Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi більше ніколи не буде обновляти ще 12 моделей та нові подробиці про Xiaomi 13

Опубліковано

Xiaomi більше ніколи не буде обновляти ще 12 моделей та нові подробиці про Xiaomi 13

Компанія Xiaomi продовжує виводити з обігу моделі минулих років і цього разу список смартфонів вийшов досить великим та неоднозначним. Але перш ніж перейти до нього, ми б хотіли розповісти про нові подробиці характеристик “Xiaomi 13” і “Redmi Note 12 Pro”. Почнемо з флагмана та перша новина стосується дизайну. Кінець цього року (як і початок наступного) пройде “під егідою симетричних рамок”, адже більшість виробників смартфонів навчилися робити чорні смуги навколо дисплея максимально тонкими, однаковою шириною по всьому периметру.

Xiaomi 13 буде одним з перших смартфонів компанії, в якому екран займатиме практично всю площу лицьової панелі. Прямі рамки корпусу залишаться актуальними, завдяки чому дисплей буде абсолютно плоским.

Xiaomi більше ніколи не буде обновляти ще 12 моделей та нові подробиці про Xiaomi 13

Крім цього всі смартфони серії (крім моделі Lite) працюватимуть під керуванням “Snapdragon 8 Gen 2” (4-нм, нова архітектура), який навіть на етапі тестування показує хороші результати і, судячи з усього, буде одним з “холодних” процесорів.

Xiaomi більше ніколи не буде обновляти ще 12 моделей та нові подробиці про Xiaomi 13

Також згадки заслуговує зарядний блок потужністю 200 Вт, який повністю заряджатиме смартфон з батареєю на 4000 мАг менш ніж за 8 хвилин. До речі, пристрій вже пройшов сертифікацію і поставлятиметься разом із “Xiaomi Mix 5”.

Ще хотілося б спростувати прогноз щодо установки в Xiaomi 13 недавно представленого сенсора ISOCELL HP1 (200 мегапікселів).

Xiaomi більше ніколи не буде обновляти ще 12 моделей та нові подробиці про Xiaomi 13

Справа в тому, що флагманські смартфони Xiaomi розробляються спільно з Leica, а новий модуль від Samsung з’явиться в моделі Xiaomi 12T Pro, яка буде представлена ​​в кінці року. Про Redmi Note 12 Pro інформації не так багато, але вона не менш значуща. Справа в тому, що смартфони середньої цінової категорії вперше будуть встановлені чіпи “Surge G1” і “Surge P1”, які дозволять продовжити час автономної роботи і зменшити знос акумулятора при використанні швидкої зарядки потужністю 120 Вт. Також у Pro-версію буде встановлений модуль від Sony (50 Мп) з оптичною стабілізацією, а значить якість фото та відеозйомки значно зросте.

Закінчення оновлень
18 липня компанія Xiaomi закінчить випуск та розробку бета-версій MIUI одразу для дванадцяти моделей. Фактично це означає таке:

Стабільні версії MIUI будуть продовжувати надходити до того часу, поки всі заявлені функції не будуть додані, а всі помилки (знайдені в ході експлуатації) не будуть виправлені.
Великих оновлень системи і тим більше на Android чекати не варто, адже закінчення розробки це перший крок до включення до списку смартфонів зі статусом “EOL”.
Іншими словами, я б рекомендував власникам починати замислюватися про придбання нових моделей, звичайно якщо актуальність MIUI і Android має для вас значення. До списку увійшли:

  • Xiaomi – Mi CC9 Pro, Mi Note 10, Mi Note 10 Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Lite Zoom
  • Redmi – K30, K30 Pro, K30i, K30 5G
  • Poco – X2, F2 Pro

 

На початку статті ми назвали цей список неоднозначним, адже вважаємо, що моделі з приставкою “Pro” як мінімум рік могли залишатися актуальними, тому що купуючи більш дорогий смартфон, користувач повинен (на мій погляд) отримувати більший час підтримки від виробника.

Facebook Comments

MOBILZONE

Для чого чоловікам за кордоном потрібно оновити дані в консульствах

Опубліковано

Для чого чоловікам за кордоном потрібно оновити дані в консульствах

Нардеп від «Слуги народу» Федір Веніславський заявив, що необхідно оновити військово-облікові дані осіб за кордоном, щоб працівники територіальних пунктів комплектування знали, хто перебуває за кордоном, і не витрачали час на видачу повісток в Україні.

“Оновлення персональних даних для отримання консульських послуг – це лише спосіб для нас знати, хто з українських громадян, які є військовозобов’язаними, перебувають або постійно проживають за кордоном. Для того, щоб ми не виписували їм повістки до ТЦК, і не витрачали власний час і гроші”, – пояснив нардеп.

Він запевнив, що після поновлення військово-облікових даних у консульстві, цим особам повістки надсилатись не будуть.

«У нас немає механізму вручення повісток за кордоном, тому що повістки вручаються представниками ТЦК СП, і їх юрисдикція не поширюється за кордон», – пояснив він.

Веніславський стверджував, що процедури повернення цих людей в Україну немає і “безумовно, ніяких негативних наслідків для громадян України, які хочуть відновити свої дані, документи, паспорти або отримати консульські послуги, не буде”.

«Потрібно пояснити, що отримання військово-облікових документів жодним чином не означає, що ці громадяни завтра-післязавтра будуть мобілізовані, тому що немає механізму змусити українських громадян повернутися, якщо вони не хочуть, якщо вони легально перетнули кордон і якщо щодо них немає кримінальних проваджень в Україні», – прокоментував Веніславський.

Також читайте:

У Німеччині скасують фінансову допомогу українським біженцям, які відмовляться від працевлаштування.

ПриватБанк та monobank блокують картки українців після операцій з криптовалютою.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар скасовує плату за інтернет: як скористатися послугою

Опубліковано

Київстар скасовує плату за інтернет: як скористатися послугою

Київстар, популярний мобільний оператор, вніс зміни в оплату за Інтернет і пропонує своїм клієнтам нову можливість отримати доступ до інтернету безкоштовно. Якщо ви є абонентом, який вперше підключив Домашній Інтернет або переходите на новий тариф, то можна скористатися цією вигодою. Компанія Київстар повідомила про це на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Якщо ви належите до цієї категорії абонентів, то перші 3 місяці ви не оплачуєте за Домашній Інтернет у тарифі “Безлім LOVE UA”, після чого оплата складатиме лише 50 гривень на місяць. Ця послуга активується автоматично, якщо вона доступна за вашою адресою.

Для активації цього тарифу вашому рахунку повинно бути 100 гривень, що є стартовим платежем. Ці кошти будуть використовуватися на оплату місячної плати. В перший місяць плата за Домашній Інтернет буде обчислюватися лише за кількість днів до кінця місяця, а потім з особового рахунку будуть стягуватися кошти щомісяця.

• Тепер пакет працюватиме до того моменту, поки ви не використаєте всі бонуси, але не більше ніж три роки. Якщо бонуси закінчаться раніше, пакет автоматично відключиться, і ви продовжите користуватися звичайними умовами.
• Також можна одночасно підключити кілька пакетів, але не більше трьох заявок на три дні.

Також варто згадати, що з 17 квітня цього року Київстар запроваджує оновлену послугу Ідеальний роумінг, яка дозволяє абонентам спілкуватися за вигідними тарифами в більшості країн світу. Нові умови будуть діяти для абонентів, які підключать цю послугу з 17 квітня 2024 року.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Опубліковано

Посилення мобілізації в Україні: ТЦК видаватимуть чоловікам ще один документ

Новий закон про мобілізацію встановлює додатковий документ, який видається військовозобов’язаним чоловікам Територіально-військовим комісаріатом (ТЦК). Цей документ не слід плутати зі звичайною повісткою.

Перед подачею в суд позову про обмеження права на керування автомобілем ухилянця від мобілізації, ТЦК повинен спершу вислати вимогу. Якщо день позначення вимоги у повідомленні про неможливість вручення співпадає з днем отримання сповіщення, вважатиметься, що вимога була доставлена. Це дозволяє звертатися до суду з вимогою позбавлення водійських прав військовозобов’язаного.

Фактично, вимога ТЦК є попередженням, після якого військкомат має право звернутися до суду. Керівник ТЦК спочатку повідомляє поліцію про ухилення від мобілізації та служби у ЗСУ, і якщо поліція не може затримати порушника, ТЦК надсилає рекомендований лист з вимогою виконання обов’язку.

Новий закон передбачає, що Кабінет Міністрів регулюватиме процес вручення повісток. Документ також визначає оповіщення як виклик громадян до ТЦК та вручення повісток, і установам, підприємствам та організаціям доручається забезпечити своєчасне оповіщення працівників, яких можна мобілізувати.

Чоловіки віком від 18 до 60 років мають мати при собі військово-обліковий документ і пред’являти його за вимогою ТЦК, поліції або прикордонної служби.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Які наслідки будуть, якщо не оновити військово облікові дані у ТЦК за новим законом протягом 60 днів
MOBILZONE7 днів тому

Які наслідки будуть, якщо не оновити військово облікові дані у ТЦК за новим законом протягом 60 днів

Просто вручити папірець не вийде: як тепер мають видавати повістки українцям
MOBILZONE6 днів тому

Просто вручити папірець не вийде: як тепер мають видавати повістки українцям

З'явився список із 30 смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO, які припинять оновлюватись у 2024-му
MOBILZONE6 днів тому

З’явився список із 30 смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO, які припинять оновлюватись у 2024-му

Одна з великих соцмереж тепер буду платною
MOBILZONE6 днів тому

Одна з великих соцмереж тепер буде платною: ціна за публікацію постів

Скільки людей розшукують у Києві через неявку до ТЦК: цифра дня
MOBILZONE3 дні тому

Скільки людей розшукують у Києві через неявку до ТЦК: цифра дня

Офіційно представлено дуже дешевий смартфон OPPO A1i: міцний корпус та багато пам'яті
MOBILZONE6 днів тому

Офіційно представлено дуже дешевий смартфон OPPO A1i: міцний корпус та багато пам’яті

До Реєстру військовозобов'язаних внесуть дані про їхні сім'ї: закон 11143
MOBILZONE16 години тому

До Реєстру військовозобов’язаних внесуть дані про їхні сім’ї

Які нові зобов'язання прописані для чоловіків у новому мобілізаційному законі: наслідки неявки у ТЦК
MOBILZONE4 дні тому

Які нові зобов’язання прописані для чоловіків у новому мобілізаційному законі: наслідки неявки у ТЦК

Вийшла HyperOS на базі Android 14 ще для троьох смартфонів Xiaomi
MOBILZONE2 дні тому

Вийшла HyperOS на базі Android 14 ще для троьох смартфонів Xiaomi

Офіційно представлений смартфон HUAWEI Pura 70 Ultra: новий процесор, висувна камера та захист від води
MOBILZONE4 дні тому

Офіційно представлений смартфон HUAWEI Pura 70 Ultra: новий процесор, висувна камера та захист від води

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.