Connect with us

MOBILZONE

Грошова допомога 6600 гривень для пенсіонерів: як отримати

Опубліковано

В Україні запровадять універсальну соціальну допомогу з Дії: хто отримає

Уряд звернувся з важливим оголошенням до своїх громадян. Річ у тім, що пенсіонери нашої країни можуть отримати фінансову допомогу у 6600 грн. Звичайно, це добре, що навіть пільгам повномасштабної віни громадяни матимуть змогу отримати грошову підтримку. Для цього потірбно лише подати свою заявку у державній платформі «єДопомога».

На головній сторінці чату ви зможете спостерігати категорію «Виплати від міжнародних організацій». Потім натискаєте на кнопку «Заповнити заявку на допомогу». Після цього на екрані звявиться з’явиться анкета, куди заявнику треба вписати необхідну інформацію про себе.

В «Соціальному статусі» оберіть категорію  «Пенсіонер». Далі вказуєте необхідну особисту інформація. А саме  персональні дані: прізвище, ім’я, по-батькові; ідентифікаційний код; дата народження; номер телефону, за яким можна зв’язатися.

Ви також повинні надати документ, який буде підтверджувати вашу особу. Зазвчиай, громадяни для отримання допомоги надають паспорт громадянина України.  Ви також можете пред’явити свідоцтво про народження (у випадку з дітьми), посвідчення водія, посвідку на проживання тощо.

Якщо на утриманні в заявника є неповнолітні особи (або недієздатні), то це також варто вказати в анкеті. Треба додати й інформацію про IBAN (міжнародний номер банківського рахунку): саме на цей рахунок будуть надходити соціальні виплати. Коли вся інформація заповнена, варто перевірити правильність даних та натиснути “Надіслати заявку”.

Міністерство соціальної політики здійснить верифікацію даних заявника з використанням інформації з державних реєстрів та бази даних. Після цього дані передадуть на розгляд міжнародних організацій, які надають допомогу українцям.

Facebook Comments

MOBILZONE

Нова грошова допомога по 6660 гривень: хто зможе отримати

Опубліковано

Багато українців змушені будуть повернути отримані 6500 гривень з Дії

Міністерство соціальної політики України повідомило про новий вид допомоги та хто її зможе отримати. Розмір виплати становить 6660 гривень, а надійдуть кошти від однієї іноземної неурядової організації ACTED. З організацією було укладено згоду, що та буде виплачувати допомогу українським громадянам, які проживають у зоні бойових дій або на тимчасово окупованих територіях.

Кошти отримають найвразливіші категорії населення. Допомога надійде за три місяці одним платежем у сумі 6660 гривень. Розрахована допомога на 10 тисяч осіб. Спочатку її отримають жителі Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. Для отримання коштів потрібно подати допомогу на платформі «єДопомога».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Офіційно представлений 65-дюймовий телевізор для бідних Xiaomi Redmi A65 2022

Опубліковано

Офіційно представлений 65-дюймовий телевізор для бідних Xiaomi Redmi A65 2022

Металевий корпус та чотириядерний процесор. Асортименти телевізорів Redmi поповнився моделлю Redmi A65 зразка 2022 року (каталожний номер – L65R8-A). У назві моделі зашифровано розмір діагоналі в дюймах, а роздільна здатність панелі – 4К. Що ж до кадрової частоти, вона становить стандартні 60 Гц.

Офіційно представлений 65-дюймовий телевізор для бідних Xiaomi Redmi A65 2022

Телевізор виконаний у металевому корпусі uniboby. Дисплей характеризується максимальною контрастністю 1200:1 та охопленням 78% колірного простору DCI-P3. Також у конфігурації стереодинаміки сумарною потужністю 20 Вт, чотириядерний CPU з ядрами Arm Cortex-A35, 1,5 ГБ оперативної та 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, два порти USB 2.0 Type-A та два HDMI. Як ОС використовується Android TV з інтерфейсом MIUI for TV. Ціна новинки – 310 доларів, продаж ТБ у Китаї стартує 14 серпня.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В “Дії“ тепер можна отримати ще одну корисну довідку

Опубліковано

Дія буде видавати гроші через проект єРобота: як подати заявку

Державний портал «Дія» не перестає дивувати українців своїм оновленим функціоналом. Тепер мобільному застосунку громадяни зможуть отримати ще один документ — довідку про доходи. Вона знадобиться для оформлення житлової субсидії, отримання кредиту або віз для в’їзду до інших країн.

Перевага в тому, що оформити ви її зможете за декілька хвилин, не виходячи з дому. Тільки уявіть, що вам не доведеться стояти довгі черги в державних структурах. Замовити її можуть громадяни від 18 років. Для цього потрібно:

  1. Авторизуватись у державному порталі;
  2. Перейти до «Послуг»;
  3. Знайти «Довідка про доходи», вибрати період, інформація за який вам потрібно (півроку, рік);
  4. Натиснути «Готово».

Таким чином, ви надішлете запит на отримання довідки, а його статус ви зможете переглянути у порталі. Ви отримаєте лист на електронну пошту, як тільки ваша довідка буде готовою. Завантажити документ ви зможете у розділі «Документи» в особистому кабінеті.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.