Connect with us

MOBILZONE

Показали нові функції і новий логотип MIUI 13 у смартфонах Xiaomi

Опубліковано

Показали нові функції і новий логотип MIUI 13 у смартфонах Xiaomi

Нова версія фірмового інтерфейсу має дебютувати через 2 тижні. Однією з очікуваних прем’єр грудня стане вихід MIUI 13, яка прийде на зміну MIUI 12.5. Компанії вдається утримувати нову версію оболонки в секреті та про неї відомо небагато. Але вчора в мережу злили більше інформації про MIUI 13, включно з логотипом прошивки.

Фірмовий логотип MIUI 13 вдалося виявити у вихідниках оновлення програми Xiaomi Service до версії 13.0.3.0. Логотип MIUI 13 виконаний у тому самому стилі, що в інших версій MIUI. Можливо, компанія має намір дозволити виявити логотип MIUI 13, тим самим підігріваючи інтерес до майбутнього анонсу, який має відбутися 28 грудня.

Серед іншого ресурсу Xiaomiui вдалося знайти інформацію про три нові функції, які з’являться в MIUI 13. Одна з них цілком може іменуватися як «Нескінченна прокрутка». Ця функція повертає користувача до початкової сторінки після того, як переглянуті всі сторінки.

У MIUI 13 з’явиться функція Smart Toolbox. Це дозволяє викликати бічну панель, щоб отримати доступ до інших опцій та програм. Вперше невеликі віджети з’явилися в бета-версії MIUI 12.5, а тепер вони стануть невід’ємною частиною MIUI 13. Як це все виглядатиме, можна побачити на відео.

Джерело також звернуло увагу, що у прошивці є посилання на 16 серпня 2021 року. Він припускає, що саме цього дня компанія і хотіла анонсувати MIUI 13. Але в останній момент було вирішено відкласти реліз, щоб доопрацювати оболонку.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.