Connect with us

MOBILZONE

Українці стали зберігати заощадження не в доларах і не в євро

Опубліковано

Українці стали зберігати заощадження не в доларах і не в євро

Україна посідає перше місце у світі за відсотком населення, яке володіє криптовалютами. Про це свідчать дані сінгапурської компанії Triple A, на які звернув увагу радник Міністерства цифрової трансформації України Ігор Перція. За інформацією Triple A, криптовалюта має 5,5 млн українців, тобто 12,7% громадян. Слід мати на увазі, що Triple A вважає не кінцевих власників, а кількість криптогаманців, зареєстрованих у країні. Зазвичай таких гаманців є дещо у кожного, хто цікавиться ринком криптовалют. Тобто, це лише порядок цифр, а не точні дані.

З одного боку, такі високі цифри показують відкритість українців новим технологіям. З іншого боку, це індикатор відсутності на вітчизняному ринку інструментів для інвестування та невисокого рівня фінансової грамотності. До речі, це ще й індикатор рівня корупції в Україні, тому що саме в цьому секторі економіки криптовалюти дуже популярні. Якщо говорити про глобальний ринок, то на 2021 рік Triple A оцінює рівень володіння криптовалютою у світі 3,9% населення, тобто 300 мільйонів користувачів. Понад 18 000 компаній вже беруть криптовалютні платежі.

Перше місце у світі за абсолютною кількістю криптогаманців займає Індія – 100 млн (питання, скільки з них належать громадянам КНР, залишається відкритим). З другого краю місці США – 27 млн, Нігерія третя – 13 млн. Демографічні показники власників (для світу) – 79% чоловіків, 21% жінок; 58% власників віком до 34 років; 82% мають рівень бакалавра або вище.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Через додаток «Дія» почнуть розсилати повістки

Опубліковано

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

Навіть у період повномасштабної війни Мінцифра продовжує оновлювати свій функціонал для комфорту громадян. Так, наприклад, українці зможуть отримувати повістки у державному порталі «Дія».

Депутати Верховної Ради розглянули законопроєкт про особливості відправлення правосуддя у військовий час. Це означає, що у воєнний час на території країни діятиме особливий порядок судочинства. Тепер суди мають право надсилати повідомлення учасникам судових засідань у державний портал «Дія». Тепер портал буде використовуватись органами судової влади для інформування українців про суди, які розглядають їх справи, предмет спору, час і місце проведення судових слухань тощо.

Також сторони судових розглядів у поратлі зможуть отримувати повідомлення з вердиктами судових рішень. Пам’ятайте, що електронні судові документи не мають статусу офіційного повідомлення.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.