Connect with us

MOBILZONE

Новий мобільний оператор готовиться до знищення Київстар, Vodafone та lifecell своїми тарифами

Опубліковано

Новий мобільний оператор готовиться до знищення Київстар, Vodafone та lifecell своїми тарифами

Міжнародний мобільний оператор LycaMobile зарекомендував себе в Україні найнижчими тарифами та склав гідну конкуренцію “Великої трійці” Київстар, Vodafone та lifecell. Українські компанії пропонують дорожчі тарифні плани, проте розміщують у них низку додаткових послуг, які можуть бути корисними, як, наприклад, можливість перегляду телеканалів у додатках, відсутність тарифікації на соцмережі та інші “фішки”.

Однак багатьом абонентам хочеться отримати можливість лише дзвонити та достатню кількість мегабайтів мобільного інтернету за адекватну плату, що на сьогоднішній день вже не пропонують у Київстар, Vodafone та lifecell.
LycaMobile “Все в одному S”

Конкурент Київстар, Vodafone та lifecell показав тариф з інтернетом за 50 гривень

Одним із найпопулярніших і найвигідніших тарифів став один із лінійки “Все в одному”. Абонентам гарантують 8 ГБ мобільного інтернету, що може вистачати людям, які постійно не дивляться відео за межами Wi-Fi.

У мережі LycaMobile пропонує повний безліміт по Україні та світу, що зручно для тих, кому часто потрібно дзвонити за кордон по роботі або рідним, друзям в інших країнах. При цьому оператор не обмежує у дзвінках на інші номери всередині України – 650 хвилин має вистачати звичайному користувачеві.

Конкурент Київстар, Vodafone та lifecell показав тариф з інтернетом за 50 гривень Конкурент Київстар, Vodafone та lifecell показав тариф з інтернетом за 50 гривень

При цьому вартість тарифу на сьогоднішній день зі знижкою складає 50 грн. на 30 днів, у той час як у інших операторів абонплата стягується кожні 4 тижні. Повна вартість пакету послуг без знижки 70 грн/місяць, що все одно є нижчим за існуючі пропозиції на ринку.

Facebook Comments

MOBILZONE

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

Опубліковано

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

Наприкінці минулого року, а якщо бути точним, 28 грудня, компанія Xiaomi провела великий захід із презентацією нових смартфонів та нової версії фірмової прошивки MIUI 13. Однак поки що йдеться лише про Китай, міжнародний реліз довгоочікуваного оновлення поки що не відбувся. Проте різні витоку індійського підрозділу Xiaomi та низки інсайдерів вказують, що чекати на міжнародний вихід MIUI 13 залишилося зовсім не довго. Все це дозволяє нам говорити про плани компанії щодо оновлення міжнародних версій смартфонів. Відверто кажучи, тут немає якихось несподіванок, і цей список практично повністю співпадає з переліком апаратів на оновлення у Китаї.

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

 • Xiaomi Mi 11
 • Xiaomi Mi 11 Ultra
 • Xiaomi Mi 11i
 • Xiaomi Mi 11X Pro
 • Xiaomi Mi 11X
 • Xiaomi Mi 11 Lite 5G
 • Xiaomi Mi 11 Lite
 • Xiaomi 11 Lite 5G NE
 • Xiaomi 11 Lite NE
 • Redmi 10
 • Redmi 10 Prime
 • Redmi Note 8 (2021)
 • Xiaomi 11T Pro
 • Xiaomi 11T
 • Redmi Note 10 Pro
 • Redmi Note 10 Pro Max
 • Redmi Note 10
 • Redmi Note 10 JE
 • Xiaomi Pad 5

 

Саме ці смартфони становитимуть першу хвилю, проте загалом оновити планується набагато більше смартфонів. Загальна кількість щасливчиків може сягнути сотні. Конкретних термінів не називається, оскільки етап тестування може затягнутися, якщо прошивка на тому чи іншому смартфоні міститиме велику кількість багів, фанатам залишається лише чекати.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Список людей, які можуть потратити 1000 гривень з “Дії” на лікарства від сьогодні збільшився

Опубліковано

Список людей, які можуть потратити 1000 гривень з “Дії” на лікарства від сьогодні збільшився

Мінсоцполітики та Мінцифри розглядає таку можливість. Незабаром особи з інвалідністю, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть витрачати тисячу гривень, яку виплачує держава щепленим громадянам, на ліки в аптеках незалежно від віку. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Повідомляється, що роботу над реалізацією такого механізму вже розпочали Міністерство соціальної політики та Міністерство цифрової трансформації.

Зазначимо, що з 24 січня ковидну тисячу в аптеках дозволили витрачати лише літнім українцям – вікова категорія 60+.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Глобальна версія MIUI 13 втратить деякі нові опції

Опубліковано

Глобальна версія MIUI 13 втратить деякі нові опції

Як відомо, компанія Xiaomi випускає кілька версій свого фірмового інтерфейсу MIUI: одну для китайських користувачів, іншу – для всіх інших, називаючи її глобальною. І, зазвичай, вони відрізняються друг від друга як підтримкою мов, а й функціями. Причому найчастіше саме в китайській версії ПЗ більше нових цікавих опцій, ніж у глобальній прошивці. Так сталося і з нещодавно випущеною MIUI 13.

Як виявилося, MIUI 13 для глобальних версій смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO буде позбавлена ​​частини нових опцій, про які компанія говорила на прес-конференції у грудні минулого року. Зокрема, у глобальній версії прошивки користувачі не побачать ні нового центру управління, ні нового магазину з віджетами, ні нового шрифту Mi Sans, ні деяких інших елементів графічного інтерфейсу, що стали частиною китайської версії MIUI 13.

Тим не менш, усі базові покращення з китайської версії MIUI 13 перекочують у глобальну версію. Насамперед, йдеться про загальне поліпшення роботи та оптимізації системи, та вдосконалену систему конфіденційності та захисту даних. Також з’являться нові динамічні фони та покращену функцію розпізнавання облич.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.