Connect with us

MOBILZONE

Фейкова грошова допомога з Дії: українців попередили про шахраїв

Опубліковано

Фейкова грошова допомога з Дії: українців попередили про шахраїв

На жаль, навіть у такі непрості для всіх часи з’являються нелюди, які хочуть заробити на чужому горі. З початку війни кількість шахрайських випадків тільки зростає, а зв’язані вони всі отриманням грошової допомоги від «Дії».

Шахраї використовують фейкові повідомлення про надання грошової допомоги, використовуючи зображення платформ виплати допомоги «Дія» або інших організацій, у тому числі й міжнародних. В соціальних мережах шахраї публікують дописи з посиланнями, перейшовши за якими громадяни можуть отримати допомогу. Проте, ми вас закликаємо не переходити за жодним посиланням. Адже веб-сайт, який ви відвідаєте є фішинговим, який вкраде всі ваші дані.

У жертв, які перейшли за посиланням, вимагатимуть ввести дані для входу в онлайн-банкінг. Але всі особисті дані лише потраплять до рук злочинців. Після цього можна лише попрощатись з вашими збереженнями на карті. До того ж, шахраї використовують паспортні жані своїх жертв для оформлення позик. Статистика підтверджує, що знайшлись й ті шахраї, які заробляли на виплатах від Червоного Хреста України, ООН та інших міжнародних організацій.

Якщо ви не хочете потрапити на гачок до шахраїв, ми вам радимо на переходити за невідомими посиланнями. Офіційний сайт організації можна знайти в Google. В мережі також існують випадки, коли шахраї використовувати схему виплат 6500 від держави. Парадокс в тому, що ця державна програма давно припинила свою роботу.

Закликаємо вас не відвідувати підозрілі сайти, не вводити конфіденційну інформацію у пропоновані поля на незнайомих сайтах, слідкувати за встановленням захищеного з’єднання HTTPS, не вводити на підозрілих сайтах логіни та паролі від додатків банків, дані картки, е-мейл, паролі підтвердження операцій.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Опубліковано

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Найближчим часом Міноборони запровадить електронний запис відвідування ТЦК та з 18 травня запустить е-кабінет для військовозобов’язаного.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Катерина Черногоренко.

За її словами, це звичайний мобільний додаток, який можна завантажити з App Store і Google Play Market. У ньому ви просто авторизуєтесь і заповнюєте необхідні «поля» для оновлення даних. Йти до TЦК нема потреби.

Заступниця міністра нагадала, що з 18 травня військовозобовʼязані повинні зареєструвати свої дані: номер телефону, електронну адресу (за наявності) та фізичну адресу проживання.

Це можна буде зробити в трьох доступних форматах — в ТЦК та СП, через ЦНАП або через е-кабінет.

“Ми розробляємо функцію авторизації, де ви можете заповнити ці три поля і відразу отримати інформацію з бази військовозобов’язаних “Оберіг”, щоб переглянути дані про вас в реєстрі”, – сказав Черногоренко.

Заступниця міністра оборони зазначила, що якщо виникне необхідність уточнення даних, TЦК зв’яжеться із військовозобов’язаним і подальша обробка цих даних буде проводитися безпосередньо між ним і співробітниками TЦК.

Водночас ви можете оновити свої дані за допомогою додатку з будь-якої точки світу.

«Ми вважаємо, що кількість військовозобов’язаних, які скористаються цією функцією, може сягнути 70-80%, тому що це буде дуже зручно», – сказав Черногоренко.

Також читайте:

Як водії через “Дію“ можуть отримати копії документів

Як чоловікам за кордоном отримати документи

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У iOS з’явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

Опубліковано

У iOS з'явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

У бета-версії iOS 17.5 було виявлено новий програмний інструмент під назвою Repair State. Він покликаний вирішити відому проблему, що виникає під час передачі смартфона в сервісний центр для ремонту при відключенні служби Find My.

Донедавна деактивація Find My на час передачі iPhone до сервісного центру не була проблемою, але потім компанія впровадила в iOS функцію Stolen Device Protection. Вона посилює заходи безпеки та змінює деякі налаштування конфіденційності.

Зокрема, власнику iPhone тепер доводиться чекати цілу годину перед тим, як він знову зможе користуватися пристроєм. Цей час залежить від того, як довго тривав ремонт.

Функція Repair State вирішує цю проблему. Ввівши свій Apple ID і пароль як власник iPhone, користувач підтверджує законність ремонту, уникаючи необхідності відключення Find My або Stolen Device Protection. За даними порталу MacRumors, реліз стабільної версії iOS 17.5 очікується у травні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Pornhub і Only Fans нанесли удар в спину росіянам

Опубліковано

Pornhub і Only Fans нанесли удар в спину росіянам

Pornhub, який є одним із найпопулярніших порнографічних сайтів у світі, зареєструвався в Україні та сплачуватиме податки до бюджету країни.

«Компанія, якій належить сервіс Pornhub, нарешті зареєструвалася в Україні платником ПДВ як постачальник електронних послуг. Тепер можна стежити за сумлінною сплатою податків не лише Only Fans. Остання, до речі, поповнила бюджет на $0,7 млн. за I квартал», – заявив голова фінансового комітету Верховної ради Данило Гетьманцев.

Раніше стало відомо, що Державна податкова служба України оштрафувала понад $5,5 тис. Pornhub через небажання реєструватися в країні та несплату податків до бюджету.

Крім того, було названо найбільших платників ПДВ з цифрових послуг (Google, Apple, Meta* та Valve), які задекларували та сплатили понад 50 млн доларів ще до настання граничного терміну.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.