Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi 12 проти Xiaomi Mi 11: який із флагманів краще

Опубліковано

Xiaomi 12 проти Xiaomi Mi 11: який із флагманів краще

Наприкінці грудня китайська компанія Xiaomi анонсувала попередника Mi 11. Новий Xiaomi 12 – це не просто флагманська модель, а один із найкомпактніших флагманів на ринку. Завдяки невеликому за сучасними мірками 6,28-дюймовому дисплею за розмірами він наближений до iPhone 13. Але це не єдина перевага. Також він може похвалитися приголомшливими характеристиками та доступною ціною. Але чи такий він кращий у порівнянні з попередником? Давайте розберемося.

Дизайн
Як уже говорилося на початку, Xiaomi 12 – один з найкомпактніших флагманських смартфонів на ринку. Але якщо заплющити очі на його розміри, то Xiaomi Mi 11 з погляду дизайну виглядає набагато привабливіше хоча б тому, що він має вигнутий по краях дисплей, який займає практично всю лицьову панель.

Xiaomi 12 проти Xiaomi Mi 11: який із флагманів краще

Корпус Xiaomi Mi 11 виконаний з матеріалів преміум-класу – скла та алюмінію. Також у Китаї смартфон випускався в ексклюзивній версії зі шкіряним оздобленням корпусу. З іншого боку, Xiaomi 12 – компактніший і має більш міцне скло Gorilla Glass Victus від Corning.

Дисплей
Незважаючи на те, що Xiaomi Mi 11 старший, ніж Xiaomi 12, дисплей у першого кращий. Так, попередній флагман Xiaomi обладнаний 6,81-дюймовою панеллю з високою роздільною здатністю 3200х1440 пікселів (Quad HD+), тоді як Xiaomi 12 підтримує лише Full HD+. В іншому обидва дисплеї майже не відрізняються один від одного — в обох випадках це OLED-панелі з мільярдом кольорів, частотою оновлення зображення 120 Гц, сертифікацією HDR10+, дуже високою піковою яскравістю (вона вище у Mi 11 — 1500 ниток) та вбудованими сканерами відбитків пальців . Як і в плані дизайну, тут Xiaomi Mi 11 перевершує спадкоємця.

Апаратне та програмне забезпечення
Xiaomi 12 базується на новітньому флагманському чіпі Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, якого навіть не існувало на момент виходу Mi 11. Це найпотужніший на сьогоднішній день мобільний чіпсет від Qualcomm, який виконаний за 4-нанометровим технологічним процесом і включає вісім обчислювальних ядер з максимальною тактовою частотою 3 ГГц. Це великий крок уперед у порівнянні з чіпом Qualcomm Snapdragon 888, встановленим усередині Xiaomi Mi 11. У плані обсягу пам’яті жодних змін не сталося. Обидва смартфони мають до 12 Гбайт оперативної та до 256 Гбайт вбудованої пам’яті.

Важливо відзначити, що Xiaomi 12 поставляється з найновішим на сьогоднішній день програмним забезпеченням – MIUI 13 на основі Android 12. А ось Xiaomi Mi 11 “з коробки” працює на Android 11 з оболонкою MIUI 12.5. І власники Xiaomi 12 також можуть розраховувати на більш тривалу програмну підтримку.

Камери
Камери у Xiaomi 12 трохи краще, ніж у попередника, багато в чому завдяки основній камері з роздільною здатністю 50 мегапікселів та оптичною стабілізацією зображення. Додаткові датчики у обох смартфонів однакові – це 13-мегапіксельний модуль із надширококутним об’єктивом та 5-мегапіксельна макрокамера з телеоб’єктивом.

Xiaomi 12 проти Xiaomi Mi 11: який із флагманів краще

Краще у нового флагмана і фронтальна камера. Вона складається з 32-мегапіксельного датчика із підтримкою запису відео у форматі Full HD зі швидкістю до 60 кадрів за секунду.

Акумулятор
Батарея у Xiaomi Mi 11 трохи більша — 4600 мАг проти 4500 мАг у Xiaomi 12. Однак це зовсім не означає, що автономність у попереднього флагмана Xiaomi буде вищою. Оскільки Xiaomi 12 має більш продуктивний і водночас енергоефективний за рахунок використання 4-нанометрових норм процесор та дисплей з меншим розміром та роздільною здатністю, то він зможе пропрацювати без підзарядки трохи довше, ніж попередник. Крім того, Xiaomi 12 підтримує швидшу зарядку. Її потужність сягає 67 Вт.

Вартість
Xiaomi Mi 11 у Китаї можна придбати за ціною близько 500 євро, тоді як новий Xiaomi 12 коштує близько 510 євро. І в той час як торішній флагман має кращий дисплей, другий має круті камери, швидшу зарядку і чудовий процесор, проте його компактні розміри сподобаються далеко не всім.

Переваги Xiaomi 12:
Потужний процесор.
Компактні розміри.
Чудові камери.
Швидша зарядка.
Android 12 на борту.

Недоліки Xiaomi 12:
Невеликий дисплей.

Переваги Xiaomi Mi 11:
Великий дисплей зігнутої форми.
Доступний у більшості регіонів (тимчасова перевага).
Нижча ціна.

Недоліки Xiaomi Mi 11:
Більш слабкий чіпсет.
Android 11 на борту.

Facebook Comments Box

MOBILZONE

Київстар знизив ціни на мобільний зв’язок та інтернет: деталі

Опубліковано

Київстар знизив ціни на мобільний зв'язок та інтернет: деталі

Мобільний оператор Київстар розповів своїм абонентам, як вони можуть підключити тарифи зі знижкою в 130 та 150 гривень.

Про це мобільний оператор розповів на своєму офіційному сайті.

Отже, пресслужба компанії Київстар зазначили, що абоненти, які перенесуть свій номер від іншого мобільного оператора до мережі Київстар, будуть мати можливість підключити тарифи ВСЕ РАЗОМ Легкий і ВСЕ РАЗОМ Крутий зі знижкою.

Важливо відзначити, що ці два тарифи поєднують в собі мобільний зв’язок, мобільний інтернет та домашній інтернет в одному пакеті.

Що входить в тарифи та їхня ціна

В тариф ВСЕ РАЗОМ Легкий входить:

  • Безлім на мобільний інтернет в Україні — 100 ГБ без обмеження швидкості, далі швидкість мобільного інтернету буде знижена до 0,8 Мбіт/с
  • Безлімітні дзвінки у мережі Київстар
  • 300 хвилин на інші українські оператори та за кордон
  • Домашній Інтернет до 100 Мбіт/с

Ціна у разі переходу: 220 грн (замість стандартних 350 грн.). Загальна економія до 130 гривень щомісяця або 1500 гривень на рік

Також важливо відзначити, що в тарифі ВСЕ РАЗОМ Легкий з’явиться суперсила  – Економія 50 гривень, що може знизити тариф до 170 гривень в місяць. В Київстар обіцяють скоро додати її для нових абонентів.

ВСЕ РАЗОМ Крутий до нього входить:

  • 100 ГБ швидкісного інтернету, далі – безлім на зниженій швидкості
  • Безлім дзвінки на Київстар
  • 600 хвилин на інші мережі України та за кордон
  • Домашній Інтернет до 1 Гбіт/с
  • Можливість додати одну Суперсилу без доплат

Ціна при переході: 350 грн (замість 500 грн стандартних). Економія – 150 грн щомісяця або 1800 грн на рік

Київстар представив свої найбюджетніші тарифи: економія до 150 гривень

Обидва тарифи включають можливість користуватися роумінгом як удома, подвоєння хвилин за своєчасну оплату та додаткові функції у додатку Мій Київстар.

Також читайте:

Київстар попередив усіх українців про масштабні зміни

Відсьогодні Монобанк приймає оплати через iPhone

 

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Vodafone відкрив доступ поліції: тепер зможуть швидко знайти будь-кого

Опубліковано

Vodafone відкрив доступ поліції: тепер зможуть швидко знайти будь-кого

Одна ініціатива може кардинально змінити хід подій у критичні моменти. Йдеться про нову співпрацю, яка дозволяє діяти оперативніше, коли кожна секунда має значення.

Мобільний оператор Vodafone уклав меморандум із Національною поліцією. Згідно з цією угодою, правоохоронці отримають доступ до SMS-платформи Telescope, яка дає змогу швидко розповсюджувати інформацію про зникнення дітей.

Про це мобільний оператор повідомив на своїй Facebook-сторінці “Vodafone Ukraine”. Мова йде про використання інструменту екстреного інформування громадян, що перебувають поруч із місцем події. Система враховує геолокацію, вік отримувачів та інші параметри для максимально ефективного поширення повідомлень. Її головна мета, це залучити якомога більше людей до пошуку дитини в перші хвилини після зникнення.

Кожна хвилина має вирішальне значення, особливо в розшуку неповнолітніх. Чим швидше інформація потрапить до потенційних свідків, тим більші шанси на успішне завершення пошуків“, – зазначив мобільний оператор

Як працює SMS-платформа Telescope

Telescope уже зарекомендувала себе як ефективний інструмент для масових розсилок. Завдяки новій співпраці із поліцією ця технологія дозволяє надсилати цільові SMS повідомлення тим, хто перебуває поблизу місця зникнення дитини. Такий підхід підвищує шанси на своєчасне надходження важливої інформації від очевидців.

Правоохоронці використовуватимуть цю систему тоді, коли потрібна миттєва реакція громадськості, особливо в перші години після зникнення, поки ще є шанс швидко знайти дитину.

Що повинні знати громадяни

У разі отримання SMS від Vodafone від імені поліції, громадян закликають не ігнорувати повідомлення. Навіть на перший погляд незначне спостереження може мати критичне значення.

Особливо уважно варто ставитися до описів зовнішності, одягу або останнього місця, де бачили зниклу дитину. Кожна деталь може допомогти у розслідуванні.

Ця ініціатива покликана залучити громадян до вирішення надзвичайних ситуацій. Чим більше людей дізнаються про зникнення одразу, тим більше шансів на благополучне повернення дитини.

Меморандум є прикладом важливого партнерства між державними структурами та приватним сектором задля захисту життя і безпеки дітей.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

У Польщі відбулися “масові арешти” українців: що трапилось

Опубліковано

У Польщі відбулися "масові арешти" українців: що трапилось

У Гданську поліція викрила новий етап діяльності корупційної схеми, пов’язаної з незаконним впливом на процес оформлення документів для іноземців.

В результаті слідчих дій затримано дев’ятьох громадян України. Їх підозрюють у причетності до махінацій із видачею карт побиту. Це продовження розслідування, яке стартувало у листопаді 2024 року після арешту чиновниці з воєводського управління.

У чому звинувачують

Українців підозрюють у незаконному посередництві при вирішенні питань у Поморському воєводському управлінні. За версією слідства, вони за фінансову винагороду сприяли пришвидшенню процесу отримання карт побиту для іноземців.

Їм інкримінують правопорушення за статтею 230а § 1 Кримінального кодексу Польщі. У разі доведення вини їм загрожує до восьми років ув’язнення.

Перша хвиля затримань

У листопаді 2024 року в цій же справі антикорупційна поліція затримала 51-річну працівницю гданського воєводського управління. За даними слідчих, вона систематично отримувала хабарі за сприятливі рішення щодо легалізації іноземців у країні. За рік вона могла незаконно заробити щонайменше 30 тисяч злотих.

Разом із нею затримали чотирьох іноземців-посередників, зокрема українців. Вони створили мережу, яка пропонувала «послуги» на основі заявлених зв’язків у воєводському управлінні. Вартість таких послуг коливалася від кількох сотень до кількох тисяч злотих, залежно від конкретної справи.

Можливість уникнути відповідальності

Польські правоохоронці закликають громадян, які передавали хабарі за пришвидшене отримання карт побиту, добровільно повідомляти про це Відділу боротьби з корупцією. У такому разі особа може бути звільнена від кримінальної відповідальності згідно з законом.

З огляду на масштаби справи, слідство не виключає подальших затримань.

Контекст: зміни у системі карт побиту з 2025 року

Ситуація розгортається на фоні змін до польського законодавства щодо іноземців. Із січня 2025 року українці зі статусом тимчасового захисту (UKR) зможуть подавати заяви на отримання спеціальної карти перебування – CUKR, терміном дії на три роки. Втім, запуск процедури затримується через відсутність електронної системи з боку Міністерства цифровізації.

Термін дії тимчасового захисту для українців продовжено до 30 вересня 2025 року, що дає змогу продовжити оформлення документів.

Водночас із 1 січня 2025 року підвищилися вимоги до доходу для оформлення карт побиту – мінімальний дохід для однієї особи тепер становить 1010 злотих нетто замість 776. З 1 червня 2025 року також обмежили перелік підстав для подання заяв.

Додатково впроваджується новий сервіс MOS для онлайн-подачі документів, що має спростити процедури та зменшити ризики корупції.

Зміни покликані оптимізувати процес легалізації іноземців і зменшити адміністративні бар’єри, які сприяли виникненню корупційних схем.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Київстар знизив ціни на мобільний зв'язок та інтернет: деталі
MOBILZONE18 хвилин тому

Київстар знизив ціни на мобільний зв’язок та інтернет: деталі

Vodafone відкрив доступ поліції: тепер зможуть швидко знайти будь-кого
MOBILZONE1 годину тому

Vodafone відкрив доступ поліції: тепер зможуть швидко знайти будь-кого

У Польщі відбулися "масові арешти" українців: що трапилось
MOBILZONE2 години тому

У Польщі відбулися “масові арешти” українців: що трапилось

Новий формат роботи військкоматів: як працюватимуть "мобільні ТЦК"
MOBILZONE4 години тому

Новий формат роботи військкоматів: як працюватимуть “мобільні ТЦК”

З першого серпня гроші списуватимуть по-новому: торкнеться всіх власників карток
MOBILZONE5 години тому

З першого серпня гроші списуватимуть по-новому: торкнеться всіх власників карток

Xiaomi анонсувала Redmi 15 з великим акумулятором та екраном 144 Гц
MOBILZONE18 години тому

Xiaomi анонсувала Redmi 15 з великим акумулятором та екраном 144 Гц

Apple випустила свіжу «бету» iOS 26 із оновленим дизайном Liquid Glass
MOBILZONE19 години тому

Apple випустила свіжу «бету» iOS 26 із оновленим дизайном Liquid Glass

Новий український законопроєкт №12414, що змінює підхід до діяльності антикорупційних органів, спричинив хвилю критики з боку європейських партнерів.
MOBILZONE22 години тому

В Європі відреагували критикою на новий закон щодо антикорупційних органів: рух в ЄС може бути призупинений

Чому ТЦК відвідують концерти та виставки: роз’яснення від ЗСУ
MOBILZONE23 години тому

Чому ТЦК відвідують концерти та виставки: роз’яснення від ЗСУ

Відтепер підприємці можуть приймати безконтактні платежі прямо зі свого iPhone без необхідності використовувати окремий термінал.
MOBILZONE1 день тому

Відсьогодні Монобанк приймає оплати через iPhone

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.