Connect with us

MOBILZONE

Поліпшений редактор реєстру, команди sudo та новий інтерфейс Copilot: Microsoft оновила Windows 11

Опубліковано

Поліпшений редактор реєстру, команди sudo та новий інтерфейс Copilot: Microsoft оновила Windows 11

Розробники додали велику кількість змін, які торкнуться найрізноманітніших користувачів
Коротко:

  • у новій збірці Windows 11 26052 додано команду Sudo, яка дозволяє підвищувати права звичайних користувачів;
  • оновлення покращило редактор реєстру, тепер він підтримує обмежений пошук за ключами та їх «нащадками»;
  • покращилася підтримка Bluetooth LE Audio: користувачі зможуть контролювати пресети для слухових апаратів та керувати рівнем навколишнього звуку.

Розробники з компанії Microsoft випустили нове попереднє складання операційної системи Windows 11 на каналах Dev і Canary, додавши низку нововведень. Складання отримала номер 26020.

Перше нововведення, про яке вже писалося раніше, – поява Unix-команд sudo (superuser do). Це дозволить звичайним користувачам виконувати команди, наприклад, змінювати налаштування операційної системи від імені адміністратора. Увімкнути підтримку команд sudo можна буде у розділі «Для розробників» налаштувань ОС. Sudo зможуть працювати в трьох режимах: команди запускатимуться в новому вікні, команди запускатимуться у вікні, в якому вони викликані, і третій режим – коли при виконанні команд вимикатиметься введення з клавіатури у вікні, де вони виконуються.

Невелике оновлення торкнулося редактора реєстру. Тепер він дозволяє шукати дані, обмежуючись певним ключем.

Віртуальний помічник Windows Copilot має деякі нові функції. Тепер при наведенні на піктограму помічника ІІ на панелі завдань з’явиться меню з можливими діями. Відкрити вікно з уже підготовленими діями можна просто перетягнувши зображення на значок Copilot. Також розробники продовжують тестувати автоматичне відкриття помічника із запуском операційної системи на широкоформатних моніторах. Перші тести виявили низку проблем у цій функції.

Поліпшений редактор реєстру, команди sudo та новий інтерфейс Copilot: Microsoft оновила Windows 11

У Windows 11 розробники покращили підтримку звукових апаратів, що підключаються до операційної системи за допомогою технології Bluetooth LE Audio. Користувачі зможуть встановлювати всілякі пресети та виставляти рівень шуму навколишнього звуку.

З’явилася й утиліта для перевірки аудіомікрофона у різних режимах роботи. Також система ховатиме Bluetooth-пристрої, які вона вважатиме незвичайними. Підключитися до таких пристроїв можна через установки мережі в розділі «Додатково».

Наразі Windows 11 26020 вийшла лише для учасників програми тестування. Коли зміни дістануться стабільної версії, не уточнюється.

Facebook Comments

MOBILZONE

Google анонсувала платну версію Chrome: чим вона відрізняється від звичайної

Опубліковано

Google анонсувала платну версію Chrome: чим вона відрізняється від звичайної

Компанія оголосила про випуск «преміальної» версії фірмового браузера, що розповсюджується за моделлю платної підписки. Вона орієнтована на корпоративне використання і відрізняється від базової збірки з приставкою Enterprise розширеним набором функцій. У блозі Google з’явився докладний опис програми та дані про новий тариф.

Нова версія браузера під назвою Chrome Enterprise Premium включає корпоративні засоби керування, за допомогою яких можна централізовано забезпечувати дотримання політик оновлення, керування розширеннями та інших подібних дій. Підписка також підтримує протоколи RDP, SCP, SSH та інших типів зв’язку.

До того ж у браузері з’явилася функція створення розширених звітів безпеки про події та різні пристрої, що полегшує виконання судової експертизи та може інтегруватися спільно з продуктами Google та сторонніми рішеннями безпеки.

Крім того, контекстно-залежні засоби контролю доступу можна масштабувати для веб-додатків. Вони можуть забезпечити безперервний доступ з нульовою довірою до SaaS та веб-додатків, що зменшить ризики витоку даних. Нарешті, в браузер були вбудовані інструменти захисту від шкідливих програм та фішингу на базі ІІ також до динамічної фільтрації URL-адрес. Підписка на місяць обійдеться компаніям $6 за співробітника.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Viber запускає нову функцію на основі штучного інтелекту

Опубліковано

Viber запускає нову функцію на основі штучного інтелекту

Стислий виклад чату допомагає перетворити непрочитані повідомлення групового чату на коротке резюме зі списком ключових пунктів. Нова функція розроблена на базі технології ChatGPT. 

 Viber анонсував запуск функції “Стислий виклад чату” на базі технології OpenAI. Нова функція аналізує від 5 до 100 непрочитаних повідомлень у групому чаті і виокремлює з них ключові пункти в одному повідомленні. Відтепер можна не читати всю пропущену переписку, а дізнатися про її зміст у форматі стислого резюме. Дві третини користувачів Rakuten Viber в Україні щонайменше щомісяця спілкуються в групових чатах, тож ця функція має допомогти заощадити час багатьом українцям. 

 

Функція на основі ШІ виокремлює найбільш важливі деталі з групового чату та миттєво формує короткий список пунктів, які були обговорені. Стислий виклад чату допоможе залишатися в курсі подій, не гортаючи довгу історію повідомлень. Наразі нова функція буде доступна тільки для групових чатів як найпопулярнішого формату спілкування серед користувачів Rakuten Viber. 

 

Скористатися функцією дуже просто: пропозиція скласти додаткове резюме розмови, яку користувач пропустив, автоматично зʼявлятиметься при відкритті групового чату з п’ятьма та більше непрочитаними повідомленнями. 

 

“Ми постійно шукаємо нові способи зробити життя наших користувачів простішим”, — говорить Офір Еял, генеральний директор Rakuten Viber. “Для розробки цієї функції ми скористалися можливостями генеративного ШІ, щоб зекономити час користувачів та бути впевненими, що вони не пропускають жодної важливої деталі своїх розмов. Батьки, які обговорюють шкільні справи класу, друзі та рідні, які будуть плани на вихідні — всі зможуть швидко отримати звіт про те, що вони могли пропустити в чатах”.  

 

Наразі функція тестується для 10% користувачів iOS та Android у Україні та інших країнах: США, Японії, Болгарії, Польщі, на Філіппінах. Нова функція підтримує понад 50 мов, включаючи українську.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G проти iPhone 12 Pro Max: в кого краща автономність

Опубліковано

Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G виступив на рівні iPhone 12 Pro Max

Автори DxOMark дісталися смартфону Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G, щоб оцінити його підсистему живлення. Смартфон не новий, у Мережі безліч його оглядів, але DxOMark має велику базу даних, тому результати простіше порівнювати з іншими смартфонами.

Отже, новинка здобула 120 балів, що є непоганим, але далеко не найкращим результатом. Приблизно стільки ж, для порівняння, iPhone 12 Pro Max.

Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G виступив на рівні iPhone 12 Pro Max

Але варто пам’ятати, що DxOMark оцінює не лише автономність. Власне, автономність тут непогана.

При цьому у новинки Xiaomi набагато краще справи із зарядкою. За 31 хвилину смартфон набирає 80%, а на повну зарядку йде всього 49 хвилин. Все завдяки 67-ватній зарядці разом з акумулятором ємністю 5100 мА·год.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.