Connect with us

MOBILZONE

Чому варто абонентам Київстар, Vodafone та lifecell привязати SIM-картки до паспорта

Опубліковано

Чому варто абонентам Київстар, Vodafone та lifecell привязати SIM-картку до паспорта

Українка влипла у борги через неприв’язку SIM-картки до паспорта Українка поскаржилася на дії шахраїв, через які вона стала боржником у кількох мікрофінансових організаціях. Про це вона написала у своєму Facebook.

“06/01/2022 о 13:… мій телефон деактивували, одразу після цього на “Дію” почали приходити запити від УБКІ про мою кредитну історію. О 14:08 мій номер телефону був мною відновлений у відділенні Київстару і прив’язаний до мого паспорта” , – розповіла дівчина.

Однак із цього моменту почалося найцікавіше. Виявилося, що на її номер телефону шахраї встигли відкрити кредити у кількох МФО. Поки дівчина добиралася до відділення поліції, сума, яку зловмисники встигли взяти в кредит, зросла з 1500 гривень до 6200 гривень. Цю ж суму вона вказала у заяві до правоохоронних органів.

“Наступного дня мені прийшли повідомлення про те, що ще в кількох “підприємствах” на моє ім’я було оформлено кредит”, – зазначила вона.

Виявилося, що кредити шахраї оформили ще у двох компаніях – Бистрозайм та Форза. На запит про дії зловмисників у компаніях допомогти не змогли і порадили звертатися до поліції.

“Я звернулася до УБКІ із запитом про те, що були скоєні шахрайські дії, та попросила деактивувати можливості надання інформації для кредиторів, також був встановлений Статус Контроль та опція Фріз (ця опція повідомляє всім, хто надає запит на мою кредитну історію про те, що я не бажаю отримувати кредити)”, – розповіла дівчина.

Також вона вирішила зв’язатися з мобільним оператором щодо того, коли відновлювалася її СІМ-картка. Виявилося, що Київстар видав нову сімку зловмисникам 6 січня, за кілька годин до того, як почали надходити повідомлення про видачу кредитів.

У Київтсарі зазначили, що заява про відновлення СІМ-картки була надана за правилами компанії – телефоном.

“Звідки локаційний дзвінок мені не повідомили, оскільки цю інформацію надати не можуть, порадили звернутися до поліції. Паралельно я зателефонувала до кіберполіції, де мені рекомендували звернутися до відділення поліції м. Львова, бо саме туди буде направлено моє звернення”, – зазначила Українка.

У результаті в одній із МФО дівчині повідомили останні цифри картки, на яку видавалися кредити, виявилося, що вона не має таких рахунків.

“Станом на даний момент хтось від мого імені набрав солідну суму по всіх можливих “підприємствах”, я взагалі не розумію як так можна, але цього я вже ніколи не дізнаюся. Тому будьте обережні, прив’язуйте свій телефон до паспорта!” , – порадила дівчина.
Чому варто абонентам Київстар, Vodafone та lifecell привязати SIM-картку до паспорта

Facebook Comments

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.