Connect with us

MOBILZONE

Список смартфонів Xiaomi, POCO та Redmi, які отримають MIUI 13

Опубліковано

Список смартфонів Xiaomi, POCO та Redmi отримають MIUI 13

Останнім часом ми дізнаємося все більше і більше цікавих новин про MIUI 13, наступне покоління фірмової оболонки Xiaomi на основі Android. На цей раз нам стало відомо, з якими смартфонами буде сумісна нова версія програмного забезпечення.

Очікується, що MIUI 13 принесе масу покращень, нових функцій та оновлений інтерфейс. І не дивно, що багато власників пристроїв китайського бренду з нетерпінням чекають на вихід оновлення. Якщо ви з них, то можете перевірити, чи отримає ваш смартфон MIUI 13 чи ні, у цьому списку. Щоправда, зазначимо, що це неофіційний список, що ґрунтується на припущеннях розробників. Тому якщо ви не знайшли свою модель у переліку сумісних пристроїв, не засмучуйтесь. Цілком можливо, що Xiaomi розширить цей перелік. Також забігаючи наперед скажемо, що на отримання оновлення можуть розраховувати не лише смартфони Xiaomi, а й пристрої суббрендів Redmi та POCO.

Смартфони Xiaomi, які отримають MIUI 13:

Xiaomi Mi 11X Pro;
Xiaomi Mi 11 Ultra;
Xiaomi Mi 11 Pro;
Xiaomi-Mi 11i;
Xiaomi Mi 11 Lite 5G;
Xiaomi Mi 11 Lite;
Xiaomi Mi Fold;
Xiaomi Mi 10i 5G;
Xiaomi Mi 11;
Xiaomi Mi 10s;
Xiaomi Mi 10T Pro 5G;
Xiaomi Mi 10T 5G;
Xiaomi Mi 10T Lite 5G;
Xiaomi Mi Note 10 Lite;
Xiaomi Mi 10 Youth 5G;
Xiaomi-Mi 10 Lite 5G;
Xiaomi Mi 10 Pro 5G;
Xiaomi Mi 10 5G;
Xiaomi-Mi 10 Ultra;
Xiaomi Mi Note 10;
Xiaomi Mi Note 10 Pro;
Xiaomi Mi CC9 Pro;
Xiaomi Mi Mix Alpha;
Xiaomi Mi 9 Pro 5G;
Xiaomi Mi 9 Pro;
Xiaomi Mi 9 Explorer.

Смартфони Redmi, які отримають MIUI 13:

Redmi Note 10 Pro;
Redmi Note 10 5G;
Redmi Note 10;
Redmi Notes 10S;
Redmi Note 10 Pro Max;
Redmi K40 Pro+;
Redmi K40 Pro;
Redmi K40;
Redmi Note 9T;
Redmi 9T;
Redmi 9 Power;
Redmi Note 9 5G;
Redmi Note 9 Pro 5G;
Redmi K30s;
Redmi K30 Ultra;
Redmi 9 Prime;
Redmi 9i;
Redmi 9;
Redmi 9A;
Redmi 9C;
Redmi 10X Pro 5G;
Redmi 10X 5G;
Redmi-10X 4G;
Redmi K30i 5G;
Redmi K30 5G Racing;
Redmi Note 9 Pro;
Redmi Note 9
Redmi K30 Pro Zoom;
Redmi K30 Pro;
Redmi Notes 9S;
Redmi Note 9 Pro Max;
Redmi 9;
Redmi K20 Pro Premium;
Redmi K30;
Redmi K30 5G;
Redmi K20 Pro.

Смартфони POCO, які отримають MIUI 13:

POCO M2 Reloaded;
POCO X3 Pro;
POCO F3;
POCO X3 NFC;
POCO X3;
POCO M2 Pro;
POCO M2;
POCO F2 Pro;
POCO X2;
POCO C3.

До речі, сьогодні засновник і глава Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) розповів, коли чекати на вихід MIUI 13. Він пообіцяв, що нове покоління фірмового програмного забезпечення буде доступне вже наприкінці 2021 року, щоправда, точних термінів дебюту MIUI розкривати не став. Також генеральний директор компанії підтвердив, що Xiaomi підготувала для MIUI 13 безліч змін, щоб значно покращити інтерфейс користувача.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк офіційно обявив ціну долара

Опубліковано

ПриватБанк офіційно обявив ціну долара

Приватбанк збереже курс конвертації гривні в іноземну валюту за своїми картками за межами країни, який діяв до скасування Нацбанком обмежень на верхню межу такого курсу. Про це повідомив член наглядової ради банку Роман Сульжик.

 

“Приват не змінив “картковий” курс і не збирається цього робити”, – написав він під час дискусії у фейсбуці.

Роман Сульжик також уточнив, що вже обговорив це питання із головою правління банку Герхардом Бьошем.

“Якщо інші банки вирішать підвищити курс, думаю, це призведе лише до збільшення кількості наших клієнтів”, – додав член наглядової ради держбанку.

Який курс у інших банків?

Як раніше писали ЗМІ, НБУ з 21 травня скасував верхній ліміт як курсу продажу готівкової валюти банками в Україні, так і курсу конвертації гривні в іноземну валюту за їх картками за межами країни.

Раніше верхній ліміт курсу складав зафіксований у перший день війни офіційний курс гривні плюс 10% – 32,18 грн/$. Водночас на «чорному» ринку, який виник на початку війни після заборони Нацбанку на продаж валюти, курс останніми днями досяг 37-38 грн/$.

У Приватбанку до скасування обмежень заявлений курс конвертації становив 32,05 грн/$.

У його конкурента monobank, який також надає послугу віддаленого відкриття картки, курс дорівнював 31,5 грн/$, а після зняття обмежень піднявся до 32 грн/$.

Водночас, ряд банків скористалися скасуванням обмежень і суттєво підвищили «карткові» курси.

Згідно з даними Finance:

Кредобанк підняв курс до 33,5 грн/$,
Таскомбанк та Конкорд – до 36 грн/$,
Акордбанк – до 36,8 грн/$.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи потрібно відключати смартфони iPhone та Xiaomi на ніч

Опубліковано

Чи потрібно відключати смартфон на ніч

Досить часто у користувачів смартфонів виникають прості, але неоднозначні питання, які можна отримати протилежні відповіді. Сьогодні ми розглянемо одне таке спірне питання. Чи варто вимикати смартфон на ніч? Прихильники цієї процедури переконують, що смартфон має шкідливе випромінювання, яке негативно впливає на мозок чи фізичний стан людини загалом. Відразу відповість, що ця інформація, як і панічна боязнь 5G-вишок деякими “професіоналами”, є цілковитим маренням. Кожен сучасний смартфон проходить жорстку сертифікацію. Була навіть вигадана спеціальна одиниця виміру SAR (Specific Absorption Rate) — питомий коефіцієнт поглинання електромагнітної енергії. При цьому сертифікація відбувається різними службами і в різних країнах. Наприклад, при випуску смартфона в Китаї та при офіційному старті продажів у Європі чи Росії. Як результат – боятися випромінювання смартфонів точно не варто, коли навколо повно високовольтних дротів, мікрохвильових печей, Wi-Fi мереж, 4G/5G та інших потоків.

 

Ще одна категорія людей каже, що відключення смартфона на ніч дає змогу зберегти заряд акумулятора. Це дійсно так, але варто розуміти, що найенергоємнішими частинами будь-якого смартфона є екран і процесор. Якщо ви закриєте всі процеси, відключіть бездротові мережі, то за ніч витрачається всього 1-2% акумулятора. Якщо ж ви не хочете, щоб повідомлення або дзвінок вас розбудили, просто включайте беззвучний режим. Це дозволить і добре відпочити, і зранку дізнатися, хто вам писав та дзвонив. Таким чином, можна зробити висновок, що відключення смартфона на ніч не має жодного практичного сенсу.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як змінилися правила продажу готівкової валюти в Приватбанку і Монобанку

Опубліковано

Як змінилися правила продажу готівкової валюти в Приватбанку і Монобанку

Національний банк України з 21 травня змінив правила роботи готівкового валютного ринку. НБУ дозволив банкам не обмежувати свої курси із продажу готівкової валюти. Раніше відхилення курсу продажу не могло перевищувати 10%.

“Це вирівняє умови для банків порівняно з обмінниками, що сприятиме підвищенню ефективності готівкового ринку та зменшенню коливань обмінного курсу на ньому”, – йдеться у повідомленні.

НБУ також з 21 травня 2022 року зняв обмеження на встановлення курсу, за яким банки списують із рахунків клієнтів кошти у гривні, якщо клієнти розраховуються гривневими картками за кордоном або знімають із карток готівкову валюту.

“Таким чином, НБУ створює можливості для зближення курсу конвертації валюти для громадян, які тимчасово перебувають за кордоном, та курсу купівлі готівкової валюти для громадян, які залишаються в Україні”, – йдеться у повідомленні.

На думку НБУ, це мінімізує “картковий туризм”. За наявними даними, значна частина операцій із гривневими картками за кордоном – це зняття готівки з банкоматів. Помітна частина цієї готівки потім повертається в Україну та потрапляє на нелегальний готівковий ринок. Тобто де-факто дефіцитні валютні ресурси можуть витрачатися на непріоритетні для воєнного часу потреби, що зараз дуже важливо мінімізувати.

“Тому вирівнювання умов прямої (через готівкові угоди) та непрямої (через карткові операції) купівлі валюти в Україні та закордоном, населенням є заходом, який дозволить запобігти непродуктивному виведенню капіталу та захистити міжнародні резерви України”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, Національний банк тимчасово зменшив щомісячний ліміт на зняття за кордоном готівки з гривневих рахунків, відкритих в українських банках, до 50 тис. грн. в еквіваленті (зі 100 тис. грн., як було досі). Зміни не стосуються використання платіжних карток за кордоном для розрахунків з метою оплати вартості товарів, робіт та послуг – більшість із них можна й надалі здійснювати без обмежень.

Офіційний курс гривні до долара залишається фіксованим на рівні 29,25 грн/долар. “Фіксація обмінного курсу дозволяє стримати інфляційні процеси (через здешевлення критичного імпорту) та утримати під контролем інфляційні очікування”, – зазначили у НБУ.

Незмінними також залишаються обмеження встановлення курсу банками в безготівковому сегменті валютного ринку. Банки і надалі повинні проводити операції з купівлі-продажу безготівкової валюти з клієнтами за курсом, що знаходиться в діапазоні, де нижня межа – офіційний курс, а верхній – офіційний курс +1%.

Як зазначили в НБУ, більшість операцій на валютному ринку проводиться саме у його безготівковому сегменті, де, зокрема, продають та купують безготівкову валюту експортери та імпортери. Таким чином імпортери можуть закуповувати валюту за курсом, близьким до курсу продажу валюти експортерами. У разі виникнення дефіциту валюти на ринку НБУ закриває його продажем валюти із міжнародних резервів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.