Connect with us

MOBILZONE

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Опубліковано

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Оновлення MIUI 13 для смартфонів (і не лише) Xiaomi було офіційно 28 грудня. Ми підготували вам докладний огляд всіх нововведень, поліпшень, а також інформацію про графік виходу оновлень.

Оптимізація
Компанія Xiaomi, чудово розуміючи, що оптимізація їхньої оболонки досі залишає бажати кращого, більше півроку працювала над прискоренням системи спільно з Thiel Labs. Підсумком цієї співпраці стали:

Збільшення швидкості відкриття сторонніх додатків та час витрачений на відображення їх інтерфейсу

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Прискорення роботи, зменшення часу запуску та втрати кадрів під час відображення системних додатків Xiaomi

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Також компанія запевняє, що при безперервному використанні гаджета під управлінням MIUI 13 протягом трьох років, зниження швидкості читання і запису даних складе всього 5%.

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Але як ви самі розумієте, це можливо лише в ідеальних умовах, які далекі від реального життя.

Конфіденційність
У MIUI 13 додано повний захист ваших смартфонів та даних. По-перше, був перероблений принцип сканування осіб, який тепер запам’ятовує безпосередньо особу користувача, не захоплюючи (а значить і не обробляючи) шию та плечі, це дозволить прискорити швидкість та точність розпізнавання.

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

По-друге, було доопрацьовано інструмент з нанесення на фото водяних знаків (про те, як його встановити розповідав раніше). Також, поки що для жителів Китаю, став доступний новий функціонал захисту.

Під час взаємодії з гаджетом, з’являються повідомлення, що попереджають про те, що сайт намагається передавати ваші дані, або якийсь додаток (на думку системи) є підозрілим.

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Тобто “Безпека” отримає більше прав на доступ до режиму використання і зможе в реальному часі відслідковувати підозрілу активність.

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Якщо цікава моя думка, то це налаштування я відключу першого ж дня після оновлення.

Зміни у дизайні
Шрифт «Mi Sans», як і було обіцяно, залишиться адаптивним, а значить зможе автоматично адаптуватися до великих і малих підстроюючи не тільки товщину, але і висоту.

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Про нові віджети розповідати поки що рано, тому що більша частина з них не працюватиме у глобальній версії MIUI 13. Однак на увагу заслуговує той факт, що Xiaomi (за словами спікера) робить серйозний крок у бік «Доступної кастомізації», можливо це означає, що Незабаром можливість встановлення користувацьких тем оформлення буде повернена.

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Розробники MIUI 13 звичайно ж представили нові шпалери (у кількості 41 штуки), частина з яких була створена зйомкою покадрової з використанням поляризаційного мікроскопа.

До речі, все нові зображення ви можете завантажити за посиланням в кінці статті.

Екосистема
Тепер це слово застосовується не тільки до техніки Apple, адже Xiaomi об’єднують операційні системи всіх гаджетів під управлінням MIUI. Насамперед це цікаво тим, що додається можливість простого переміщення контенту між усіма пристроями (планети, годинники, телевізори, ноутбуки, смартфони).

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Функція отримала назву «Mi Magic Center» працюватиме як у системних, так і сторонніх програмах.
Простіше кажучи, ви зможете почати дивитися відео на телефоні, а потім одним жестом у спеціальному меню перенести зображення на екран комп’ютера.

Терміни оновлення
В даний час стабільні версії MIUI 13 вже отримують: Вся серія Xiaomi 12 і смартфони Xiaomi 11, Xiaomi 11 Pro і Xiaomi 11 Ultra.

А тестування нової версії MIUI починається для:

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Таким чином, ґрунтуючись на термінах виходу бета-прошивок, план оновлення виглядає наступним чином:

Що змінилося і коли чекати оновлення MIUI 13

Архів зі шпалерами з MIUI 13 тут

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

“Дія” спростила процедуру оформлення грошових виплат

Опубліковано

12 областей можуть отримати допомогу в 2200 гривень прямо на карту Приватбанка: інструкція

Тепер отримати допомогу для ВПО стало набагато простіше: Кабмін поділився важливим нововведенням. На жаль, багатьом українцям довелось шукати більш безпечних куточків країни. Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, розповіла про важливе.

Міністерка стверджує, що депутати ухвалили закон № 7310, який допоможе переселенцям в спрощеній процедурі отримати внутрішньо переміщеним осібам свідоцтв про народження та смерть. Також переселенці можуть швидше стати на облік та отримати соціальні виплати. Ірина Верещук подякувала всім українським громадським організаціям, адже з їхньої допомоги відбулись законодавчі зміни.

Глава міністерства також наголосила, що в основі багатьох ухвалених державою рішень лежать практичний досвід та експертні знання саме громадських організацій нашої країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Опубліковано

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Серед всього різноманіття мобільних додатків, одним з цікавих є getcontact. Суть його досить проста, програма показує те, як вас записують у своїй телефонній книзі інші користувачі. Підключивши платну передплату, ви зможете ввести будь-який номер та дізнатися інформацію про власника. Найчастіше це дозволяє зрозуміти, коли номер, що дзвонив вам, є банальним спамом, а іноді по getcontact можна обчислити ім’я людини, яка дзвонила вам.

Що таке теги в Getcontact? Це насправді імена контактів, які автоматично синхронізуються з сервісами Google і також з’являються в Getcontact. Кожна назва, яку ви даєте тому чи іншому контакту у своїй телефонній книзі, є тегом. Користувач може додавати теги самостійно до існуючих контактів.

Два способи для видалення тегів:

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.