Connect with us

MOBILZONE

Коли та як часто потрібно перезавантажувати смартфон

Опубліковано

Коли та як часто потрібно перезавантажувати смартфон

Кожен власник помічав, як сповільнюється робота його пристрою. Але мало хто знає, що вирішити цю проблему можна за допомогою звичайного перезавантаження смартфону.

Деталі

Проблема в тому, що мобільні пристрої більшість часу перебувають в режимі очікування та рідко перезавантажуються. Експерти зазначили, що потрібно це робити хоча б один раз на тиждень. Звичайне перезавантаження допоможе вам:

  • зробити роботу смартфона більш плавною;
  • очистить пам’ять;
  • продовжить термін дії акумулятора;
  • допоможе запобігти збоям у роботі пристрою;

Досить часто встановлені на смартфоні аплети починають конфліктувати. Через це навантаження на пристрій зростає. Окремо програми нешкідливі та корисні. Але працювати разом вони можуть далеко не завжди. Через конфлікт додатків робота смартфона може сповільнитись. В результаті він почне “гальмувати”. У цьому випадку рекомендується провести ревізію з метою видалення конфліктуючих аплетів.

Слід зазначити, що на смартфонах встановлено безліч аплетів, що використовуються у щоденному режимі. Найчастіше запущені програми повністю не закриваються. Вони переходять у стан глибокого сну. Це дозволяє програмам швидко відновлювати роботу при повторному запуску.

Всі відкриті програми використовують для роботи пам’ять пристрою та заряд акумулятора. В результаті він починає швидко розряджатися без вагомих причин. Перезавантаження дозволяє припинити роботу програм, що перебувають у стані глибокого сну, звільнити пам’ять та припинити розряд батареї.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

У смартфонах Xiaomi можна безкоштовно збільшити оперативну пам’ять

Опубліковано

У смартфонах Xiaomi можна безкоштовно збільшити оперативну пам'ять

Власник смартфонів від Xiaomi мають привіл для радості.Флагманські смартфони Xiaomi нарешті отримали оновлення MIUI 13.0.21. Основною фішкою стало розширення пам’яті.

Деталі

Ова йде про збільшення ОЗУ. Це реально завдяки постійного сховища. Раніше, стандартно розмір сховища становив 12 ГБ, а тепер — 15 ГБ. Звичайно, різниця, можливо, не суттєва, але те що розробники переймаються за наш комфорт — приємно.

Тепер ви можете розмістити в ОЗУ більше додатків та програм, які працюють одночасно. Різниця в 3 ГБ буде відчутна, коли ви побачите, шо ігри запускають швидше та плавніше. Така функція доступна на інших смартфонах з ОС Android, включаючи Samsung.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Експерти назвали кращий спосіб зарядки смартфону

Опубліковано

Експерти назвали кращий спосіб зарядки смартфону

Сьогодні тяжко знайти людину, яка не користується ста офортом. А чи знаєте ви, як правильно заряджати пристрій? Сьогодні ми розповімо вам думку експерта з цього приводу.

Деталі

Експерти стверджують, що набагато ефективніше заряджати пристроїв декілька разів протягом дня, аніж заряджати його вночі.

Аналітик Адріан Кінгслі-Хьюз стверджує, що він надав перевагу заряджати смартфон вранці та після обіду протягом 30-45 хвилин. Він повністю відмовився від зарядки смартфону вночі.

Аналітик стверджує, що саме такий метод менш навантажує зарядний пристрій, а головне — смартфон. Нагадуємо, що найоптимальніший заряд батареї сягає 20-80%.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Опубліковано

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Мабуть, вже всі українці знають, що за третю бустерна вакцину вони отримають 500 гривень в межах програми «єПідтримка». Які ще зміни нас очікують?

Деталі

Володимир Зеленський звернувся до всіх громадян та закликав їх не панікувати. У зверненні він також розповів про способи та заходи протидії агресорам.

Крім того, президент розповів про чергові зміни у програмі «єПідтримка». Тепер літні люди зможуть купити на президентську ти яку ліки.

Анонсувалось програма «єСубсидія». Малозабезпечені люди можуть розраховувати на те, що їм будуть видавати допомого на оплату комунальних рахунків.

Президент розповів, що програма «єПідтримка» розшириться на молодих громадян віком 14-18 років. Вони зможуть витратити свою 1000 грн не тільки на кіно, театри, спорт, книги та подорожі, а і на освітні курси, послуги та програми.

Ще одне нововведення — додаткові виплати за «бустер». Українці після третьої дози вакцини отримають 500 грн на додачу до 1000 грн за перші дві.

Грошова підтримка також буде доступною для підлітків віком від 14 до 18 років. Поступово розширюються галузі, де можна витратити бонусні кошти. Тепер «єПідтримка» стала доступною й для освітньої сфери. На кошти підлітки зможуть записатись на курс або ж витратити на освітні програми.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.