Connect with us

MOBILZONE

5 налаштувань MIUI, які покращать ваш смартфон Xiaomi

Опубліковано

5 налаштувань MIUI, які покращать ваш смартфон Xiaomi

Практично всі смартфони мають схожий функціонал. Але за рахунок використання фірмових прошивок деякі апарати отримують ряд переваг на тлі конкурентів. Ми розповімо про п’ять важливих та корисних налаштувань, які зможуть зробити ваш досвід використання смартфона ще приємнішим. Напевно, про деякі з цих фішок ви навіть не чули.

Таймер беззвучного режиму

5 налаштувань MIUI, які покращать ваш смартфон Xiaomi
Кожен смартфон має режим “не турбувати” чи “беззвучний режим”. Вмикати цей режим можна під час важливої ​​роботи, у кінотеатрі або навіть тоді, коли лягаєш спати. Однак часто буває ситуація, коли забуваєш відключати режим “не турбувати” і пропускаєш важливі дзвінки або повідомлення. MIUI має спеціальний таймер, який дозволяє активувати беззвучний режим на певний час. Ви можете вказати скільки хвилин або годин смартфон не повинен вас турбувати.

Обмеження доступу до мережі для програми

5 налаштувань MIUI, які покращать ваш смартфон Xiaomi

Зараз практично кожен додаток, кожна гра, кожна утиліта вимагають підключення до інтернету для завантаження оновлень, надсилання звітів, оновлення та інших важливих завдань. При цьому користувач має можливість обмежити доступ до мережі для однієї конкретної програми. Заходимо в Установки > Програми > Керування програмами. Все що нам залишається далі, це знайти конкретну програму, яку ми хочемо обмежити, та вибрати потрібні налаштування у розділі “Обмежити використання даних”

Звільнення від занадто гучних звуків

5 налаштувань MIUI, які покращать ваш смартфон Xiaomi

Багато хто стикався з ситуацією, коли при перегляді відео або фільму на смартфоні надходить дзвінок або повідомлення і воно звучить набагато голосніше, ніж відео. Щоб не турбувати оточуючих і не лякатися самому, можна зайти в налаштування, розділ Звук та вібрація > Звуковий помічник. Далі активуємо налаштування “Кілька джерел звуку”.

Швидка оптимізація смартфона

5 налаштувань MIUI, які покращать ваш смартфон Xiaomi

Смартфони Xiaomi, Redmi, Poco, що працюють під оболонкою MIUI отримують фірмову утиліту Security (Безпека). У даній програмі є оптимізація, яка дозволяє звільнити вільне місце в оперативній пам’яті і прискорити роботу вашого смартфона. Зайшовши до програми “Безпека”, користувач в налаштуваннях може активувати пункт “Показувати меню в рядку повідомлень”. Після цього оптимізувати смартфон може бути ще швидше та легше.

Вимкнення звуку переворотом

 

Як і всі сучасні смартфони, апарати Xiaomi і Redmi мають ряд розумних функцій і розпізнають жести. У налаштуваннях можна активувати різні сценарії. Наприклад, у програмі “Телефон” можна відкрити установки > Облікові записи дзвінків > Установки вхідних дзвінків і знайти тут “Повернути, щоб вимкнути звук дзвінка”. Таким чином, якщо вам дзвонить хтось і ви не хочете брати трубку або не можете відповісти, достатньо буде просто перевернути смартфон екраном вниз.

Facebook Comments

MOBILZONE

Нова грошова допомога для українців: як отримати 33000 гривень

Опубліковано

В Дії безробітним почнуть платити по 10000 гривень

Уряд ощасливив українців: тепер громадяни зможуть отримати новий вид допомоги. Сума виплат становить 33 000 гривень на сім’ю. Виплати надійдуть від міжнародної благодійної організації. Мова йде про Естонську Раду у справах біженців спільно із Запорізьким благодійним фондом “Єдність”. Допомогу зможуть отримати мешканці таких областей:

 • Донецької;
 • Дніпропетровської;
 • Запорізької;
 • Київської;
 • Кіровоградської;
 • Луганської;
 • Миколаївської;
 • Полтавської;
 • Сумської;
 • Харківської;
 • Черкаської;
 • Чернігівської.

Сума виплат становить 2,2 тис. грн на особу, а кошти будуть надходити протягом трьох місяців. Наприклад, сім’я максимум із п’яти осіб може отримати 33 000 грн. Кошти зможуть отримати такі сім’ї:

 • сім’ї, які втратили годувальника внаслідок бойових дій;
 • сім’ї, що повністю втратили житло або житло яких зазнало значних руйнувань;
 • люди з інвалідністю чи тяжким станом здоров’я;
 • самотні матері/батьки з неповнолітніми дітьми;
 • сім’ї з новонародженими дітьми;
 • вагітні жінки та матері, що годують;
 • малозабезпечені сім’ї із неповнолітніми дітьми;
 • люди похилого віку.

Подати заявку на допомогу можна за безкоштовним номером 0-800-334-056. Дзвінки приймаються з 09:00 до 18:00. Після цього зачекайте, поки ваша заявка буде схвалена.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Київстар” попередив мешканців сел і міст: потрібно поміняти сім-карти

Опубліковано

Київстар підготував абонентам сюрприз

Мобільний оператор «Київстар» зробив важливе оголошення для своїх клієнтів. Річ у тім, що оператор закликає абонентів з 3500 сіл та міст замінити свої SIM-карти. Це потрібно для того, аби покращити якість зв’язку та швидкість мобільнооо Інтернету.

Оператор продовжує працювати над покращенням зв’язку. З початку війни компанія збільшила покриття мережі 4G в 19 областях нашої країни. Тепер жителі 3500 населених пунктів зможуть користуватись покращеним зв’язком. «Київстар» має на меті надати абонентам стабільний та надійний зв’язок. Компанія модернізувала майже 3000 базових станцій, які тепер мають сучасну технологію LTE-900. В основному оператор надав покращений зв’язок маленьким селищам з населенням до 2 000 осіб.

Тому,  3500 населених пунктів з 19 областей України мають кращих зв’язок. Це стосується жителів Сумської, Вінницької, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Львівської, Закарпатської, Київської, Івано-Франківської та інших областей. Для того аби затестити швидкісний Інтернет потрібно замінити старі SIM-карти на нові. Це можна зробити у відділенні та магазині оператора безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Опубліковано

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

На покупку кожної з цих моделей вже оформлено по 250 тисяч заявок. Mi Band 7 Pro теж доступний для оформлення попередніх заявок. У Китаї це звичайна практика — збирати заявки на придбання товарів, що ще не представлені. Це відображає зацікавленість користувача в конкретній новинці: той факт, що він розраховує придбати пристрій, не знаючи ні точних характеристик, ні ціни, говорить багато про що. Ось і зараз на JD.com вже можна залишити заявку на придбання нових флагманів Xiaomi – моделей 12S, 12S Pro і 12S Ultra.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Можна сказати, що цим смартфонам гарантовано лаври місцевих хітів: вже зараз, за ​​чотири дні до анонсу, на кожний зібрано по 250 тисяч заявок. Не всі вони будуть конвертовані в реальні продажі, але очевидно, що попит високий.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Також доступний для замовлення і розсекречений сьогодні фітнес-браслет Mi Band 7 Pro, але оскільки його сторінка на JD.com з’явилася пізніше, то і заявок на покупку в даному випадку поки що подано небагато – трохи більше, ніж чотири тисячі.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.