Connect with us

MOBILZONE

Офіційно представлена Windows 11 SE для слабких комп’ютерів та ноутбуків

Опубліковано

Офіційно представлена Windows 11 SE для слабких комп'ютерів та ноутбуків

Ось нарешті й сталося те, про що останніми місяцями ходило так багато чуток. Так, зокрема, американська корпорація Microsoft виконала давню мрію безлічі людей, випустивши спрощену версію операційної системи Windows 11. Нова платформа представляє собою урізану версію цієї платформи, здатна яка запропонувати всім користувачам просто приголомшливий за сукупністю якостей користувальницький досвід. Розробники позбавили її магазину додатків Microsoft Store і безлічі різних інших елементів, і це позитивно позначилося на її простоті та зручності використання. Крім того, нова платформа позбавлена ​​деяких інших функцій, які потрібні лише вкрай вимогливим користувачам, але більшості вони не потрібні і ніколи не знадобляться.

Нова операційна система в особі Windows 11 SE призначена для слабких комп’ютерів і ноутбуків, тобто її системні вимоги відчутно нижчі, ніж у звичайної платформи. Але при цьому вона може запускати будь-які універсальні програми на базі бібліотек UWP і PWA, а також, крім іншого, вона може забезпечувати запуск традиційних програм і ігор на базі Win32. На практиці це означає, що абсолютно всі існуючі програми та ігри зможуть на ній запускатися, тому щодо цього можна навіть і не турбуватися. Це, без жодних сумнівів, не можна вважати нічим іншим, окрім як величезним плюсом, який безумовно точно приємно порадує буквально кожну людину.

Офіційно представлена Windows 11 SE для слабких комп'ютерів та ноутбуків

Нова операційна система в особі Windows 11 SE є абсолютно безкоштовною, тобто платити за неї нічого не доведеться. Тим не менш, в даний час є інформація про те, що дана платформа спочатку буде встановлюватися лише на ноутбуки від різних вендорів, тобто таких компаній, як Dell, HP, Acer, Asus та інших, які займаються випуском недорогих моделей персональних комп’ютерів портативного та стаціонарного типів. Нова ОС пропонує користувачам також цілу безліч різних інших переваг, і це вкрай позитивно відбивається на привабливості всієї цієї пропозиції в цілому. Вона ніяк не обмежує основні базові можливості електронного пристрою, а за рахунок простоти багато хто точно вважатиме її кращою та зручнішою версією Windows 11.

Компанія Microsoft видалила з нової «вінди» потенційно марні функції та можливості, а також бібліотеки та файли, за рахунок чого новітня платформа займає приблизно на 30% менше місця на накопичувачі, а також працює швидше за інших рівних. На ноутбуки та комп’ютери, технічне оснащення яких не дозволяє встановити на них Windows 11, зможуть без проблем, складнощів та обмежень працювати на базі версії SE. Нова платформа являє собою прямого конкурента для macOS і Chrome OS, здатна похвалитися максимальною простотою, стильним інтерфейсом і повним набором різних функцій і можливостей.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

Опубліковано

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

Наприкінці минулого року, а якщо бути точним, 28 грудня, компанія Xiaomi провела великий захід із презентацією нових смартфонів та нової версії фірмової прошивки MIUI 13. Однак поки що йдеться лише про Китай, міжнародний реліз довгоочікуваного оновлення поки що не відбувся. Проте різні витоку індійського підрозділу Xiaomi та низки інсайдерів вказують, що чекати на міжнародний вихід MIUI 13 залишилося зовсім не довго. Все це дозволяє нам говорити про плани компанії щодо оновлення міжнародних версій смартфонів. Відверто кажучи, тут немає якихось несподіванок, і цей список практично повністю співпадає з переліком апаратів на оновлення у Китаї.

Які смартфони Xiaomi та Redmi отримають MIUI 13 та Android 12 в першу чергу

 • Xiaomi Mi 11
 • Xiaomi Mi 11 Ultra
 • Xiaomi Mi 11i
 • Xiaomi Mi 11X Pro
 • Xiaomi Mi 11X
 • Xiaomi Mi 11 Lite 5G
 • Xiaomi Mi 11 Lite
 • Xiaomi 11 Lite 5G NE
 • Xiaomi 11 Lite NE
 • Redmi 10
 • Redmi 10 Prime
 • Redmi Note 8 (2021)
 • Xiaomi 11T Pro
 • Xiaomi 11T
 • Redmi Note 10 Pro
 • Redmi Note 10 Pro Max
 • Redmi Note 10
 • Redmi Note 10 JE
 • Xiaomi Pad 5

 

Саме ці смартфони становитимуть першу хвилю, проте загалом оновити планується набагато більше смартфонів. Загальна кількість щасливчиків може сягнути сотні. Конкретних термінів не називається, оскільки етап тестування може затягнутися, якщо прошивка на тому чи іншому смартфоні міститиме велику кількість багів, фанатам залишається лише чекати.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Список людей, які можуть потратити 1000 гривень з “Дії” на лікарства від сьогодні збільшився

Опубліковано

Список людей, які можуть потратити 1000 гривень з “Дії” на лікарства від сьогодні збільшився

Мінсоцполітики та Мінцифри розглядає таку можливість. Незабаром особи з інвалідністю, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть витрачати тисячу гривень, яку виплачує держава щепленим громадянам, на ліки в аптеках незалежно від віку. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Повідомляється, що роботу над реалізацією такого механізму вже розпочали Міністерство соціальної політики та Міністерство цифрової трансформації.

Зазначимо, що з 24 січня ковидну тисячу в аптеках дозволили витрачати лише літнім українцям – вікова категорія 60+.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Глобальна версія MIUI 13 втратить деякі нові опції

Опубліковано

Глобальна версія MIUI 13 втратить деякі нові опції

Як відомо, компанія Xiaomi випускає кілька версій свого фірмового інтерфейсу MIUI: одну для китайських користувачів, іншу – для всіх інших, називаючи її глобальною. І, зазвичай, вони відрізняються друг від друга як підтримкою мов, а й функціями. Причому найчастіше саме в китайській версії ПЗ більше нових цікавих опцій, ніж у глобальній прошивці. Так сталося і з нещодавно випущеною MIUI 13.

Як виявилося, MIUI 13 для глобальних версій смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO буде позбавлена ​​частини нових опцій, про які компанія говорила на прес-конференції у грудні минулого року. Зокрема, у глобальній версії прошивки користувачі не побачать ні нового центру управління, ні нового магазину з віджетами, ні нового шрифту Mi Sans, ні деяких інших елементів графічного інтерфейсу, що стали частиною китайської версії MIUI 13.

Тим не менш, усі базові покращення з китайської версії MIUI 13 перекочують у глобальну версію. Насамперед, йдеться про загальне поліпшення роботи та оптимізації системи, та вдосконалену систему конфіденційності та захисту даних. Також з’являться нові динамічні фони та покращену функцію розпізнавання облич.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.