Connect with us

MOBILZONE

Який оператор найвигідніший в Україні: Київстар, Vodafone чи lifecell

Опубліковано

Який оператор найвигідніший в Україні: Київстар, Vodafone чи lifecell

Багато абонетів цікавляться, який абонент та тарифний план є найвигіднішим для користування. Сьогодні ми розповімо детально вам про кожен з них.

Деталі

Вартість на користування мобільним зв’язком та інтернетом з кожним днем все дорожчає. Ми зібрали тарифні плани, які підійдуть кожному.

“Київстар”

Мобільний оператор має досить приємний тариф з назвою “Смачний”. Ціна тарифу склала 125 грн. за 4 тижні. Ви отримаєте 20 Гб інтернету, безомбмежений зв’язок всередині мережі та 300 хвилин на дзвінки на номери інших операторів та за кордон. 14 додатками ви зможете користуватись без тарифікації.

Разом з тим, ви можете обрати “суперсилу” (окрему телеком-послуги). Ними можуть стати додаткові хвилини чи інтернет, SIM для планшета або 2-го телефону, онлайн-телебачення Київстар ТБ, тощо.

Доплативши 25 гривень можна стати користувачем пакету “Love”. Ви отримаєте не хвилини, а цілих 20 годин спілкування на дзвінки інших мобільних операторів. 56 додатків обійдуться вамм безкоштовно, адже вони не таріфікуються.

Який оператор найвигідніший в Україні: Київстар, Vodafone чи lifecell

Існує також бюджетний тариф “Дзвінки для батьків” та “Київстар сім’я”, які коштують  за 75 та 100 грн за чотири тижні користування. Перший надасть вам можливість безлімітно спілкуватись всередині мережі. Крім того, ваші батьки отримають 100 Мб інтернету. Вартість хвилини розмови на інші номери складе 0,6 грн. “Київстар сім’я” надасть вам 6 ГБ інтернет-трафіку та безлімітні дзвінки всередині мережі, 60 хфилин на дзвінки номерів інших мобільниї операторів та закордон, 60 SMS по Україні.

За найдорожчий тариф доведеться сплатити 500 гривень на місяць. ви отримаєте безлім на інтернет, дзвінки, та цікаві додаткові послуги.

Vodafone

Найпопулярнійший тарифний план даного оператора є “SuperNet Start” за ціною 125 грн/місяць, або 4,2 грн/день. Абоненти отримають 7 ГБ, а з кожним місяцем кількість гігабайтів буде тільки зростати. Ви також отримаєте безлімітні дзвінки всередині мережі кількість хвилин на інші мережі становить 150 хвилин.

За 180 гривень можна придбати тариф Vodafone SuperNet Pro, де ви отимаєте 20 ГБ інтернет-трафіку та 250 хвилин на інші мережі України. За 260 гривень можна користуватись пакетом “Vodafone SuperNet Unlim” з безлімітним інтернетом та 350 хвилинами на дзвінки інших мобільних операторів.

Який оператор найвигідніший в Україні: Київстар, Vodafone чи lifecell

Окремо оператор має тарифні плани для планшетів, смартгодинників та інших гаджетів. Тут пропонують 500 МБ та 50 хвилин на розмови, а далі 10 ГБ та 18 ГБ трафіку на місяць та дзвінки по 1 грн/хв. Вартість пакетів 50, 100 та 160 гривень відповідно.

Який оператор найвигідніший в Україні: Київстар, Vodafone чи lifecell
Є молодіжний тариф з назвою joice. Всі абоненти отримують  безлімітний трафік на всі  соціальні мережі та стрімінгові платформи. Вартість – 120 грн. на місяць.

lifecell

Поки Водафон та Київстар підвищують тарифиЛайфсел пропонує своїм нинішнім або майбутнім абонентам багато найрізноманітніших тарифів та акцій під їхні потребиПочинається все з тарифу “Просто Лайф“, який за стандартні 70 грн/4 тижні запропонує 5 ГБ інтернету та 250 хв на всі мобільні номери по Україні (включyо з lifecell), після використання яких надається безліміт на lifecell.

Який оператор найвигідніший в Україні: Київстар, Vodafone чи lifecell

Найбільш “напханий” тарифний план – “Вільний Лайф” коштуватиме  150 грн/4 тижніЗа цю суму абоненти отримають безлімітний Інтернетякий можна безкоштовно роздавати через пристрої та 1500 хв на всі номери по Україні.

На окрему увагу також заслуговує тариф “Хендмейд”, де кожен абонент може самостійно вибрати для себе саме той набірпослуг, який максимально йому підходить.
Ціни на тарифи починаються від 24 гривень на повний календарний місяць, а не на чотири тижні, як звикли робити наші оператори.

Lycamobile

Лінійка тарифів від LycaMobile «Все в одному» пропонує аж три варіанти пакету:

  • XS – вартість оплати складає за місяць користування складає 24 грн;
  • S – вартість оплати складає за місяць користування складає 40 грн;
  • М – вартість оплати складає за місяць користування складає 64 грн.

Пакети Lycamobile «Все в одному» пропонують клієнтам повний безлім на українські номера та за кордон (в країнах де представлений даний мобільний оператор). Надається 200, 650 або 800 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів. Абонент отримає  4, 8 або 12 ГБ мобільного інтернету

Який оператор найвигідніший в Україні: Київстар, Vodafone чи lifecell

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк офіційно обявив ціну долара

Опубліковано

ПриватБанк офіційно обявив ціну долара

Приватбанк збереже курс конвертації гривні в іноземну валюту за своїми картками за межами країни, який діяв до скасування Нацбанком обмежень на верхню межу такого курсу. Про це повідомив член наглядової ради банку Роман Сульжик.

 

“Приват не змінив “картковий” курс і не збирається цього робити”, – написав він під час дискусії у фейсбуці.

Роман Сульжик також уточнив, що вже обговорив це питання із головою правління банку Герхардом Бьошем.

“Якщо інші банки вирішать підвищити курс, думаю, це призведе лише до збільшення кількості наших клієнтів”, – додав член наглядової ради держбанку.

Який курс у інших банків?

Як раніше писали ЗМІ, НБУ з 21 травня скасував верхній ліміт як курсу продажу готівкової валюти банками в Україні, так і курсу конвертації гривні в іноземну валюту за їх картками за межами країни.

Раніше верхній ліміт курсу складав зафіксований у перший день війни офіційний курс гривні плюс 10% – 32,18 грн/$. Водночас на «чорному» ринку, який виник на початку війни після заборони Нацбанку на продаж валюти, курс останніми днями досяг 37-38 грн/$.

У Приватбанку до скасування обмежень заявлений курс конвертації становив 32,05 грн/$.

У його конкурента monobank, який також надає послугу віддаленого відкриття картки, курс дорівнював 31,5 грн/$, а після зняття обмежень піднявся до 32 грн/$.

Водночас, ряд банків скористалися скасуванням обмежень і суттєво підвищили «карткові» курси.

Згідно з даними Finance:

Кредобанк підняв курс до 33,5 грн/$,
Таскомбанк та Конкорд – до 36 грн/$,
Акордбанк – до 36,8 грн/$.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи потрібно відключати смартфони iPhone та Xiaomi на ніч

Опубліковано

Чи потрібно відключати смартфон на ніч

Досить часто у користувачів смартфонів виникають прості, але неоднозначні питання, які можна отримати протилежні відповіді. Сьогодні ми розглянемо одне таке спірне питання. Чи варто вимикати смартфон на ніч? Прихильники цієї процедури переконують, що смартфон має шкідливе випромінювання, яке негативно впливає на мозок чи фізичний стан людини загалом. Відразу відповість, що ця інформація, як і панічна боязнь 5G-вишок деякими “професіоналами”, є цілковитим маренням. Кожен сучасний смартфон проходить жорстку сертифікацію. Була навіть вигадана спеціальна одиниця виміру SAR (Specific Absorption Rate) — питомий коефіцієнт поглинання електромагнітної енергії. При цьому сертифікація відбувається різними службами і в різних країнах. Наприклад, при випуску смартфона в Китаї та при офіційному старті продажів у Європі чи Росії. Як результат – боятися випромінювання смартфонів точно не варто, коли навколо повно високовольтних дротів, мікрохвильових печей, Wi-Fi мереж, 4G/5G та інших потоків.

 

Ще одна категорія людей каже, що відключення смартфона на ніч дає змогу зберегти заряд акумулятора. Це дійсно так, але варто розуміти, що найенергоємнішими частинами будь-якого смартфона є екран і процесор. Якщо ви закриєте всі процеси, відключіть бездротові мережі, то за ніч витрачається всього 1-2% акумулятора. Якщо ж ви не хочете, щоб повідомлення або дзвінок вас розбудили, просто включайте беззвучний режим. Це дозволить і добре відпочити, і зранку дізнатися, хто вам писав та дзвонив. Таким чином, можна зробити висновок, що відключення смартфона на ніч не має жодного практичного сенсу.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як змінилися правила продажу готівкової валюти в Приватбанку і Монобанку

Опубліковано

Як змінилися правила продажу готівкової валюти в Приватбанку і Монобанку

Національний банк України з 21 травня змінив правила роботи готівкового валютного ринку. НБУ дозволив банкам не обмежувати свої курси із продажу готівкової валюти. Раніше відхилення курсу продажу не могло перевищувати 10%.

“Це вирівняє умови для банків порівняно з обмінниками, що сприятиме підвищенню ефективності готівкового ринку та зменшенню коливань обмінного курсу на ньому”, – йдеться у повідомленні.

НБУ також з 21 травня 2022 року зняв обмеження на встановлення курсу, за яким банки списують із рахунків клієнтів кошти у гривні, якщо клієнти розраховуються гривневими картками за кордоном або знімають із карток готівкову валюту.

“Таким чином, НБУ створює можливості для зближення курсу конвертації валюти для громадян, які тимчасово перебувають за кордоном, та курсу купівлі готівкової валюти для громадян, які залишаються в Україні”, – йдеться у повідомленні.

На думку НБУ, це мінімізує “картковий туризм”. За наявними даними, значна частина операцій із гривневими картками за кордоном – це зняття готівки з банкоматів. Помітна частина цієї готівки потім повертається в Україну та потрапляє на нелегальний готівковий ринок. Тобто де-факто дефіцитні валютні ресурси можуть витрачатися на непріоритетні для воєнного часу потреби, що зараз дуже важливо мінімізувати.

“Тому вирівнювання умов прямої (через готівкові угоди) та непрямої (через карткові операції) купівлі валюти в Україні та закордоном, населенням є заходом, який дозволить запобігти непродуктивному виведенню капіталу та захистити міжнародні резерви України”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, Національний банк тимчасово зменшив щомісячний ліміт на зняття за кордоном готівки з гривневих рахунків, відкритих в українських банках, до 50 тис. грн. в еквіваленті (зі 100 тис. грн., як було досі). Зміни не стосуються використання платіжних карток за кордоном для розрахунків з метою оплати вартості товарів, робіт та послуг – більшість із них можна й надалі здійснювати без обмежень.

Офіційний курс гривні до долара залишається фіксованим на рівні 29,25 грн/долар. “Фіксація обмінного курсу дозволяє стримати інфляційні процеси (через здешевлення критичного імпорту) та утримати під контролем інфляційні очікування”, – зазначили у НБУ.

Незмінними також залишаються обмеження встановлення курсу банками в безготівковому сегменті валютного ринку. Банки і надалі повинні проводити операції з купівлі-продажу безготівкової валюти з клієнтами за курсом, що знаходиться в діапазоні, де нижня межа – офіційний курс, а верхній – офіційний курс +1%.

Як зазначили в НБУ, більшість операцій на валютному ринку проводиться саме у його безготівковому сегменті, де, зокрема, продають та купують безготівкову валюту експортери та імпортери. Таким чином імпортери можуть закуповувати валюту за курсом, близьким до курсу продажу валюти експортерами. У разі виникнення дефіциту валюти на ринку НБУ закриває його продажем валюти із міжнародних резервів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.