Connect with us

MOBILZONE

Monobank запустив нову корисну послугу, яка допоможе заробити гроші

Опубліковано

Monobank запустив нову корисну послугу, яка допоможе заробити гроші

Monobank презентував клієнтам нову послугу, яка допоможе українцям заробити додаткові кошти. Для цього варто оновити мобільний додаток.

Деталі

Monobank у оновлену версію мобільного додатку додав корисну функцію. Тепер клієнти зможуть придбати військові облігації. Це свого роду інвестиції, які принесуть до 11% річних. Крім того, купуючи облігації, кошти переходять до державного бюджету, що забезпечує стабільність економіки країни.

Можна придбати навіть одну облігацію на термін не менш ніж пів року. Олег Гороховський, співзасновник банку, гарантує з Міністерством фінансів 100% виплати. Військові облігації – це особливий вид облігацій, що випускаються виключно під час воєнного стану, щоб підтримати обороноздатність та функціонування держави.

Тобто, це кошти, які держава «позичає» в громадян та потім повертає їх. Такий вид інвестицій є значно надійніший, ніж депозит. Прибутковість гривневих ОВДП – 11% річних, якщо робити вкладення більш як на рік. Купувати можна й валютні облігації. Ставка за ними коливається від 3% до 4% річних.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Як через “Дію“ оформити грошову допомогу: детальна інструкція

Опубліковано

Як через “Дію“ оформити грошову допомогу: детальна інструкція

Багато українців втратили можливість прпцювати та заробляти кошти. В «Дії» вже доступна функція, за допомогою якої можна отримувати допомогу по безробіттю. Виплати можна оформити онлайн у державному порталі.

Заявку на присвоєння статус безробітнього та отримання допомоги можна подати не виходячи з дому. Виплати будуть проводитись щомісяця. Єдиною умовою стало те, що ви втратили роботу через бойові дії, проте були офіційно працевлаштовані. Виплати стануть доступними для тих, хто не хоче продовжувати свою діяльність як ФОП та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях та там, де йдуть бої.

Для цього потрібно перейти в «Дії» до послуг та обрати пункт «Допомога по  безробіттю». Після цього підтвердіть, що ви не є студентом денної форми навчання і дійсно втратили роботу. Наступним кроком оберіть місто та центр зайнятості, де плануєте отримати статус. Ви також зможете залишити свої контактні дані для зв’язку, паспортні дані та періодичність виплат, вказавши банківську картку.

Уважно перевірте достовірність даних та наділіть заяву. Працівники центру зайнятості оброблять її, а статус ви зможете дізнатись за допомогою push-повідомлень у додатку “Дія”.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар повідомив, чи можуть прослуховувати українців

Опубліковано

Київстар дозволив абонентам безкоштовно дзвонити на всі номери

Українці, які зараз перебувають на окупованих територіях переймаються тим, аби їх телефонні дзвінки не прослуховувались. Поурлярний мобільний оператор «Київстар» розповів деталі.

Оператор розповів ситуацію зі зв’язком на тимчасово окупованих територіях. Київстар слідкує за станом українських веж. І при будь-яких загрозах оператор зможе відключити їх віддалено. Олександр Комаров, президент компанії «Київстар», повідомив, що окупанти не можуть контролювати мобільний зв’язок. Він буде працювати навіть при знеструмленні та пошкодженнях. Всі українські оператори в активному режимі слідкують за станом мережі на тимчасово окупованих територіях.

В дистанційному режимі працівники «Київстару» контролюють ситуацію на кожній станції. Проте, окупанти можуть запустити своє мобільне обладнання. Наприклад, у Криму, Донецькій та Луганській областях працюють мобільні оператори окупантів “Кримтел” та “Фенікс”.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi офіційно анонсувала новий 86-дюймовий телевізор

Опубліковано

Xiaomi офіційно анонсувала новий 86-дюймовий телевізор

Xiaomi опублікувала сьогодні тизерне зображення свого нового телевізора. На малюнку — краєчок ТВ із написом «Pro» на металевій рамці. Маркетологи компанії вказують відразу на три особливості цієї моделі, що дозволяють віднести новинку до категорії Pro: висока якість зображення, висока продуктивність і, звичайно ж, розмір. Все-таки 86 дюймів це чимало.

Xiaomi офіційно анонсувала новий 86-дюймовий телевізор

Більше ніяких подробиць, але можна думати, що новинка виявиться недешевою. Цікаво, що офіційну прем’єру заплановано на 23 травня, понеділок, а не на вівторок 24 травня, коли компанія представить багато новинок, серед яких смартфони Redmi Note 11T Pro та Note 11T Pro+, а також фітнес-браслет Mi Band 7.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.