Connect with us

MOBILZONE

Влада має починати з себе: екснардеп про мобілізацію

Опубліковано

Влада має починати з себе: екснардеп про мобілізацію

Павло Кишкар, народний депутат VIII скликання, а зараз керівник батальйону вважає, що необхідно провести мобілізацію у кабінетах державних органів, де багато чоловіків, які чомусь мають бронь, хоча вони не вважаються критично важливим об’єктом.

Таку думку він висловив в ефірі Еспресо.

Влада повинна показати приклад з себе та показати людям, що мобілізація торкається всіх. Якщо дійсно провести ретельну роботу у кабінетах Міноборони, Генштабу, апарату НАБУ, ДБР та МВС, то чоловіків там більш ніж достатньо. Крім того, я наполягаю на необхідності технологічної мобілізації, тобто залучення українських виробників до виробництва надсучасної зброї. В нашій країні є проекти і виробничі потужності, але поки контракти підписані з невеликими виробниками.” – зазначив екснардеп.

Також Кишкар навів приклад, що у деяких керівників “Нафтогазу” є шість охоронців, і ці чоловіки мають дозвіл на зброю, тобто уже фактично підготовлені бійці. Також бронювати працівників може фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, хоча ні до сфери оборони чи критично важливого об’єкту воно не підпадає. Держава має переглянути правила бронювання.

Але загальний меседж – влада має вийти та сказати: давайте почнемо з себе і максимально мобілізуємось. Є жінки, є багатодітні, є чоловіки, яким 60 років, тому залучайте їх до роботи в органах влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів. Повірте, вони впораються. Якщо говорити про навчання, то чомусь солдат готовий померти за три місяці, а підготувати відповідального працівника у МВС, то кажуть, що якість кадрів буде дуже низькою. Буде все гарно з кадрами, просто почніть з себе як влада, – наголосив Павло Кишкар.

Раніше ми розповідали, які дані передадуть до електронного реєстру “Оберіг”.

Facebook Comments Box
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці

Опубліковано

Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці

До 19 липня 2025 року українці мають можливість подати заявку на участь у грантовій програмі на суму до 132,5 тис. грн (еквівалентно 3,15 тис. доларів США). Ініціатива реалізується за підтримки швейцарської організації Helvetas Swiss Intercooperation і розрахована на мешканців Харківської та Дніпропетровської областей.

Хто може стати учасником програми

Як зазначено, програма мікрогрантів створена для підтримки запуску, відновлення або розширення підприємницької діяльності.

У рамках Програми економічної стійкості (ERP), представництво Helvetas Ukraine оголошує конкурс мікрогрантів для зазначених регіонів.

Участь можуть брати:

  • фізичні особи-підприємці;
  • громадяни, які займаються підприємництвом без офіційної реєстрації як ФОП.

Хто має пріоритет

Особливу увагу приділятимуть заявникам із таких категорій:

  • внутрішньо переміщені особи (ВПО);
  • ветерани;
  • особи з інвалідністю;
  • члени сімей загиблих військовослужбовців;
  • одинокі батьки;
  • багатодітні родини.

Перевага надаватиметься проєктам у таких сферах:

  • мале фермерство;
  • будівництво;
  • ремонтні роботи;
  • автосервіс;
  • швейна справа;
  • роздрібна торгівля;
  • бьюті-послуги;
  • виготовлення хендмейд-продукції.

Максимальний обсяг фінансування на одного учасника – 132,5 тис. грн.

Ці кошти дозволено витратити на:

  • придбання обладнання;
  • закупівлю витратних матеріалів (не більше 20% бюджету);
  • оплату послуг з налаштування чи запуску бізнесу.

Щоб податися, необхідно заповнити аплікаційну форму  за посиланням до 19 липня 2025 року включно.

Організатори закликають не зволікати з подачею, щоб уникнути проблем із технічним збереженням заявки. Крім того, розгляд кандидатур здійснюється лише за наявності повного пакета документів.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити

Опубліковано

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити

Батьки отримуватимуть push-повідомлення у додатку «Дія» про можливість отримати «Пакунок школяра» лише після того, як дитину зарахують до 1 класу. Інформація про зарахування передається шкільною системою до Пенсійного фонду, після чого в «Дія» автоматично з’являється повідомлення для батьків про можливість подати заявку на отримання допомоги. Після підтвердження заявки кошти надійдуть на спеціальну картку.

Якщо батьки не використовують додаток «Дія», вони можуть подати заяву до Пенсійного фонду і вказати рахунок для зарахування коштів.

Допомогу можна витратити тільки на дитячі товари у спеціалізованих магазинах або супермаркетах з відповідними відділами. Витрати на інші категорії товарів будуть заблоковані. Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович зазначила, що програма включатиме також інтернет-магазини, і список таких магазинів буде розширюватися.

“Ці гроші можна витратити тільки на дитячі товари. Ми створюємо спеціальний перелік магазинів, які включатимуть дитячі магазини та магазини з відповідними відділами. Також у програмі можуть брати участь інтернет-магазини”, — сказала Оксана Жолнович.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Нова Пошта запускає послугу зберігання багажу: як це працює

Опубліковано

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання. Що таке «Пункт передачі»? «Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою. Переваги послуги: Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності. Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування. Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання. Що можна зберігати? Послуга дозволяє зберігати такі предмети: Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг. Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону). Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг. Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг. Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин. Тарифікація та умови: Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання. Як скористатися послугою? Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення. Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання.

Що таке «Пункт передачі»?

«Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою.

Переваги послуги:

  • Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності.
  • Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування.
  • Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання.

Що можна зберігати?

Послуга дозволяє зберігати такі предмети:

  • Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг.
  • Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону).
  • Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг.
  • Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг.
  • Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин.

Тарифікація та умови:

Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання.

Як скористатися послугою?

  1. Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок.
  2. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей.
  3. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги.
  4. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення.

Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці
MOBILZONE15 хвилин тому

Українці можуть отримати 132 тис. грн допомоги: подробиці

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити
MOBILZONE13 години тому

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання. Що таке «Пункт передачі»? «Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою. Переваги послуги: Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності. Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування. Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання. Що можна зберігати? Послуга дозволяє зберігати такі предмети: Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг. Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону). Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг. Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг. Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин. Тарифікація та умови: Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання. Як скористатися послугою? Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення. Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.
MOBILZONE14 години тому

Нова Пошта запускає послугу зберігання багажу: як це працює

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води
MOBILZONE14 години тому

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

Сотні кримінальних справ через перевищення повноважень ТЦК: скількох покарали
MOBILZONE18 години тому

Сотні кримінальних справ через перевищення повноважень ТЦК: скількох покарали

За мобільний інтернет змусять доплатити: які оператори та скільки грошей зніматимуть
MOBILZONE19 години тому

За мобільний інтернет змусять доплатити: які оператори та скільки грошей зніматимуть

Мобілізація на відстані: роботу ТЦК радикально змінюють
MOBILZONE20 години тому

Мобілізація на відстані: роботу ТЦК радикально змінюють

У "Дія" запрацювала нова функція: Федоров показав, як це працює
MOBILZONE21 годину тому

У “Дія” запрацювала нова функція: Федоров показав, як це працює

Пенсії українців стануть доступними через «Дію»: що зміниться
MOBILZONE23 години тому

Пенсії українців стануть доступними через «Дію»: що зміниться

ТЦК перейдуть на "мобільний" формат: що це означає для чоловіків
MOBILZONE1 день тому

ТЦК перейдуть на “мобільний” формат: що це означає для чоловіків

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.