Connect with us

MOBILZONE

Нова пошта почала блокувати гроші клієнтів

Опубліковано

Нова пошта почала блокувати гроші клієнтів

NovaPay заблокувала грошові перекази на адресу клієнта “Нової пошти”. Українці скаржаться на те, що їхні кошти почали бокувати не лише банки, а й фінансова компанія NovaPay. Так, NovaPay заблокувала грошові перекази на адресу клієнта “Нової пошти”, гроші “зависли” на рахунку. Незважаючи на те, що клієнт надав необхідні документи для розблокування, доступ до коштів йому не повернули.

Про випадок із NovaPay розповів на сторінці “Нової пошти” у Facebook юрист Андрій Боганча. За його словами, 15 листопада його клієнт-підприємець дізнався, що більше не може отримувати перекази на своє ім’я через сервіс “Нової пошти” NovaPay.

“Блокування пройшло у рамках фінансового моніторингу. У відділенні “Нової пошти” кажуть, що потрібно надати документи, що підтверджують підприємницьку діяльність”, – пояснив адвокат.

Він зазначив, що того ж дня клієнт подав документи про діяльність ФОП (фізособи-підприємці, укр. – ФОП). Проте 17 листопада підприємцю повідомили, що документів замало.

“18 листопада подається друга заява з додатковими квитанціями про оплату податків та проханням повідомити, у чому конкретно полягають сумніви щодо підприємницької діяльності. Але повна тиша – ніхто не надає офіційних листів, не дзвонить із роз’ясненням”, – розповів юрист.

За його словами, весь цей час підприємницьку діяльність клієнта зупинено, а кошти, які “зависли” під час перекладу – заблоковані. Представники “Нової пошти” вже пообіцяли розібратися у ситуації.

Чому блокують рахунки та перекази
Українці вже давно почали стикатися з тим, що банки можуть раптово заблокувати кошти або вимагати документи, які б підтверджували джерело доходів. Такий обов’язок на фінустанови поклали ще кілька років тому, але систему досі налагоджують. І правила стосуються не лише банків. Наприклад, та сама NovaPay – це фінансова установа, яка є суб’єктом первинного фінмоніторингу. Тобто воно має сприяти тому, щоб виявляти надходження на рахунки коштів невідомого походження.

Наразі, за словами експертів, не існує єдиного суворого правила щодо суми чи регулярності платежів, які слід вважати підозрілими. Вони різні в різних банків та категорій клієнтів.

Загалом обов’язково перевіряти операції банк має лише на суму від 400 тис. грн. При цьому багато банків верифікують операції на суму від 150 тис. грн, але можуть заблокувати будь-яку суму, якщо вона видасться сумнівною.

Припинятися можуть операції, які відповідають типовому поведінці для певної категорії. Наприклад:

Невідповідність прибутків. Людина отримує зарплату 10-20 тис. грн щомісяця, а потім раптово намагається внести на рахунок 200 тис. грн.

Регулярні однотипні платежі Наприклад, людина щодня отримує певну суму коштів і переводить в готівку її в банкоматі. Або щодня по кілька разів отримує переклади від різних фізосіб. Така поведінка здасться банку дуже схожою на підприємницьку діяльність, яку не можна вести за допомогою приватних рахунків.

Facebook Comments

MOBILZONE

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

Опубліковано

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

Наприкінці минулого року, а якщо бути точним, 28 грудня, компанія Xiaomi провела великий захід із презентацією нових смартфонів та нової версії фірмової прошивки MIUI 13. Однак поки що йдеться лише про Китай, міжнародний реліз довгоочікуваного оновлення поки що не відбувся. Проте різні витоку індійського підрозділу Xiaomi та низки інсайдерів вказують, що чекати на міжнародний вихід MIUI 13 залишилося зовсім не довго. Все це дозволяє нам говорити про плани компанії щодо оновлення міжнародних версій смартфонів. Відверто кажучи, тут немає якихось несподіванок, і цей список практично повністю співпадає з переліком апаратів на оновлення у Китаї.

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

 • Xiaomi Mi 11
 • Xiaomi Mi 11 Ultra
 • Xiaomi Mi 11i
 • Xiaomi Mi 11X Pro
 • Xiaomi Mi 11X
 • Xiaomi Mi 11 Lite 5G
 • Xiaomi Mi 11 Lite
 • Xiaomi 11 Lite 5G NE
 • Xiaomi 11 Lite NE
 • Redmi 10
 • Redmi 10 Prime
 • Redmi Note 8 (2021)
 • Xiaomi 11T Pro
 • Xiaomi 11T
 • Redmi Note 10 Pro
 • Redmi Note 10 Pro Max
 • Redmi Note 10
 • Redmi Note 10 JE
 • Xiaomi Pad 5

 

Саме ці смартфони становитимуть першу хвилю, проте загалом оновити планується набагато більше смартфонів. Загальна кількість щасливчиків може сягнути сотні. Конкретних термінів не називається, оскільки етап тестування може затягнутися, якщо прошивка на тому чи іншому смартфоні міститиме велику кількість багів, фанатам залишається лише чекати.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Список людей, які можуть потратити 1000 гривень з “Дії” на лікарства від сьогодні збільшився

Опубліковано

Список людей, які можуть потратити 1000 гривень з “Дії” на лікарства від сьогодні збільшився

Мінсоцполітики та Мінцифри розглядає таку можливість. Незабаром особи з інвалідністю, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть витрачати тисячу гривень, яку виплачує держава щепленим громадянам, на ліки в аптеках незалежно від віку. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Повідомляється, що роботу над реалізацією такого механізму вже розпочали Міністерство соціальної політики та Міністерство цифрової трансформації.

Зазначимо, що з 24 січня ковидну тисячу в аптеках дозволили витрачати лише літнім українцям – вікова категорія 60+.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Глобальна версія MIUI 13 втратить деякі нові опції

Опубліковано

Глобальна версія MIUI 13 втратить деякі нові опції

Як відомо, компанія Xiaomi випускає кілька версій свого фірмового інтерфейсу MIUI: одну для китайських користувачів, іншу – для всіх інших, називаючи її глобальною. І, зазвичай, вони відрізняються друг від друга як підтримкою мов, а й функціями. Причому найчастіше саме в китайській версії ПЗ більше нових цікавих опцій, ніж у глобальній прошивці. Так сталося і з нещодавно випущеною MIUI 13.

Як виявилося, MIUI 13 для глобальних версій смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO буде позбавлена ​​частини нових опцій, про які компанія говорила на прес-конференції у грудні минулого року. Зокрема, у глобальній версії прошивки користувачі не побачать ні нового центру управління, ні нового магазину з віджетами, ні нового шрифту Mi Sans, ні деяких інших елементів графічного інтерфейсу, що стали частиною китайської версії MIUI 13.

Тим не менш, усі базові покращення з китайської версії MIUI 13 перекочують у глобальну версію. Насамперед, йдеться про загальне поліпшення роботи та оптимізації системи, та вдосконалену систему конфіденційності та захисту даних. Також з’являться нові динамічні фони та покращену функцію розпізнавання облич.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.