Connect with us

MOBILZONE

Київстар покарав lifecell за брехню

Опубліковано

"Київстар" покарав lifecell за брехню

Антимонопольний комітет (АМКУ) у середу, 15 грудня, оштрафував мобільного оператора lifecell на 10,47 млн. грн. за порушення закону про захист від недобросовісної конкуренції – поскаржився “Київстра”. Так, йдеться про поширення помилкової та неточної інформації про лідерство у наданні певних послуг, До регулятора спочатку звернулася компанія “Київстар” зі скаргою на недобросовісну рекламу конкурента.

При цьому АМКУ встановив, що у різні періоди рекламної кампанії lifecell закликав приєднатися до “лідера нового покоління Інтернету” та пропонував “краще покриття 4,5G”, вказуючи на певні технічні параметри. Крім того, у відомстві наголосили, що про якості лідера четвертого покоління інтернету свідчить і низка інших параметрів. На додачу до цього регулятор досліджував і іншу рекламу оператора. “№1 у роумінгу для інтернету” – на підставі порівняння вартості базових тарифів із пропозиціями конкурентів, але компанія не врахувала наповнення пакетів, наприклад, конкуренти пропонували додаткові послуги; “№1 для смартфонів” – оператор вказав на опитування з відсотком проникнення смартфонів у мережі, проте споживач може не зрозуміти це роз’яснення та сприймати його як твердження про лідерство”, – розповіли в АМКУ.

Таким чином, на основі аналізу зібраних даних комітет дійшов висновку, що поширення оманливої ​​інформації про “лідерство” в окремих видах послуг без належного обґрунтування та з використанням технічної термінології могло надати lifecell неправомірні переваги та поставити компанію у більш вигідне становище порівняно з конкурентами. До того ж, регулятор нагадав, що протягом 2018-2021 років. неодноразово надавав lifecell обов’язкові для розгляду рекомендації щодо усунення порушень у рекламних комунікаціях та про інформування споживачів у спосіб, що не вводить в оману.

Facebook Comments

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.