Connect with us

MOBILZONE

Vodafone розширив пакет безкоштовних послуг: 300 хвилин та 10 Гб

Опубліковано

Vodafone попередив клієнтів про необхідність замінити SIM-картки

Vodafone представив своїм абонентам чудову безкоштовну можливість. Тепер клієнти мобілньогг оператора отримають 300 хвилин в 10 Гб Інтернету безкоштовно. Це стало завдяки розширенню географії послуги «Доступний роумінг».  До країн з безкоштовним інтернетом увійшов Люксембург та Словенія. Загалом з початку війни оператор надав послуг на 596 мільйонів гривень.

Безкоштовним зв’язком та інтернетом абоненти можуть скористатись у Австрії, Бельгії, Азейбарджані, Болгарії, Греції, Великобританії, Данії, Ізраїлі, Естонії, Іспанії, Ірландії, Італії, Латвії, Канаді, Литві, Німеччині, Молдові, Люксембурзі, Нідерландах, Новергії, Польщі, Румунії, Португалії, Словаччині, Словенії, Угорщині, США, Фінляндії, Франції, Чехії, Хорватії, Швеції, Швейцарії.

Найчастіше цією функцією користуються абоненти, яким довелось переїздити до Польщі. Потім у Німеччині, а на третьому місці — Чехія. Отже, послуга «Доступний роумінг» включає:

  • 10 ГБ інтернету та 300 хвилин,
  • 250 вхідних хвилин для дзвінків на номери Vodafone Україна,
  • 50 хвилин для дзвінків на інші оператори України, в країні перебування, та ще й для вхідних дзвінків.
  • Також до пакету послуг входить 100 SMS на будь-які оператори.

Зазначається, що мобільний оператор Vodafone автоматично підключає цю послугу для абонентів передоплати за умови підключення пакета послуг за тарифом.  Щодо контрактників, то їм за умови оплаченого рахунку. Підключити цю послугу один раз на місяць можна і самостійно, а для цього вам знадобиться набрати комбінацію цифр *600*6#.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Українці більше не зможуть отримати 2200 гривень допомоги: у чому причина

Опубліковано

Українці більше не зможуть отримати 2200 гривень допомоги: у чому причина

Слідом за ООН ще одна міжнародна організація призупиняє виплати допомоги. Тому, у вас залишилось всього декілька днів до 14 серпня аби втиснути подати заявку на допомогу від ЮНІСЕФ. Розмір допомоги становить 2200 гривень на особу щомісячно, а надходити вона буде протягом трьох місяців. Пам’ятайте, що максимальний розмір виплати розраховується не більше ніж на 5 членів сім’ї та становить близько 33 тисячі гривень.

Подача заявок призупиняється тому, що з 15 червня до організацій надійшло надто багато заяв. Тепер організації потрібно їх всі обробити та надіслати допомогу. Багато хто досі чекають свої кошти, але прискорити процес виплати організація, на жаль, не може. Тому, організаці вирішила тимчасово призупинити можливість подачі заявок. Згодом, даний процес буде відновлено. Станом на 10 серпня ЮНІСЕФ вже надав допомогу понад 112 000 українським сім’ям, у яких виховуються 331 000 дітей, у тому числі 33 000 дітей з інвалідністю.

Українці більше не зможуть отримати 2200 гривень допомоги: у чому причина

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Залишився один день, щоб встигнути отримати грошову допомогу в 2220 гривень

Опубліковано

Деяким українцям 6500 гривень з Дії були виплачена помилково: гроші треба віддати

Увага всім українцям: у громадян залишився один день, аби подати заявку на допомогу від міжнародної організації. Допомогу надає ООН не лише переселенцям, а й іншим вразливим категоріям населення. Виплати розпочались ще в травні на платформі «єДопомога».

Крім того, допомогу можуть отримати й пенсіонери. Для цього потірбно лише заповнити заяву, вказавши всі дані. Після цього організація вирішує чи надавати вам допомогу. Виплати будуть надходити щомісяця у сумі 2220 гривень протягом трьох місяців. Варто зазначити, шо серед категорій, як пенсіонер, особа з інвалідністю, ВПО, самотня мати чи батько, багатодітна чи малозабезпечена сім’я є ще й категорія “ніхто із зазначених вище”. Отже, допомогу зможуть отримати й інші громадяни, які не відносяться до жодних категорій. Можливо, що якась міжнародна організація вирішить надати допомогу іншим категоріям, тоді подану заявку також розглянуть.

Для подачі заяви перейдіть за даним посиланням: Заходьте на сайт – https://aid.edopomoga.gov.ua/. Потім в розділі оберіть розділ «Заповнити заявку на допомогу». Вкажіть свій статус та введіть персональні дані.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У «Дії» з’явився новий важливий для українців документ

Опубліковано

У "Дія" з'являться нові документи для студентів

Державний портал «Дія» знову дивує українців новим функціоналом. Вже незабаром у застосунку з’явиться можливість отримання довідки про доходи. Вона необізнана для отримання візи до певних держав світу, оформлення кредитів та субсидій. Раніше громадянам доводилось відстоювати довгі черги до органів ДПС. А тепер це можна зробити за декілька хвилин, не виходячи з дому.

Представники прес-служби поділились алгоритмом отримання довідки. Для початку потрібно вторизуватися на порталі «Дія». Потім в розділі знайти пункт «Довідка про доходи». Далі вказуйте період, за який потрібна інформація про доходи.

Як тільки ваш документ буде готовим, ви отримаєте лист на електронну пошту. Довідка ви зможете знайти в особистому кабінеті на державному порталі у вкладці «Документи». Її можна завантажити на ваш пристрій. Для отримання довідки вам повинно бути більше 18 років.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.