Connect with us

MOBILZONE

Єдина людина на планеті, яка юридично точно не є творцем Bitcoin: хто не зміг довести в суді, що він Сатоші Накамото

Опубліковано

Єдина людина на планеті, яка юридично точно не є творцем Bitcoin: хто не зміг довести в суді, що він Сатоші Накамото

Австралійський підприємець Крейг Райт (Craig Wright) не є творцем криптовалюти Bitcoin Сатоші (Сатосі) Накамото (Satoshi Nakamoto). Єдина людина на планеті, яка юридично точно не є творцем Bitcoin. Крейг Райт не зміг довести в суді, що він — Сатоші Накамото. Британський суд опублікував заяви зі свіжої ухвали, з якої випливає, що Райт не має доказів того, що саме він завжди переховувався під псевдонімом Сатоші Накамото.

  1. Лікар Райт не є автором «Білої книги Біткойна».
  2. Доктор Райт не та людина, яка прийняла чи діяла під псевдонімом Сатоші Накамото з 2008 по 2011 рік.
  3. Доктор Райт не та людина, яка створила систему «Біткойн».
  4. Крейг Райт не є автором початкових версій програмного забезпечення “Біткойн”.

Нагадаємо, Райт заявив, що він є творцем біткойну, ще в 2016 році. До цього він уже фігурував у списку претендентів, тому його заява спочатку не викликала великої хвилі скепсису. Однак скептики все ж таки знайшлися, а подальші події призвели до того, що кілька років тому Асоціація відкритих патентів криптовалют (COPA) подала позов проти Райта.

Остаточне рішення суду ще не винесене, але є офіційні заяви судді, які говорять про те, що Райт не той, за кого намагався видати себе.

Як написав один із користувачів соціальної мережі X, тепер той, хто щосили намагався переконати світ у тому, що він Сатоші, є єдиною людиною на планеті, яка точно не є Сатоші, згідно з судовою заявою.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

В одній з областей України в ТЦК тимчасово припинили прийом документів на відстрочку

Опубліковано

В одній з областей України в ТЦК тимчасово припинили прийом документів на відстрочку

З 25 квітня в Черкаському ТЦК призупинив прийом документів на відстрочку. Це пов’язано з новим мобілізаційним законом, який набере чинності 18 травня.

Про це стало відомо після опублікування відповідного документа Командуванням Черкаського ОМТЦК та СП.

В Документі йдеться про те, що в новому мобілізаційному законі прописані нові норми відстрочки від мобілізації для чоловіків. Тому у документі пояснюють, що таким чином хочуть допомогти людям уникнути зайвих проблем, адже з новим законом змінятися умови для надання відстрочки.

Також у ТЦК радять військовозобов’язаним чоловікам, щоб на час призупинення прийому документів, при уточненні облікових даних мати при собі документи, які підтверджують право на відстрочку.

В одній з областей України в ТЦК тимчасово припинили прийом документів на відстрочку

Також читайте:

Як каратимуть українців, які не оновлять військово облікові дані в ТЦК у 60-денний термін.

Поліція розшукує понад 5 тисяч військовозобов’язаних чоловіків в Київській області.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку

Опубліковано

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку

В асортименті realme з’явився новий адаптер живлення на основі нітриду галію (GaN) із високою потужністю. Він універсальний і підходить для зарядки будь-яких сучасних пристроїв, чи то смартфон, планшет, навушники або навіть ноутбук.

Максимальна вихідна потужність зарядного пристрою становить 240 Вт, що робить його універсальним. Адаптер виконаний у мінімалістичному дизайні із одним портом USB Type-C. Його розміри становлять 57,82 х 57,94 х 30,39 мм, а вага – 173 грами.

Заявлена щільність потужності – 2,34 Вт/см³. Адаптер підтримує протокол швидкої зарядки SuperVOOC, що робить його сумісним з усіма реальними пристроями. Крім того, він підтримує інші поширені стандарти, включаючи Quick Charge 3.0 і Power Delivery 3.0, хоча в цьому випадку вихідна потужність обмежена на рівні 65 Вт.

Новинка вже доступна у Китаї за ціною 299 юанів, що еквівалентно приблизно $41.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати

Опубліковано

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати

Малозабезпечені українські сім’ї мають право на державні виплати. Розмір фінансової допомоги вираховується, як різниця між розміром прожиткового мінімуму та його середньомісячним сукупним доходом.

Фахівці з “Юридичного радника для ВПО” повідомляють, що всі працездатні члени сім’ї повинні навчатися, працювати або стати на облік у центрах зайнятості. Також можна взяти відпустку по догляду за дитиною до 3-ох років.

В умовах воєнного стану діє виняток: соціальна допомога може бути призначена на шість місяців, якщо в сім’ї є працездатна особа, яка відповідає таким вимогам:

  •  є ВПО і не працює або не сплатила ЄСВ у період, за який враховуються доходи;
  • і/або повернулася після тривалого перебування/міграції за кордоном, не працює або не сплатила/за неї не сплачено ЄСВ, не перебуває на обліку як ВПО та звертається за призначенням допомоги не раніше ніж через 15 робочих днів після повернення.

Розмір допомоги, що надається державою, не є фіксованим, а визначається індивідуально.

Для отримання матеріальної допомоги, представники сім’ї мають звернутися до:

  • виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної ОТГ за місцем реєстрації чи проживання;
  • органи населення та соціального захисту;
  • ЦНАП.

Подати документи на отримання матеріальної допомоги можна особисто – відвідавши відповідну установу або надіслати їх поштою.

Також читайте:

Обленерго видало нове роз’яснення, коли потрібно передати показники лічильника електроенергії

Київстар переходить на нові номери SIM-карток з кодом 077

Як українцям узаконити перебування у Польщі без паспорту

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.