Connect with us

MOBILZONE

Офіційно представлений в Україні годинник OPPO Watch Free з технологією OSleep за 2999 гривень

Опубліковано

Офіційно представлений в Україні OPPO Watch Free з технологією OSleep за

OPPO Watch Free — абсолютно новий годинник із різними сценаріями моніторингу сну — сьогодні офіційно презентований на українському ринку. Це стильний і сучасний смарт-годинник початкового рівня для молодих людей. Гаджет оснащений технологією OSleep, яка допомагає суттєво покращити сон. Крім того, OPPO Watch Free пропонує професійні спортивні режими й інші функції для підтримання здоров’я.

OPPO Watch Free

Поліпшення сну завдяки технології OSleep

Повноцінний сон допомагає нам бути здоровими та продуктивними. Однак сьогодні все більше молодих людей страждає через проблеми зі сном. Саме тому OPPO Watch Free представляє технологію OSleep для професійного, усебічного та персоналізованого моніторингу й аналізу сну. Зокрема, ексклюзивна оцінка ризику хропіння, яку забезпечують спеціальні датчики та вдосконалені алгоритми, виявляє проблеми зі сном і своєчасно пропонує способи їх розв’язання. 

Офіційно представлений в Україні OPPO Watch Free з технологією OSleep за 2999 гривень

Технологія OSleep на OPPO Watch Free

Багато людей вважають хропіння ознакою хорошого сну, але насправді хронічне хропіння може призводити до синдрому апное (тимчасове припинення дихальних рухів) уві сні — проблеми, яку часто ігнорують. Тому OPPO Watch Free здійснює всебічну оцінку ризику хропіння, використовуючи спеціальний алгоритм OPPO. Годинник забезпечує безперервний моніторинг SpO2 другого рівня за допомогою оптичного датчика SpO2. А ще фіксує зміни пульсу завдяки оптичному датчику серцевого ритму. OPPO Watch Free також відображає такі показники, як середній рівень кисню в крові під час сну, тривалість і максимальний децибел хропіння, що допомагає своєчасно виявляти проблеми з диханням.

Офіційно представлений в Україні OPPO Watch Free з технологією OSleep за 2999 гривень

OPPO Watch Free нагадує, коли вам потрібно засинати

Багато молодих людей користуються смартфоном перед сном, через що мають проблеми із засинанням. Щоб допомогти користувачеві заснути швидше та виспатися краще, OPPO Watch Free надсилає нагадування про час сну. Годинник також аналізує затримку засинання, тривалість і фази сну за допомогою таких функцій, як глибокий і швидкий аналіз сну та моніторинг швидкого руху очей (REM). Оснащений кількома датчиками та професійними алгоритмами OPPO Watch Free придатний для всіх сценаріїв: до, під час та після сну.

OPPO й Університет Цінхуа створили Спільний науково-дослідний центр термінальних технологій майбутнього (Joint Research Center for Future Terminal Technology) і здійснили низку спільних проєктів, щоб краще вивчити технологію відстеження сну та допомогти користувачам добре спати й бути здоровими.

Підтримуйте форму, використовуючи понад 100 спортивних режимів і професійний контроль стану здоров’я

OPPO Watch Free має вбудований датчик руху із шістьома осями й оптичний датчик пульсу для підтримання понад 100 спортивних режимів. Ці датчики автоматично визначають і записують чотири спортивні режими за допомогою спеціальних алгоритмів. Тож більше не треба непокоїтися через те, що ви забудете увімкнути відповідний режим. Ви можете перевірити свої показники в розділі «Щоденна активність». Також доступні вбудовані професійні програми для бігу, які допоможуть ефективніше спалювати жир і досягати цілей у фітнесі.

 OPPO Watch Free з понад 100 режимами тренування

Крім того, OPPO Watch Free підтримує цілодобовий моніторинг пульсу. Якщо частота серцевих скорочень ставатиме занадто високою, розумний гаджет вібруватиме, щоб попередити користувача про нерегулярне серцебиття. А ще OPPO Watch Free має систему нагадувань про те, що настав час постояти або походити, і 5-хвилинні відеоролики для розслаблення, які допомагають офісним працівникам бути у формі.

Зручні функції та тривалий час автономної роботи (до 14 днів)

OPPO Watch Free пропонує низку зручних функцій, як-от «Сповіщення про повідомлення», «Сповіщення про вхідні дзвінки», «Відхилення дзвінків», «Пошук телефона» й «Управління відтворенням музики». Тож ви можете використовувати годинник для розширення функцій смартфона, щоб полегшити своє життя. Водночас OPPO Watch Free має тривалий час автономної роботи: 14 днів. Лише 5 хвилин зарядки забезпечать вам цілий день користування гаджетом. 


OPPO Watch Free з тривалим часом автономної роботи, до 14 днів

Приємний дизайн і безліч циферблатів для вашого персонального стилю 

Розумні годинники — це не лише про технології, але й про моду та стиль. OPPO Watch Free важить лише 33 г, тож майже не відчувається. Водночас гаджет оснащений 1,64-дюймовим AMOLED HD дисплеєм, на якому зручно читати інформацію та повідомлення. Ремінець гладкий та приємний для шкіри, тож носити його на руці завжди комфортно. Крім того, OPPO Watch Free пропонує понад 40 дизайнів і стильних циферблатів AI Outfit watch face 2.0, що дає користувачеві змогу персоналізувати гаджет, враховуючи свій стиль і вбрання. 

OPPO Watch Free з AI Outfit watch face 2.0

В Україні новий годинник із ретельно продуманими характеристиками й деталями буде доступний у стильному чорному кольорі за ціною 2999 грн. І до старту продажів ОРРО AED Україна оголошує акцію. Зробіть передзамовлення новинки OРРО Watch Free в період із 1 по 14 листопада та отримайте в подарунок навушники OPPO Enco*, коли забиратимете замовлення. 

Продажі в мережах і видача замовлень розпочнуться 15 листопада в магазинах офіційних партнерів OPPO в Україні.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Опубліковано

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фіш

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фішки здаються зайвими і марними. В одній з останніх версій Android компанією Google була додана система бульбашок. Звучить досить безглуздо, а виглядає це ще дивніше. Зроблено вони для швидкого спілкування з кількома людьми через різні програми. Тут може бути і Telegram та SMS-повідомлення та інші соціальні мережі та месенджери. Щоб вимкнути їх, потрібно зайти в налаштування смартфона, відкрити розділ «Програми та сповіщення».

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах
Включаємо відображенням всіх програм, потім знаходимо програму “бульбашки” якої ви хочете відключити, наприклад Telegram. Тепер заходимо в налаштування даної програми та у розділі “Сповіщення” відключаємо всі бульбашки.

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Також користувач може відключити “бабли” для конкретного діалогу, достатньо зайти в його налаштування. Також, якщо ви не фанат чогось нового і ніякі “бульбашки” вам не потрібні, то їх можна повністю вимкнути для всіх програм разом. Це робиться в тому ж розділі настройок із повідомленнями.
Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Опубліковано

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Група дослідників з Дармштадтського технічного університету в Німеччині виявила небезпечну вразливість, яка може використовуватися для стеження за користувачами iPhone та завантаження шкідливого програмного забезпечення навіть після відключення смартфона. Проблема пов’язана з роботою програми Find My, яка призначена для пошуку пристрою у разі втрати або крадіжки.

Справа в тому, що Bluetooth, NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати навіть у разі відключення iPhone. Це означає, що модулі бездротового зв’язку можуть потенційно використовуватися зловмисниками для проведення атак різного типу. Крім того, в режимі зниженого енергоспоживання користувачам смартфонів Apple залишаються доступними деякі функції, такі як безконтактна оплата покупок.

“В останніх моделях iPhone Bluetooth, бездротова передача даних малого радіусу дії NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати після відключення живлення, і всі три бездротові чіпи мають прямий доступ до захищеного елемента”, – йдеться в повідомленні дослідників.

У рамках виконаної роботи дослідникам вдалося інтегрувати на пристрій шкідливе програмне забезпечення через Bluetooth, який працював при відключеному живленні. Зазначається, що поширення шкідливого ПЗ у такий спосіб є складним процесом, у ході якого послідовно експлуатуються кілька вразливостей.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Дія” продовжить нараховувати 2000 гривень: кому затримують виплати

Опубліковано

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає

Внутрішньо переміщені особи продовжуватимуть отримувати кошти  у «Дії». Проте, багато громадян переймаються тому, що ще не отримали кошти за березень. Міністерство соціальної політики пообіцяло, що всі кошти переселенці отримають у травні.

На це є декілька причин. По-перше, реєстрація внутрішньо переміщених осіб зайняла більше часу, ніж передбачалось. Виплати як і раніше становлять 2 тисячі гривень доя дорослих, та 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю. До 31 травня усі, хто зареєструвався як внутрішньо переміщені особи, отримають свої гроші на картки Є-підтримка.

По друга, виплати були затримано у зв’язку з затримкою реєстрації внутрішньо переміщених осіб. Наразі каналів для реєстрації стало більше, і людей реєструють на отримання статусу ВПО швидше. Уряд зазначає, що зараз залишилось обробити близько 500 тисяч заявок, а виплати у травні нарахують одразу за два місяці

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми
MOBILZONE5 днів тому

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми

"Дія" почне виплачувати українцям по 122000 гривень
MOBILZONE3 дні тому

“Дія” почне виплачувати українцям по 122000 гривень

Як оформити статус внутрішнього переселенця і отримати 6500 гривень
MOBILZONE7 днів тому

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень і дав інструкцію, як стати в чергу

Грошову допомогу з "Дії" почали виплачувати по-новому: що змінилося
MOBILZONE5 днів тому

Грошову допомогу з “Дії” почали виплачувати по-новому: що змінилося

Українські переселенці отримають нову грошову допомогу
MOBILZONE3 дні тому

“Ощадбанк” видає по 2000 і 3000 гривень: стало відомо, коли отримають гроші

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень
MOBILZONE7 днів тому

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень

"Monobank" попередили про важливі зміни з 1 грудня
MOBILZONE7 днів тому

Монобанк приготував українцям дві новини: одно хороша друга не зовсім

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає
MOBILZONE2 дні тому

2000 гривень з “Дії” продовжать виплати у травні: хто отримає

У «Дії» зникли деякі важливі функції
MOBILZONE4 дні тому

В Україні впроваджують уніфікований вид виплат для всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.