Connect with us

MOBILZONE

В “Укрпошті” тепер є безкоштовна доставка

Опубліковано

Укрпошта домовилася про безкоштовну доставку посилок в Україну з низки країн

«Укрпошта» зробила неможливе: тепер посилки з-за кордону можна замовити з безкоштовною доставкою. Поштовий оператор проводив переговори з іншими пошта ми світу для надання пільгових умов.

Деталі

Після перемовин «Укрпошті» вдалось налагодити безкоштовні пересилки з 13 поштовими операторами. Цією інформацію поштовий оператор поділився з прес-службою. Безкоштовна доставка буде надаватись тоді, коли посилка надсилається із зазначенням адреси одержувача, контактною інформацією одержувача, його індексу та номера телефону.

Безкоштовною стала доставка господарських товарів, одягу, невеликої кількісті безрецептурних ліків, продуктів у заводській упаковці (не більше 10 кг). Проте, товари військового призначення та алкоголь відправляти заборонено.

Ми поширимо вам перелік іноземних поштових операторів, які зможуть безкоштовно доставляти найпотрібніші товари. У той же час слід зазначити, що різні поштові оператори пропонують свої умови:

  1. Poczta Polska (Пошта Польщі) — усі відділення відправляють гуманітарну допомогу, вага якої складає не більше 20 кг.
  2. Omniva (Пошта Естонії) – безкоштовна доставка посилок вагою до 30 кг.
  3. Česká Pošta (Пошта Чехії)  посилку до 30 кг можна безкоштовно відправити в Україну.
  4. Österreichische Post AG (Пошта Австрії) – безкоштовна доставка до 30 кг.
  5. Georgian Post (Пошта Грузії) – безкоштовної доставки посилок в Україну працює з перших днів війни.
  6. Slovenská pošta (Пошта Словаччини) – можна надіслати безкоштовно посилку до 5 кг.
  7. Pošta Slovenije (Пошта Словенії) – посилки з гуманітарною допомогою надсилаються в Україну безкоштовно.
  8. An Post (Пошта Ірландії) – безкоштовно можна надіслати посилку до 20 кг.  Крім того, оператор надає і інші безкоштовні послуги: поповнення SIM-карти на три місяці, отримання та надсилання грошових переказів Western Union без комісію.
  9. Українцям також дозволили безкоштовне відправлення з Magyar Posta (Пошта Угорщини), Cyprus Post (Пошта Кіпру), Guernsey Post, UK (Пошта Гернсі), Royal Gibraltar Post (Пошта Гібралтару).

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк без попередження блокує рахунки клієнтів: хто під загрозою

Опубліковано

ПриватБанк без попередження блокує рахунки клієнтів: хто під загрозою

Є не так багато причин, чому банк може заблокувати ваш рахунок, але останнім часом скарги від клієнтів значно збільшилося.

Здебільшого пишуть вони на сайті Мінфіну, де розповідають про свої ситуації та що їм відповідають у банку.

Негативний коментар про ПриватБанку залишила і українка, яка мешкає на непідконтрольній території. Банк без попередження заблокував усі рахунки, на яких були лише власні гроші клієнтки. Побачила жінка це в мобільному додатку, але нічого вдіяти не може, і повернути кошти теж.

У банку сказали звернутися до найближчого відділення, але це неможливо

Жінка каже, що на гарячій лінії банку їй порадили звернутися до найближчого відділення, принести всі необхідні документи та написати заяву на переказ коштів на рахунки іншого банку. Але, як заявляє потерпіла, це неможливо, адже її місто під контролем РФ і виїхати з нього не може. Працюючих відділень Привату, звісно, ​​доступності немає. Жінка у відчаї і не знає, що робити.

У банку кажуть, що керуються чинним законодавством

У банку вже відреагували на скаргу та заявили, що керуються виключно чинним законодавством та вимогами Національного банку України. Що це означає, не дуже зрозуміло, і які були підстави для того, щоб розірвати договір із клієнтом, теж. Додали лише, що обслуговування цієї клієнтки у банку обмежене.

Це не поодинокий випадок і дедалі більше українців, які на непідконтрольній території залишаються без активних рахунків. Відтак нещодавно картку заблокували мешканці Мелітополя. Жінка поскаржилася, що банк їй відповів, ніби про власника картки (тобто про неї) з’явилася неприємна інформація. Яка саме, відповіді не надійшло.

«Сьогодні заблокували мої усі рахунки, на гарячій лінії 3700 так і не повідомили, на якій підставі сказали, що зв’яжуться і що проводиться якась перевірка. І це голд клуб ПриватБанку! Зарплатна картка!” – повідомляє ще один мешканець непідконтрольного Україні міста.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

На “Київстар” чекають великі зміни

Опубліковано

"Київстар" раптово звернувся до абонентів з інструкцією-обов'язково для виконання

На роботу мобільного оператора «Київстар»чекають серйозні зміни. Урядом було прийнято рішення націоналізувати оператора. Це пов’язано зі зв’язками з країною-агресором. Депутати вже внесли відповідний проєкт до Верховної Ради.

РНБО та Кабінет міністрів закликали вилучити власність окупантів та її резидентів. Було представлено документ підприємств з переліком власників, аукціонерів та резидентами рф. Серед списку є такі популярні в Україні компанії, як: «Київстар», Миргородська, Моршинська, Альфа-Банк та інші.

Оператор має зв’язки з інвестиційною компанією LetterOne, якій належить майже половина акцій власника Київстар – телеком-групи VEON. Акціонерами LetterOne є відомі російські бізнесмени Петро Авен та Михайло Фрідман. З початком повномасштабної війни бізнесмени залишили наглядову раду LetterOne, але досі є акціонерами підприємства.

Проблему можна вирішити, перепродавши акції оператора. Важливо, щоб це не стало черговою спробою обійти санкції та від неї не постраждали українські абоненти.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Укрпошта та Укрзалізниця розповіли, як отримати 3000 гривень на вокзалах

Опубліковано

Укрпошта та Укрзалізниця розповіли, як отримати 3000 гривень на вокзалах

Уряд ошарашив українців: допомогу переселенці тепер зможуть отримати навіть на залізничному вокзалі. 2000 гривень отримають дорослі та 3000 гривень діти та особи з інвалідністю. В «Укрзалізниці» детально розповіли алгоритм виплат допомоги.

Матеріальна допомога, це спільний проєкт Меістерства цифрової трансформації, Офісу Президента, Міністерства соціальної політики, Міністерства інфраструктури, Укрзалізниці та Укрпошти. Прямо у потязі біженці з тимчасово окупованих територій зможуть отримати матеріальну допомогу. Її будуть видавати провідники.

Одразу в потязі переселенці зможуть скористатись програмою «Там, де вас чекають». Вона дозволить обрати місце для тимчасового розселення.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.