Connect with us

MOBILZONE

Vodafone, Київстар та lifecell роздадуть абонентам ще одну SIM-карту

Опубліковано

Vodafone, Київстар та lifecell роздадуть абонентам ще одну SIM-карту

Друга SIM-ка дозволить користуватися інтернетом, що входить до тарифного плану абонента, відразу на двох пристроях. Мобільні оператори України запропонували своїм клієнтам нову послугу – отримання на один номер одразу двох SIM-карток. Друга SIM дозволить користуватися інтернетом, що входить до тарифного плану абонента, відразу на двох пристроях. Таким чином, вдасться уникнути проблеми, яка має місце при звичайній роздачі інтернету: переривання сесії під час телефонного дзвінка. Щоправда, додаткова карта не матиме деяких базових функцій. З неї не можна буде дзвонити, надсилати SMS та запити USSD.

Мобільний оператор Vodafone пропонує новий сервіс «Інтернет для 2-го девайсу» у пакетах ULTRA у звичайній версії та версії VIP, RED XL та XXL, а також SuperNet Unlim. Буде доступна послуга і в тарифах для бізнес-клієнтів Red Business L, XL, VIP та Ultra. У більшості пакетів послуга безкоштовна. Для решти оплата за місяць користування сервісом становитиме 50 грн. Щоб отримати доступ до другої SIM-ки, необхідний спеціальний стартовий пакет, який коштує 25 грн.

У Київстар сервіс також безкоштовний майже для всіх клієнтів. А для тих, чиї тарифні плани не містять цієї послуги, вона коштуватиме 50 гривень за чотири тижні.

У той же час, у найменшого з операторів «великої трійки» ціна за користування новітньою опцією — лише 25 грн за чотири тижні. Ця послуга в lifecell називається “МультиSIM інтернет”.

Використовувати додаткову інтернет-карту можна не лише на смартфонах та планшетах, але й на автомагнітолах, роутерах, ноутбуках, відеокамерах та навіть захисних системах. Така універсальність нового сервісу вже зробила його популярним серед українців. Навіть найменший оператор країни lifecell вже популяризував послугу серед майже півмільйона своїх клієнтів. А у Vodafone розповіли, що планують до кінця 2022 року розширити коло шанувальників прогресивної послуги ще на 50 тис. абонентів.

Facebook Comments

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.