Connect with us

MOBILZONE

“Дія” знову заплатить по 6500 гривень: що для цього потрібно зробити

Опубліковано

"Дія" знову заплатить по 6500 гривень: що для цього потрібно зробити

В державному порталі «Дія» знову стане доступна допомога у розмірі 6500 гривень. Проте, допомогу зможуть отримувати лише деякі категорії громадян.

Деталі

Багато українців були змушені покинути свої домівки внаслідок повномасштабної війни. Переселенці отримували різні допомоги від держави. Проте, уряд вирішив змінити схему та мотивувати підприємців працевлаштовувати внутрішньо переміщених осіб.

Тому, якщо підприємці працевлаштують переселенці, вони матимуть змогу отримати допомогу у розмірі 6500 гривень. Роботодавець отримає компенсацію за 1 та 2 місяць їх роботи. Для цього потрібно:

  1. Авторизуватись у державному порталі «Дія»;
  2. Заповнити заявку та поставити електронний підпис.

Умовою є те, шо переселенець повинен бути працевлаштованим після 24.02.2022, а довідка повинна бути отримана пізніше цієї дати. Зарплата у переселенців повинна бути не нижче мінімальної. Підприємець повинен надати звітність за 4 квартал минулого року та сплатити соціальне страхування за робітника.

Facebook Comments

MOBILZONE

Українці можуть отримати з Дії по 125000 гривень: хто отримає

Опубліковано

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

Від уряду надійшла інформація, що українські підприємці та бізнесмени зможуть тримати по 125 тисяч гривень допомоги. Грантовий фонд запустився для того, аби підтримувати бізнес та економіку під час війни. Отримати її зможуть 300 мікро- та малих компаній.

Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації, вказав суму допомоги. Грант становить 4000€, близько 125 тисяч гривень. Громадяни вже можуть подавати заявки у державному порталі «Дія».Виплати передбачені для:

  • бізнесу, розташованого у регіоні, де велися чи ведуться бойові дії;
  • бізнесу, що виїхав із таких областей і розгорнувся у безпечному місті;
  • бізнесу, що постраждав в результаті війни, але продовжує працювати.

Крім того, уряд встановив пріоритетність виплат. Першими грант отримають підприємства, які займаються виробництвом життєво необхідних товарів для ЗСУ та цивільних осіб. Всі заявки буде обробляти та сортувати комісія незалежних бізнес-експертів.

Важливою умовою є те, аби підприємства були зареєстровані не пізніше 31 грудня 2021 року. Очікується, що фінансову допомогу гарантовано отримають щонайменше 300 компаній.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

2000 гривень з “Дії” продовжать виплати у травні: хто отримає

Опубліковано

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає

У Мінсоцполітики назвали причину затримки виплат за березень та квітень. Внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на отримання всіх видів соціальної допомоги, передбачених законодавством. Крім того, у травні виплати за березень та квітень продовжаться.

“Це всі 35 видів соціальної допомоги, які передбачені законодавством і які вони можуть отримати за новим місцем перебування”, – повідомила вона.

Крім того, нагадала Лазебна, переселенці мають право на додаткові виплати, запроваджені з початку вторгнення Росії до України. Йдеться про допомогу на проживання у розмірі 2000 гривень для дорослих та 3000 гривень для дітей та осіб з інвалідністю. Також міністр додала, що ці виплати не враховуються під час розрахунку сукупного доходу сім’ї при призначенні інших видів соцдопомоги. Міністр також нагадала, що були затримки із реєстрацією внутрішньо переміщених осіб.

“Через велику кількість людей, які переміщуються, були затримки з реєстрацією внутрішньо переміщених осіб. Ми розширили канали для реєстрації: підключили громади, а з 19 квітня з’явилася можливість зареєструватися через Дію… Близько 500 тисяч заявок надійшло через Дію. Частина з їх зараз допрацьовують”, – повідомила Лазебна.

Також вона зазначила, що ще не всі заяви передані до Міністерства з областей – десь їх обробляють швидше, десь повільніше. Проте переселенцям, хто подав заяви, Лазебна попросила не хвилюватися і запевнила, що за заявами, які були подані до кінця квітня, виплати призначать, починаючи з березня.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Київстар” раптово звернувся до абонентів з інструкцією-обов’язково для виконання

Опубліковано

"Київстар" раптово звернувся до абонентів з інструкцією-обов'язково для виконання

Мобільний оператор «Київстар» звернувся з важливим оголошенням до українців. Але цього разу в ньому не йшлось про тарифи, послуги чи бонуси. Оператор оприлюдним для абонентів інстуркцію того, як вберегти своє психічне здоров’я у такий складний час.

Почав “Київстар” з детального опису техніки заземлення у випадку, коли людину долає надмірна тривога:

"Київстар" раптово звернувся до абонентів з інструкцією-обов'язково для виконання

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.