Connect with us

MOBILZONE

Гуманітарна допомога у вигляді шуб з натурального хутра: хто може отримати

Опубліковано

Гуманітарна допомога у вигляді шуб з натурального хутра: хто може отримати

Американська організація захисту тварин RETA подарувала українкам близько 1000 шуб з натурального хутра, власники яких відмовилися їх носити з етичних міркувань.

Повідомлення про це опублікувала на своїй сторінці в Instagram організація зоозахисників PETA.

Хутряна промисловість жорстока, варварська і непотрібна. Мільйони тварин страждають і гинуть щороку лише заради капелюхів та інших хутряних виробів. Тому люди, які придбали такі вироби, але з часом прийшли до того, що вони не хочуть брати участь в вбивстві тварин, відмовилися від хутра та передали його нам. Звичайно, цим тварин уже ніхто не поможе, але вони можуть зігріти українців в зимовий час“- написали в організації

Зима 2023 – 2024 може бути суворою, адже агресор наврядчи відмовиться від можливості атакувати українську енергетику. Тому за гіршого сценарію українці можуть надовго залишитися без світла та опалення.

В організації PETA розраховують, що ці шуби допоможуть зігрітися українцям, якщо в будинку не буде тепла і світла. Хутряні вироби роздадуть найвразливішим громадянам, які самі не в змозі забезпечити себе теплим одягом на зиму.

Раніше ми розповідали, що благодійна організація «Каратіс Полтава» відкрила прийом заявок на отримання матеріальної допомоги для вимушено переміщених осіб (ВПО).

Facebook Comments

MOBILZONE

Блокування банківських карток за неявку до ТЦК: правда чи ні

Опубліковано

Блокування банківських карток за неявку до ТЦК: правда чи ні

Зараз в соціальних мережах ширяться ролики, де чоловіки жаліються, що їм блокують банківські картки, тому що вони не з’явилися в ТЦК. Також вони розповідають, що їм відмовляють в обслуговуванні у всіх держорганах, банках та транспортних компаніях. Звісно, усе це робота ворожої ІПСО.

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Зокрема, інформацію про блокування поширив пропагандист Дмитро Василець, який має 100 тисячну аудиторію в Тік-току. У своїх роликах він просуває наративи кремля.

Якби в Україні дійсно масово блокували картки, то було б тисячі дописів від справжніх людей, а не декілька проплачених роликів. Блокувати можуть банківську карту тільки в тому випадку, якщо у вас є несплачений штраф через неявку до ТЦК. Про факт неявки не згадувалося, в роликах просто інформація про масове блокування. – зауважили в Центрі

Також в Центрі нагадали чоловікам, що за порушення законодавства про оборону країни, мобілізаційну підготовку та мобілізацію передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, а саме:

У разі ігнорування першої повістки на чоловіка накладається штраф у вигляді 100 – 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1 700-3400 грн);

У разі повторного порушення протягом року – від 200 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3 400-8 500 грн);

За ігнорування трьох і більше повісток можуть відкрити кримінальне провадження, що загрожує до 3 років позбавлення волі.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як знімає флагманський смартфон Redmi K70 Pro: офіційні приклади фото

Опубліковано

Як знімає флагманський смартфон Redmi K70 Pro: офіційні приклади фото

Під час прем’єри нових флагманів Redmi практично не демонструвала приклад фото з основної камери, хоча це стандартна практика. Деякі зображення, зроблені камерою Redmi K70 Pro, з’явилися на офіційній сторінці Redmi лише вчора – вже після початку офіційного продажу.

Фото не особливо різнопланові, та ще й зроблені в умовах яскравого зимового дня, тому всебічно оцінити якість неможливо. Одна картинка зроблена за допомогою телеоб’єктива, про що свідчить напис 50мм. Цікаво, що в основному модулі застосовується об’єктив з фокусною відстанню 25 мм, хоча зазвичай виробники вибирають варіанти з ЕФР 23 або 24 мм.

Як знімає флагманський смартфон Redmi K70 Pro: офіційні приклади фото Як знімає флагманський смартфон Redmi K70 Pro: офіційні приклади фото Як знімає флагманський смартфон Redmi K70 Pro: офіційні приклади фото
Нагадаємо, у продажу в Китаї вже всі три моделі нової лінійки, а ось створений у співпраці з Lamborghini Redmi K70 Pro Champion Edition надійде у продаж лише наприкінці грудня.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

«Дія» бере участь у розробці європейського цифрового гаманця

Опубліковано

«Дія» бере участь у розробці європейського цифрового гаманця

В Міністерстві цифрової трансформації повідомили, що вони долучаться до розробки “EU Digital Wallet” –  цифрового гаманця для громадян ЄС.

EUDIW — це цифровий гаманець, ініціатива Європейської комісії, яка дасть змогу громадянам ЄС ідентифікувати себе та підтверджувати особисту інформацію. Що зробить зручнішим онлайн- та офлайн-послуги у всьому ЄС. Як наша “Дія” в Україні, — Розповіли в Мінцифрах

Гаманець цифрової ідентифікації ЄС має на меті оптимізувати та захистити широкий спектр послуг  для громадян ЄС, таких як запити на свідоцтва про народження, медичні довідки, повідомлення про зміну адреси або подання податкових декларацій. Це також має принести користь приватному сектору , коли потрібна перевірка особи — відкриття банківського рахунку, оренда автомобіля, поселення в готелі тощо.

«Наша мета в цьому проєкті — забезпечити можливість українцям використовувати “Дію” в ЄС, а європейцям — свої EUDIW в Україні», — зазначили розробники.

Раніше ми розповідали, що у Міністерстві цифрової трансформації розповіли Українцям, як залишатися з інтернетом понад 70 годин, навіть коли немає електрики.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.