати та відправляти на ВЛК чоловіків: заборонено

MOBILZONE3 дні тому

Військовозобов’язаних примусово доставлятимуть до ТЦК: можуть застосувати силу

Майже флагманський смартфон POCO F6 Pro обвалився в ціні до рекодно низького рівня
MOBILZONE5 днів тому

Майже флагманський смартфон POCO F6 Pro обвалився в ціні до рекодно низького рівня

Мобілізація в Україні посилилася: яке майно будуть забирати в ухилянтів
MOBILZONE6 днів тому

Мобілізація в Україні посилилася: яке майно будуть забирати в ухилянтів

В Україні масово розшукують ухилянтів та доставляють до ТЦК
MOBILZONE6 днів тому

В Україні масово розшукують ухилянтів та доставляють до ТЦК

Військовозобов'язані українці отримають індивідуальний штрих-код
MOBILZONE4 дні тому

Військовозобов’язані українці отримають індивідуальний штрих-код

Дія та Резерв+: що відомо про нову форму військового квитка
MOBILZONE4 дні тому

Дія та Резерв+: що відомо про нову форму військового квитка

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.