Connect with us

MOBILZONE

Годинник Huawei Watch GT 3 допомагає дбати про здоров’я

Опубліковано

Годинник Huawei Watch GT 3 допомагає дбати про здоров’я

Застуда, грип та інші сезонні захворювання найчастіше зустрічаються у холодні місяці року. Тому турбота про себе і запобігання хворобам набувають неабиякого значення саме взимку. Як захистити свій імунітет? У цьому вам допоможуть показники моніторингу здоров’я в серії смарт-годинників Huawei Watch GT 3. Huawei Watch GT 3 дозволяє цілодобово відстежувати стан здоров’я, наприклад частоту серцевих скорочень, рівень кисню у крові, сон, стрес, менструальний цикл тощо. Якщо приділяти цим показникам пильну увагу, це допоможе вберегтися від розповсюджених зимових захворювань.

 

Трилисник покращення способу життя

Huawei Watch GT 3 оснащений багатьма інтелектуальними функціями моніторингу, які допоможуть стежити за станом здоров’я взимку, а також дотримуватися здорового способу життя у напружені святкові місяці. Гаджет доступний із повністю оновленим додатком Huawei Health та новітньою функцією «Трилисник покращення способу життя». Тренування, сон, емоції, харчування — важливі складові життя і значно впливають на здоров’я. З огляду на це додаток надсилатиме щоденні нагадування про споживання води, щоденну посмішку, раннє нагадування про сон та обсяг фізичних вправ, аби користувачі могли розвивати здорові звички навіть при напруженому графіку. Коли ви виконуєте повсякденні завдання, пов’язані із підтримкою здоров’я, квітка трилисника розцвітає.

 

Пийте достатньо води

Усім відомо, наскільки важливо підтримувати водний баланс у спекотні місяці, а коли йдеться про зиму, ми забуваємо цю звичку. Проте відсутність спраги не означає, що ваш рівень води у нормі. Тіло втрачає вологу через фізичні вправи, у вигляді пари від холоду та через багатошаровий теплий одяг. 

 

Тренування взимку

Huawei Watch GT 3 пропонує покращені функції моніторингу тренувань, які відмінно підходять для зимових місяців. Користувачеві доступні понад 100 спортивних режимів, зокрема 18 професійних, 12 видів тренувань просто неба, серед яких альпінізм, катання на лижах, сноуборді та бігових лижах. Незалежно від того, яким спортом ви захоплюєтеся, Huawei Watch GT 3 готовий прийняти виклик разом із вами.

Годинник Huawei Watch GT 3 допомагає дбати про здоров’я

Залишайтеся позитивними й усвідомленими

Huawei Watch GT 3 надсилає щоденні нагадування про підтримку уваги для усвідомленості та пропонує дихальні вправи, правильність виконання яких можна перевіряти за діаграмою на дисплеї.

 

Добре висипайтеся

Повноцінний сон — це запорука міцного здоров’я. Huawei Watch GT 3 оснащений технологією моніторингу сну Huawei TruSleep™ 2.0, розробленою Huawei та оптимізованою протягом 4 років. Технологія відстежує стадії сну, серцевого ритму в реальному часі, дихання уві сні й аналізує якість сну, не порушуючи нічний спокій користувача.

Huawei Watch GT 3 може автоматично визначати тривалість сну користувача та представляти його повну структуру (легкий сон, глибокий сон, швидкий сон тощо). Годинник також здатний точно визначати шість типових проблем зі сном: складнощі із засинанням, легкий сон, пробудження вночі, раннє пробудження, множинні сновидіння, нерегулярний сон, і надавати індивідуальні науково обґрунтовані пропозиції для покращення його якості.

Незалежно від того, чи визначаєте ви себе прихильниками літа або зими, життєво важливо залишатися здоровими цілий рік. Huawei Watch GT 3 та його технологія моніторингу стану здоров’я полегшують це завдання. На українському ринку нова лінійка доступна в чотирьох варіантах: 46-міліметрова версія — з металевим або фтореластомеровим ремінцем, а 42-міліметрова — зі шкіряним або металевим. Усі пристрої лінійки Huawei Watch GT 3 сумісні з пристроями Android та iOS. 

Детальніше ознайомитися з Huawei Watch GT 3, а також отримати інформацію про доступність смарт-годинників можна на офіційному сайті Huawei.

Facebook Comments

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.