Connect with us

MOBILZONE

Смартфони iPhone 13 Pro і 13 Pro Max впали в ціні до рекордного мінімума

Опубліковано

Смартфони iPhone 13 Pro і 13 Pro Max рекордно впали в ціні

Наприкінці вересня 2021 року у продаж по всій земній кулі, у тому числі в Україні, надійшли флагманські смартфони Apple, придбати собі які легко і просто можуть усі охочі. Новинки отримали вкрай просунуте технічне оснащення і цілу безліч різних інших особливостей, що вкрай позитивно позначилися на їх привабливості для всіх покупців. Телефони пропонують шикарний зовнішній вигляд, величезну продуктивність, преміальні матеріали виготовлення, одну з найкращих у світі фотокамер, а також приголомшливу і вкрай захищену операційну систему iOS 15, яка встановлена ​​на ці мобільні пристрої прямо «з коробки».

Базові модифікації цих телефонів можуть похвалитися флеш-пам’яттю обсягом 128 ГБ, тобто «яблучна» корпорація не стала затискати обсяг накопичувача, запропонувавши покупцям своїх смартфонів дійсно вдалий обсяг пам’яті, оскільки її виявиться досить переважній більшості користувачів. І ось, на радість безлічі людей, тепер абсолютно кожен може купити собі iPhone 13 Pro і 13 Pro Max на набагато вигідніших умовах, ніж на старті продажів у вересні. Пов’язано це з тим, що дані мобільні пристрої відчутно впали в ціні, ставши на цілий порядок дешевшим і доступнішим для всіх покупців, які взагалі тільки захочуть отримати дані телефони в свої руки.

iPhone 13 Pro і 13 Pro Max рекордно впали в ціні iPhone 13 Pro і 13 Pro Max рекордно впали в ціні iPhone 13 Pro і 13 Pro Max рекордно впали в ціні

Офіційна рекомендована ціна на iPhone 13 Pro в Україні встановлена ​​на рівні 40000 гривень, тоді як за модель 13 Pro Max з більшим екраном просять вже цілих 46500 гривень. Гроші це дуже великі, проте тепер купувати дані мобільних пристроїв можна на цілий порядок дешевше і вигідніше, ніж раніше. Так ці мобільні пристрої дуже сильно впали в ціні, з’ясувало видання Технофан. За рахунок цього тепер абсолютно кожна людина може придбати ці телефони, виклавши за такі вже набагато меншу суму. Так, стандартний «айфон» продають за 25824 гривня, а збільшену у розмірах версію можна придбати за 36516 гривень.

 

Facebook Comments

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.