Connect with us

MOBILZONE

Київстар підвищить ціни вдвічі на деякі тарифи з 1 жовтня: подробиці

Опубліковано

Київстар підвищить ціни вдвічі на деякі тарифи з 1 жовтня: подробиці

З 1 жовтня Київстар знову буде підвищувати ціни на деякі тарифи. В компанії не стали робити підвищення поступовим, а відразу подвоїли вартість тарифів. Причина, яка послужила підвищенню цін – минулорічна інфляція у 26%. Тому ціна на деякі тарифи підскочила з 400 гривень до 800, а на деякі й вище.

Про це мобільний оператор повідомив через свій сайт та соціальні сторінки.

Вартість деяких послуг протягом останніх 12 місяців не змінювалася, а рівень інфляції минулого року досяг 26,6%. Враховуючи економічну та ринкову кон’юнктуру, а також розширення спектра послуг, компанія відкоригувала вартість деяких тарифів для клієнтів», – зазначили в Київстар.

Подорожчання торкнеться підключення унікального номера, який захоче вибрати клієнт. Підвищення на цю послугу зроблене не для простих клієнтів, а для тих, хто готовий заплатити за унікальний номер, щоб похизуватися перед своїми колегами.

Таким абонентам будуть доступні наступні варіанти даної послуги:

  • подібний номер (подібний до іншого);
  • улюблене число (комбінація з числом, що подобається замовнику);
  • Хороший «хвостик» (останні чотири цифри вибирає замовник);
  • Спеціальна дата (номер містить цифри конкретної дати);
  • розташування всіх цифр на розсуд абонента.

На таку послугу ціна виросте вдвічі, якщо раніше можна заказати було “подібний номер” за 400 гривень, то з 1 жовтня уже прийдеться заплатити 800 гривень. Золоті та Платинові номери, які зараз коштують 2000 та 3000 грн, стануть по 4000 та 6000. Найдорожчий це ексклюзивний номер, зараз його ціна становить 15 000 гривень, а з 1 жовтня вона буде 30 000 гривень.

Ще одна послуга, на яку зросте тариф – розсилка Viber-повідомлень

Найчастіше цим сервісом користуються підприємці, які просувають свою продукцію за допомогою текстових повідомлень.

На скільки зросте ціна не вказано, оскільки Viber-розсилки це індивідуальна послуга і вона залежить від кількості повідомлень. Дізнатися нову ціну за таку послугу можна за номером 0800300000.

Раніше ми розповідали, що в «Дії» розробляють сервіс для моніторингу держслужбовців.

Facebook Comments

MOBILZONE

Google анонсувала платну версію Chrome: чим вона відрізняється від звичайної

Опубліковано

Google анонсувала платну версію Chrome: чим вона відрізняється від звичайної

Компанія оголосила про випуск «преміальної» версії фірмового браузера, що розповсюджується за моделлю платної підписки. Вона орієнтована на корпоративне використання і відрізняється від базової збірки з приставкою Enterprise розширеним набором функцій. У блозі Google з’явився докладний опис програми та дані про новий тариф.

Нова версія браузера під назвою Chrome Enterprise Premium включає корпоративні засоби керування, за допомогою яких можна централізовано забезпечувати дотримання політик оновлення, керування розширеннями та інших подібних дій. Підписка також підтримує протоколи RDP, SCP, SSH та інших типів зв’язку.

До того ж у браузері з’явилася функція створення розширених звітів безпеки про події та різні пристрої, що полегшує виконання судової експертизи та може інтегруватися спільно з продуктами Google та сторонніми рішеннями безпеки.

Крім того, контекстно-залежні засоби контролю доступу можна масштабувати для веб-додатків. Вони можуть забезпечити безперервний доступ з нульовою довірою до SaaS та веб-додатків, що зменшить ризики витоку даних. Нарешті, в браузер були вбудовані інструменти захисту від шкідливих програм та фішингу на базі ІІ також до динамічної фільтрації URL-адрес. Підписка на місяць обійдеться компаніям $6 за співробітника.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Viber запускає нову функцію на основі штучного інтелекту

Опубліковано

Viber запускає нову функцію на основі штучного інтелекту

Стислий виклад чату допомагає перетворити непрочитані повідомлення групового чату на коротке резюме зі списком ключових пунктів. Нова функція розроблена на базі технології ChatGPT. 

 Viber анонсував запуск функції “Стислий виклад чату” на базі технології OpenAI. Нова функція аналізує від 5 до 100 непрочитаних повідомлень у групому чаті і виокремлює з них ключові пункти в одному повідомленні. Відтепер можна не читати всю пропущену переписку, а дізнатися про її зміст у форматі стислого резюме. Дві третини користувачів Rakuten Viber в Україні щонайменше щомісяця спілкуються в групових чатах, тож ця функція має допомогти заощадити час багатьом українцям. 

 

Функція на основі ШІ виокремлює найбільш важливі деталі з групового чату та миттєво формує короткий список пунктів, які були обговорені. Стислий виклад чату допоможе залишатися в курсі подій, не гортаючи довгу історію повідомлень. Наразі нова функція буде доступна тільки для групових чатів як найпопулярнішого формату спілкування серед користувачів Rakuten Viber. 

 

Скористатися функцією дуже просто: пропозиція скласти додаткове резюме розмови, яку користувач пропустив, автоматично зʼявлятиметься при відкритті групового чату з п’ятьма та більше непрочитаними повідомленнями. 

 

“Ми постійно шукаємо нові способи зробити життя наших користувачів простішим”, — говорить Офір Еял, генеральний директор Rakuten Viber. “Для розробки цієї функції ми скористалися можливостями генеративного ШІ, щоб зекономити час користувачів та бути впевненими, що вони не пропускають жодної важливої деталі своїх розмов. Батьки, які обговорюють шкільні справи класу, друзі та рідні, які будуть плани на вихідні — всі зможуть швидко отримати звіт про те, що вони могли пропустити в чатах”.  

 

Наразі функція тестується для 10% користувачів iOS та Android у Україні та інших країнах: США, Японії, Болгарії, Польщі, на Філіппінах. Нова функція підтримує понад 50 мов, включаючи українську.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G проти iPhone 12 Pro Max: в кого краща автономність

Опубліковано

Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G виступив на рівні iPhone 12 Pro Max

Автори DxOMark дісталися смартфону Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G, щоб оцінити його підсистему живлення. Смартфон не новий, у Мережі безліч його оглядів, але DxOMark має велику базу даних, тому результати простіше порівнювати з іншими смартфонами.

Отже, новинка здобула 120 балів, що є непоганим, але далеко не найкращим результатом. Приблизно стільки ж, для порівняння, iPhone 12 Pro Max.

Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G виступив на рівні iPhone 12 Pro Max

Але варто пам’ятати, що DxOMark оцінює не лише автономність. Власне, автономність тут непогана.

При цьому у новинки Xiaomi набагато краще справи із зарядкою. За 31 хвилину смартфон набирає 80%, а на повну зарядку йде всього 49 хвилин. Все завдяки 67-ватній зарядці разом з акумулятором ємністю 5100 мА·год.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.