Connect with us

MOBILZONE

«Дія» запустила абсолютно новий формат документів

Опубліковано

Дія" запустила абсолютно новий формат документів

Вже незабаром у «Дії» з’явиться такий документ, про який можна тільки мріяти західним країнам. У порталі вже давно існує паспорт громадянина України, закордонний паспорт, водійські посвідчення та інше. Анонсував новий документ Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації.

Міністр додав, що деякі документи отримають додатково англійську версію. На засіданні Михайло з командою розглядали приклади, як можуть виглядати ці документи. Англійську версію отримає закордонний паспорт, водійські посвідчення та технічний паспорт на транспортний засіб. Крім того, водійські права та техпаспорт отримають міжнародне кодування, яке використовується у країнах ЄС, США та Канаді. Це є кроком до міжнародної інтеграції державного порталу. Поки документи знаходяться на стадії технічного обслуговування, а незабаром розпочнеться бета-тестування.

Міністр додав, шо протягом наступного місяця громадяни отримають можливість користування новими 10 послугами. До них увійшли: електронне пенсійне посвідчення та посвідчення на проживання. Також буде тестування військових облігацій та перших послуг ЄНотаріату.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

Опубліковано

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

Нещодавнє оновлення програм, регіон MIUI та кілька налаштувань Android допомогли мені збільшити продуктивність і плавність роботи MIUI, а також зменшити розряд батареї смартфона. На підтвердження своїх слів покажу кілька графіків. Почну з однієї з найпоширеніших ситуацій, коли смартфон розряджається вночі або коли ним не користуються. В основному це відбувається через фонову активність, яку мені вдалося знизити до мінімуму.

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

 

На цих графіках видно, що за 10 годин (дві ночі поспіль) фонова активність процесора смартфона підійшла до нуля. Усього за час використання з 92 до 52% екран смартфона пропрацював понад 6 годин (120 Гц, Wi-Fi, яскравість близько 70%).

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

При цьому прошу враховувати, що смартфон перебуває у моєму використанні більше року і ємність батареї знизилася. Але перш ніж перейти до налаштувань для збільшення часу роботи, коротко розповім про нову версію програми “Робочий стіл”, і регіон MIUI, який я вважаю найбільш вдалим. В оновленні розробники зменшили споживання оперативної пам’яті та покращили плавність роботи, а також виправили кілька помилок анімації.

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

Після встановлення відкрийте “Налаштування”, напишіть у пошуковому рядку слово “Регіон”, далі знову скористайтеся пошуком та встановіть “Грецію”.

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

Я досить давно використовую цей регіон MIUI як основний і можу сказати, що разом із цим оновленням “Робочого столу” смартфон працює без будь-яких нарікань до швидкодії. Не менш важливе оновлення отримало програму “Безпека”, яка контролює чи не кожен компонент MIUI, а отже безпосередньо впливає на продуктивність та час роботи смартфона. Після інсталяції нової версії відкрийте меню “Про програму” і скопіюйте “Ім’я пакета”.

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

Потім відкрийте програму “LADB” і напишіть команду – “pm compile -m everything”.

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

Далі додайте до написаної команди скопійоване раніше ім’я пакета програми “Безпека”. Якщо все зроблено правильно, команда буде виглядати так – “pm compile -m everything com.miui.securitycenter”. Для її застосування натисніть на відповідну кнопку у програмі.

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

На екрані має з’явитися слово “Success”, яке говорить про те, що все пройшло успішно.

Як прискорити смартфон Xiaomi та збільшити час роботи

У результаті завдяки ручному настроюванню, оптимізації роботи програми “Безпека, новій версії “Робочого столу MIUI”, регіону та минулим налаштуванням смартфона я і досяг результатів про які говорив на початку.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Зняти гроші в банкоматах тепер буде вдвічі дорожче: банки збільшили тарифи

Опубліковано

ПриватБанк та Monobank розповіли чому неможливо переслати гроші з карти на карту

На днях monobank значно розлютив своїх клієнтів. Річ у тім, що мобільний банк підняв свою комісію з 0,5% до 0,9%. Нагадуємо, що інші банк, наприклад «ПриватБанк», має комісію у 1% за переведення в готівку власних коштів.

Олег Гороховський, співзвасновник банку, повідомив, що таке рішення їм довелось прийняти у зв’язку з тиском кредитних організацій, яким належать великі банкоматні мережі та платіжні системи.

Крім того, на початку серпня мобілньий банк повернув відсоткову ставку за кредитними продуктами, що була до війни. На сьогоднішній день у monobank діють такі тарифи за кредитами:

  • 3,1% на місяць за карткою (нараховується на максимальну заборгованість на день, за умови її непогашення у повному обсязі у пільговий період, за кожен день з моменту виникнення заборгованості);
  • 1,9% на місяць за розстрочкою і кредитом готівкою (на кредити, відкриті до 1 серпня, пільговий тариф збережеться до кінця дії договору);
  • умови щодо пільгового періоду (до 62 днів) залишаються без змін.

Зняти гроші в банкоматах тепер буде вдвічі дорожче: банки збільшили тарифи

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

LG показала нову прально-сушильну “вежу” WashTower Compact

Опубліковано

LG показала нову прально-сушильну "вежу" WashTower Compact

Компанія LG Electronics представила на виставці IFA 2022 нове рішення для догляду за речами – комплекс WashTower Compact, що об’єднує в одному пристрої пральну та сушильну машини. Корисний домашній прилад об’єднав компактні габарити і просунутий набір інтелектуальних функцій для економії часу користувачів.

Новинка позиціонується як рішення для однієї чи двох осіб, здатне заощадити простір у будинку. Ширина та глибина пристрою зменшилися на 100 та 170 мм відповідно в порівнянні з моделлю LG WashTower (2019). При цьому місткість пральної машини збільшилася до 13 кілограмів, а сушильної – до 10 кг. Висота комплексу забезпечує зручний доступ до речей у сушінні у верхній частині корпусу.

Нове комплексне рішення LG виконане в єдиному дизайні та впишеться навіть у мінімалістичний інтер’єр. Панель керування Center Control розташована між пральною та сушильною машинами, що дозволяє легко керувати налаштуваннями.

LG показала нову прально-сушильну "вежу" WashTower Compact

Завдяки прямому приводу AI DD з інтелектуальними функціями пральна машина здатна визначати відповідний режим прання при кожному завантаженні, зменшуючи пошкодження тканини і продовжуючи термін служби речей. Функція Smart Pairing заощаджує час користувачів, синхронізуючи сушильну та пральну машини. Новинка також скорочує час прання (функція TurboWash 360) та сушіння (функція попереднього нагріву).

«Компактний дизайн і новітні інтелектуальні технології LG у прально-сушильному комплексі WashTower Compact забезпечують винятково зручний інтерфейс користувача. Ми будемо продовжувати прислухатися до споживачів та задовольняти їх різноманітні та мінливі потреби, розробляючи інтелектуальну, технологічну та дизайнерську техніку для покращення життя», – зазначив Лю Дже Чоль, президент LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

LG продемонструє свої нові продукти, включаючи WashTower Compact, на своєму виставковому стенді на заході IFA 2022 у Берліні на початку вересня 2022 року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.