Connect with us

MOBILZONE

Грошова допомога одразу за три місяці: хто і на скільки грошей може розраховувати

Опубліковано

Грошова допомога одразу за три місяці: хто і на скільки грошей може розраховувати

Внаслідок війни велика кількість українців потрапили у складне становище. Тому, державні та міжнародні організації надають допомогу громадянам нашої держави. Наприклад, французька організація ACTED продовжує збирати заявку на отримання допомоги, розмір якої складає  2220 гривень на кожного члена сім’ї.

На допомогу зможуть розраховувати переселенці з найбільш постраждалих областей (Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Запорізької та Херсонської областей). Організація надає 2220 гривень на кожну людину в сім’ї. Сума буде виплачена одним платежем одразу за 3 місяці. Отримати допомогу можна через відділення Ощадбанку, Укрпошти або картку Ощадбанку. Отже, на допомогу можуть претендувати:

  • самотні матері чи батьки, які виховують дітей;
  • люди похилого віку – від 60 років і старше;
  • сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, та багатодітні сім’ї;
  • сім’ї з вагітними і жінками, що годують, і з малорухливими людьми, які потребують догляду;
  • сім’ї, у яких через бойові дії повністю чи частково пошкоджено житло.

Для реєстрації необхідно мати документи всіх членів сім’ї:

  • паспорти;
  • ідентифікаційні коди;
  • свідоцтва про народження дітей;
  • реквізити банківської картки Ощадбанку, якщо хочете отримати грошову допомогу на картку.

Вашу заявку будуть розглядати протягом одного місяця, а потім після цього надійде смс-повідомлення з підтвердженням або відмовою у наданні коштів. Допомога переказується на банківську картку. Крім того, її можна отримати в «Ощадбанку» або «Укрпошті». Подати заявку на фінансову підтримку можна за телефоном: 0 800 33 69 36. 

Facebook Comments

MOBILZONE

Xiaomi випустила недорогий роутер із підтримкою Wi-Fi 7

Опубліковано

Xiaomi випустила недорогий роутер із підтримкою Wi-Fi 7

Компанія Xiaomi розпочала продаж роутера BE5000 з підтримкою Wi-Fi 7 і теоретичною максимальною пропускною здатністю в 5011 Мбіт/с. Також він вміє працювати в Mesh-мережі, оснащений п’ятьма антенами та виконаний у «вертикальному» дизайні. Xiaomi BE5000 підтримує Wi-Fi 7 і може працювати у двох діапазонах одночасно (2,4 та 5 ГГц). Це підвищує швидкість з’єднання та стабільність розгорнутої мережі. Також новинка підтримує 4K QAM замість 1024 QAM у Wi-Fi 6E. Це підвищує пропускну здатність на 20%. В основі роутера лежить 6-нанометровий чіп із 512 МБ оперативної пам’яті.

Три з п’яти антен відведені під діапазон 5 ГГц, а завдяки методу кодування MediaTek дистанція покриття підвищується на 4,5 метра. У цьому ширина каналу становить 160 МГц. З роз’ємів є один Ethernet-конектор на 2,5 Гбіт/с та три – на 1 Гбіт/с.

Xiaomi BE5000 продається на платформі Xiaomi Youpin за $38.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi припинить випуск HyperOS

Опубліковано

Xiaomi припинить випуск HyperOS

Xiaomi випускала спеціальні версії HyperOS для розробників для тестування нових функцій перед додаванням їх у стабільну гілку оновлень. Але тепер цей підхід зміниться, що буде корисним як для бета-тестерів, так і для самої компанії. Тепер замість версії для розробників Xiaomi випускатиме бета-версії прошивок. Для компанії це полегшує роботу в тому контексті, що тепер збірки будуть виходити в міру додавання нових функцій та потреби їх тестування, тоді як раніше існував розклад виходу.

Ентузіасти та розробники теж відчують переваги такого підходу: якщо користувач братиме участь у програмі бета-тестування, він зможе оновлюватися без видалення даних. Тобто бета-версії прилітатимуть «по повітрю», а оновитися на тестову версію, як повідомляється, також можна буде без скидання пристрою до заводських налаштувань.

HyperOS для розробників перестане виходити до серпня 2024 року, а набір бета-тестерів має розпочатися у четвертому кварталі. Деталі та дата початку відкриття програми тестування мають з’явитися у темі бета-тестування у додатку або на форумі Xiaomi Community.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як оновити дані в ТЦК онлайн і офлайн: що необхідно та куди звертатися

Опубліковано

Уже 18 травня вступає новий мобілізаційний закон, який зобов'язує всіх чоловіків оновити військово облікові дані протягом 60 днів.

Уже 18 травня вступає новий мобілізаційний закон, який зобов’язує всіх чоловіків оновити військово облікові дані протягом 60 днів.

В цьому матеріалі ми розповімо, як оновити дані в ТЦК офлайн та онлайн.

Як оновити дані в ТЦК онлайн

Електронний кабінет військовозобов’язаних повинен запрацювати з 18 травня. Після його запуску, в нього можна зайти та оновити особисті дані.

В Міністерстві оборони підкреслили, що чоловіку потрібно буде уточнити три поля:

  • Фактичне місце проживання;
  • номери мобільного телефону;
  • адресу електронної пошти (за наявності).

Також слід зауважити, що після оновлення даних з чоловіком зв’яжеться представник ТЦК та запросить його на проходження ВЛК. Адже проходження медичної комісії це один із пунктів військово облікових даних.

Як оновити дані в ТЦК офлайн

Також чоловіки можуть оновити дані безпосередньо у ТЦК та ЦНАПі, але для цього чоловіки повинні мати при собі наступні документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • військовий квиток або тимчасове посвідчення;
  • медичні документи;
  • документ про освіту;
  • водійське посвідчення необхідне тільки у разі служби водієм.

Якщо чоловік має право на відстрочку, то він повинен мати відповідні документи, які підтверджують даний факт.

На сьогодні отримати відстрочку від служби можна, якщо у чоловіка є троє і більше дітей або він опікун над особою з інвалідністю.

Нагадуємо, що 9 травня у Верховній Раді остаточно ухвалили новий законопроект, який збільшує штрафи для чоловіків – ухилянтів. Таким чином, якщо чоловік не оновить військово облікові дані протягом 60 днів або проігнорує повістку, то на нього буде накладено штраф в сумі 17 тисяч гривень.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.