Connect with us

MOBILZONE

Список смартфонів Xiaomi, POCO та Redmi, які отримають MIUI 13

Опубліковано

Список смартфонів Xiaomi, POCO та Redmi отримають MIUI 13

Останнім часом ми дізнаємося все більше і більше цікавих новин про MIUI 13, наступне покоління фірмової оболонки Xiaomi на основі Android. На цей раз нам стало відомо, з якими смартфонами буде сумісна нова версія програмного забезпечення.

Очікується, що MIUI 13 принесе масу покращень, нових функцій та оновлений інтерфейс. І не дивно, що багато власників пристроїв китайського бренду з нетерпінням чекають на вихід оновлення. Якщо ви з них, то можете перевірити, чи отримає ваш смартфон MIUI 13 чи ні, у цьому списку. Щоправда, зазначимо, що це неофіційний список, що ґрунтується на припущеннях розробників. Тому якщо ви не знайшли свою модель у переліку сумісних пристроїв, не засмучуйтесь. Цілком можливо, що Xiaomi розширить цей перелік. Також забігаючи наперед скажемо, що на отримання оновлення можуть розраховувати не лише смартфони Xiaomi, а й пристрої суббрендів Redmi та POCO.

Смартфони Xiaomi, які отримають MIUI 13:

Xiaomi Mi 11X Pro;
Xiaomi Mi 11 Ultra;
Xiaomi Mi 11 Pro;
Xiaomi-Mi 11i;
Xiaomi Mi 11 Lite 5G;
Xiaomi Mi 11 Lite;
Xiaomi Mi Fold;
Xiaomi Mi 10i 5G;
Xiaomi Mi 11;
Xiaomi Mi 10s;
Xiaomi Mi 10T Pro 5G;
Xiaomi Mi 10T 5G;
Xiaomi Mi 10T Lite 5G;
Xiaomi Mi Note 10 Lite;
Xiaomi Mi 10 Youth 5G;
Xiaomi-Mi 10 Lite 5G;
Xiaomi Mi 10 Pro 5G;
Xiaomi Mi 10 5G;
Xiaomi-Mi 10 Ultra;
Xiaomi Mi Note 10;
Xiaomi Mi Note 10 Pro;
Xiaomi Mi CC9 Pro;
Xiaomi Mi Mix Alpha;
Xiaomi Mi 9 Pro 5G;
Xiaomi Mi 9 Pro;
Xiaomi Mi 9 Explorer.

Смартфони Redmi, які отримають MIUI 13:

Redmi Note 10 Pro;
Redmi Note 10 5G;
Redmi Note 10;
Redmi Notes 10S;
Redmi Note 10 Pro Max;
Redmi K40 Pro+;
Redmi K40 Pro;
Redmi K40;
Redmi Note 9T;
Redmi 9T;
Redmi 9 Power;
Redmi Note 9 5G;
Redmi Note 9 Pro 5G;
Redmi K30s;
Redmi K30 Ultra;
Redmi 9 Prime;
Redmi 9i;
Redmi 9;
Redmi 9A;
Redmi 9C;
Redmi 10X Pro 5G;
Redmi 10X 5G;
Redmi-10X 4G;
Redmi K30i 5G;
Redmi K30 5G Racing;
Redmi Note 9 Pro;
Redmi Note 9
Redmi K30 Pro Zoom;
Redmi K30 Pro;
Redmi Notes 9S;
Redmi Note 9 Pro Max;
Redmi 9;
Redmi K20 Pro Premium;
Redmi K30;
Redmi K30 5G;
Redmi K20 Pro.

Смартфони POCO, які отримають MIUI 13:

POCO M2 Reloaded;
POCO X3 Pro;
POCO F3;
POCO X3 NFC;
POCO X3;
POCO M2 Pro;
POCO M2;
POCO F2 Pro;
POCO X2;
POCO C3.

До речі, сьогодні засновник і глава Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) розповів, коли чекати на вихід MIUI 13. Він пообіцяв, що нове покоління фірмового програмного забезпечення буде доступне вже наприкінці 2021 року, щоправда, точних термінів дебюту MIUI розкривати не став. Також генеральний директор компанії підтвердив, що Xiaomi підготувала для MIUI 13 безліч змін, щоб значно покращити інтерфейс користувача.

Facebook Comments Box
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Що чекає на ухилянтів після війни: основні сценарії та правові наслідки

Опубліковано

Що чекає на ухилянтів після війни: основні сценарії та правові наслідки

Після завершення воєнного стану в Україні на осіб, які ухилялися від мобілізації, можуть чекати штрафи, судові переслідування та навіть тюремні строки.

У законопроєкті про посилення мобілізаційних заходів передбачено механізми відповідальності для громадян, які не з’явилися до територіальних центрів комплектування (ТЦК). Хоча слово «ухилянт» є неофіційним, у юридичній площині така особа набуває статусу порушника лише після відповідного вироку суду за статтею 336 Кримінального кодексу України — «Ухилення від призову під час мобілізації».

Як зараз виявляють ухилянтів

Розшук осіб, що ухиляються від мобілізації, здійснюють правоохоронні органи. Їх дії координуються через базу даних «Оберіг», яка інтегрована до інформаційних систем МВС. Саме цю інформацію використовують поліцейські під час перевірок.

Згідно із законами «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та «Про військовий обов’язок і військову службу», громадяни, які порушують правила військового обліку або відмовляються від проходження комісії, несуть адміністративну або кримінальну відповідальність. Вид покарання залежить від характеру порушення.

Відповідальність після війни

На сьогодні в українському законодавстві немає чіткого алгоритму дій щодо ухилянтів у післявоєнний період. Водночас у суспільстві зростає запит на справедливість і рівність усіх перед законом.

Юристи прогнозують, що після скасування воєнного стану частина справ щодо ухилення від мобілізації може бути переглянута або навіть закрита. Особливо це стосується випадків, коли правопорушення пов’язані з неявкою до ТЦК або відмовою від проходження медкомісії. Зміна обставин може стати підставою для оскарження таких справ.

Яке покарання загрожує

Основна стаття, що регламентує кримінальну відповідальність за ухилення від мобілізації — стаття 336 ККУ. Вона передбачає позбавлення волі від 3 до 5 років. Проте в багатьох випадках вирок може бути умовним — із випробувальним терміном від 6 місяців до 3 років (переважно — 1–2 роки).

Важливо: якщо військовозобов’язаний проходить медичну комісію, уточнює облікові дані, але уникає призову — це теж може стати підставою для відкриття кримінального провадження.

Що чекає на тих, хто виїхав за кордон

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що українці, які під час війни виїхали за кордон і уникали мобілізації, після повернення можуть зіткнутися з серйозними «юридичними проблемами».

Йдеться передусім про осіб, які отримали фіктивні медичні довідки чи скористалися іншими корупційними схемами для виїзду з України. За словами Подоляка, такі дії будуть кваліфікуватися як корупційні злочини, а винних можуть притягнути до відповідальності в суді.

Раніше журналісти викрили 372 організації, через які сотні чоловіків незаконно залишили територію України. У публічному доступі також з’явилися імена 2248 чоловіків, які скористалися системою «Шлях» для виїзду.

Що робить держава

Після низки скандалів та резонансних викриттів уряд України анонсував підготовку законодавчих змін, які враховуватимуть пропозиції обласних військових адміністрацій. Мета — унеможливити зловживання у майбутньому та створити рівні умови для всіх військовозобов’язаних громадян.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Чи потрібно мобілізувати примусово: у ЗСУ дали відповідь

Опубліковано

Росія щомісяця мобілізує щонайменше 40 - 50 тисяч осіб, тому Україна повинна як мінімум мобілізувати 30 тисяч, щоб активно протистояти ворогу.

Росія щомісяця мобілізує щонайменше 40 – 50 тисяч осіб, тому Україна повинна як мінімум мобілізувати 30 тисяч, щоб активно протистояти ворогу. Але добровільно мобілізувати таку кількість осіб без примусу неможливо.

Таку заяву зробив письменник і військовослужбовець Павло Вишебаба, який давав інтерв’ю проєкту “Люди змін із Лесею Вакулюк”

За словами військового, багато його знайомих говорять, що мобілізація потрібна, але бусифікація – жахливе явище, тому й люди не хочуть йти до війська добровільно.

На думку Вишебаби, військовозобов’язані, які хотіли бути в армії, пішли туди в перший рік, а інші особи уже шукають виправдання, щоб не іти служити.

Взагалі, чи реальна зараз непримусова мобілізація? Чи зможе Україна мобілізувати 30 тисяч в місяць добровольців? Це питання наріжне, таке, яке стоїть руба. Я думаю, ні. Закінчилися ті люди, які пішли добровільно. І тепер, як і в будь-якій довгій війні, потрібна примусова мобілізація, – заявив військовий.

Боєць зауважив, що примусова мобілізація мала місце як під час Другої світової війни, так і під час війни в Афганістані – іншого вибору не було. Водночас він підкреслив, що розуміє тих, хто боїться загинути чи отримати поранення, однак наголосив на важливості подолання власних страхів заради збереження України.

Також читайте:

Військова присяга уже з 1 вересня для всіх студентів: служити будуть всі

Навіть у власному авто не все дозволено: за що можуть оштрафувати водія на 25 тисяч гривень

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Можна залишитись і без картки та без грошей: як потрібно знімаючи гроші з банкомату

Опубліковано

Можна залишитись і без картки та без грошей: як потрібно знімаючи гроші з банкомату

Попри стрімке зростання популярності безготівкових розрахунків, багато українців продовжують активно користуватися банкоматами для отримання готівки, зарплат, пенсій чи щоденних витрат. Тому важливо пам’ятати про правила безпеки під час зняття коштів.

Хоча більшість розрахунків нині здійснюється через картки або мобільні застосунки, готівка залишається актуальною і робота з банкоматом вимагає обережності, адже техніка може дати збій, а іноді трапляються випадки шахрайства.

Чому важлива пильність

Попри стабільність більшості операцій, банкомати не захищені від технічних збоїв та махінацій, щоб уникнути проблем, слід дотримуватися елементарних заходів безпеки.

Перед тим як вставити картку, уважно огляньте банкомат, якщо помітите сторонні елементи, тріщини, наліпки, приховані камери чи скотч, краще не користуватися таким пристроєм. Це можуть бути ознаки скімінгу – крадіжки даних з картки.

У разі видимих пошкоджень, особливо якщо є сліди втручання, оберіть інший апарат — бажано в банківському відділенні, ТЦ або під охороною.

Що робити, якщо банкомат не видав готівку

Іноді гроші не з’являються, але з рахунку вони списуються. У такій ситуації:

  • зачекайте біля банкомата кілька хвилин – можлива затримка видачі;
  • перевірте баланс через мобільний додаток;
  • якщо кошти списано, але їх не отримано, одразу зверніться до служби підтримки банку;
  • зафіксуйте ситуацію й виконуйте інструкції оператора.

Зазвичай, після внутрішнього розслідування банк повертає кошти протягом кількох днів.

Якщо банкомат «зажував» картку

Іноді картка може залишитися у пристрої, причини можуть бути як технічні, так і пов’язані з безпекою. У такому випадку слід:

  • негайно подзвонити на гарячу лінію банку;
  • за потреби – заблокувати картку;
  • у разі неможливості повернення – замовити перевипуск.

Особливо небезпечно, якщо банкомат розташований у відкритому просторі і карткою може скористатися стороння особа, адже банкомат через деякий час може просто повернути зажовану картку. Навіть без PIN-коду її іноді можна застосувати для покупок онлайн.

Як обрати безпечне місце для зняття грошей

Найкраще використовувати банкомати, встановлені в освітлених та людних місцях: у банківських відділеннях, супермаркетах чи торгових центрах. Уникайте:

  • погано освітлених ділянок;
  • банкоматів біля закутків, пустирів, чи ізольованих зупинок;
  • місць без відеоспостереження.

У разі необхідності зняття коштів у ризикованій зоні – не варто отримувати велику суму.

Додаткові заходи безпеки

  • Ніколи не передавайте картку іншим людям;
  • Не зберігайте PIN-код разом із карткою або в телефоні;
  • Використовуйте двофакторну автентифікацію для онлайн-операцій;
  • Завжди майте під рукою номер гарячої лінії вашого банку.

Хоч користування банкоматами стало звичною частиною життя, не варто забувати про можливі ризики. Дотримуючись простих правил безпеки, ви зможете захистити свої кошти та уникнути неприємних ситуацій.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Що чекає на ухилянтів після війни: основні сценарії та правові наслідки
MOBILZONE5 години тому

Що чекає на ухилянтів після війни: основні сценарії та правові наслідки

Росія щомісяця мобілізує щонайменше 40 - 50 тисяч осіб, тому Україна повинна як мінімум мобілізувати 30 тисяч, щоб активно протистояти ворогу.
MOBILZONE8 години тому

Чи потрібно мобілізувати примусово: у ЗСУ дали відповідь

Можна залишитись і без картки та без грошей: як потрібно знімаючи гроші з банкомату
MOBILZONE9 години тому

Можна залишитись і без картки та без грошей: як потрібно знімаючи гроші з банкомату

У ЗСУ з 18 років: Умєров розповів, чи ТЦК готується до мобілізації молоді
MOBILZONE10 години тому

У ЗСУ з 18 років: Умєров розповів, чи ТЦК готується до мобілізації молоді

Оператори Kyivstar, Vodafone та lifecell блокуватимуть спам і шахраїв: нововведення від Мінцифри
MOBILZONE12 години тому

Оператори Kyivstar, Vodafone та lifecell блокуватимуть спам і шахраїв: нововведення від Мінцифри

Київстар представив нові вигідні тарифи: що змінюється для абонентів
MOBILZONE13 години тому

Київстар представив нові вигідні тарифи: що змінюється для абонентів

Учнів зобов'язали проходити військову підготовку з 1 вересня: названо умови та наслідки
MOBILZONE14 години тому

Учнів зобов’язали проходити військову підготовку з 1 вересня: названо умови та наслідки

ПриватБанк запустив онлайн-платформу для інвесторів: від 1000 гривень
MOBILZONE15 години тому

ПриватБанк запустив онлайн-платформу для інвесторів: від 1000 гривень

Vodafone представив нові гарні тарифи Flexx: ціни
MOBILZONE17 години тому

Vodafone представив нові гарні тарифи Flexx: ціни

Xiaomi випустила дешеві QLED-телевізори серії F 2026
MOBILZONE1 день тому

Xiaomi випустила дешеві QLED-телевізори серії F 2026

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.