Connect with us

MOBILZONE

Ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати

Опубліковано

Функція MIUI яка видалить будь-який вірус

MIUI сповнена всіляких налаштувань і функцій, що не лежать на поверхні, і в разі їх використання дозволяють нам отримати більше від нашого смартфона. Камера MIUI тут не виняток. І тепер давайте розглянемо ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати. Ці на перший погляд не дуже важливі функції, можуть зробити використання камери MIUI набагато зручніше.

1. Запис невеликих відеороликів, не перемикаючись в режим відео.
Думаю ви не раз стикалися з ситуацією, коли не встигали записати на відео якийсь короткий, але яскрава подія просто через те, що не встигали включити режим відеозйомки. Що ж, завдяки кнопки зйомки камери MIUI можна легко записати коротке відео, навіть не перемикаючись у відповідний режим.

Ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати

Досить просто налаштувати довге натискання «кнопки зйомки» на виконання операції по зйомці коротких 15 секундних відеороликів. Налаштувати цю фішку можна слідуючи даної інструкції:
Відкриваємо «настройки камери MIUI».
Шукаємо розділ налаштувань «довгого натискання кнопки зйомки».
Налаштовуємо потрібний нам варіант дії.
Ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати

2. Робіть знімки долонею.
Селфі вже давним-давно стали невід’ємною частиною сучасних соціальних мереж. А часом нам буває складно натиснути кнопку під час зйомки Селфі. Якраз для таких випадків камера MIUI пропонує цікаву фішку, яка дозволяє нам використовувати долоню, щоб запустити таймер зворотного відліку для зняття Селфі.

Ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати

Включити даний функціонал можна слідуючи даної інструкції:
Перемикаємося на Селфі камеру.
Включаємо режим «Зйомки долонею».

3. зчитувати QR-коди без встановлення сторонніх додатків.
QR-коди набувають в нашій країні все більшої популярності. Ми стикаємося з ними майже скрізь, а тому дуже навіть доречним є те, що камера MIUI має функцію зчитування цих самих QR-кодів. Ви можете просто відкривши камеру і сфокусувавшись на зчитувати QR-коді, а також натиснувши на що з’явилися в правому нижньому кутку невеликому значку отримати доступ до інформації, наданої самим кодом. І все це без необхідності використання додаткового програмного забезпечення.

Ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати

Налаштувати цей функціонал можна слідуючи даної інструкції:
Відкриваємо «настройки камери MIUI».
Шукаємо розділ налаштувань «Смарт пропозиції».
Налаштовуємо функцію «Сканування QR-коди».
Ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати

4. Додайте в водяний знак не тільки текст, а й смайлики.
Як ви могли помітити за замовчуванням камера MIUI додає текст в якості водяного знака. Однак пройшовши до відповідного розділу налаштувань можна додати в водяний знак не тільки свій текст, а й навіть символи, смайлики і т.д.

Налаштувати водяний знак у камері MIUI можна слідуючи даної інструкції:
Відкриваємо «настройки камери MIUI».
Переходимо в розділ налаштувань «Водяний знак».
Налаштовуємо «Призначений для користувача водяний знак».

Ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати

5. Налаштуйте кнопки гучності для управління камерою MIUI
Наступний функціонал, який полегшить вам зйомку – це можливість використовувати кнопки гучності для управління інтерфейсом самої камери. Ми можемо налаштувати кнопки гучності на виконання цілого ряду функцій: знімок, таймер, наближення і т.д

Ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати

До слова сказати, тему «настройки кнопок смартфона для управління камерою MIUI» вже самим докладним чином розглянули в наступній публікації (посилання клікабелье).

6. Google Lens
Даний функціонал є дітищем корпорації Google і привносить в камеру MIUI не мала кількість корисних фішок. А саме завдяки технології Google Lens камера MIUI може сканувати текстову інформацію в тому числі і для подальшого переказу або її збереження в документ. Google Lens дозволяє визначати об’єкти і знаходити їх в мережі, а також «дізнаватися» страви в ресторані по фотографії з меню, надаючи вам повну інформацію про інгредієнти і не тільки.

Ряд функцій камери MIUI, про які ви могли не знати

Про Google Lens можна говорити і говорити, так що мабуть залишимо це на наступний раз)))

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Київстар вже від завтра змінить тарифи на мобільний зв’язок

Опубліковано

Київстар вже від завтра змінить тарифи на мобільний зв'язок

Тарифи зміняться вже цього тижня. Мобільний оператор Київстар з 2 грудня збільшить обсяг послуг за деякими тарифами. Зокрема, вже за два дні збільшиться обсяг послуг у тарифах “Спілкування без кордонів 2019”, “Спілкування без кордонів 2019” з опцією “Без Мегабайт”, “Розваги без кордонів 2019”, “Відео без кордонів 2019”, “Безлім Відео” , “Максимальний безлім 2019”, “Онлайн без кордонів”, “Київстар Комфорт” та “Дайте ще!”.

У середньому абоненти Київстар отримають удвічі більше хвилин для дзвінків на інші мережі та мегабайти інтернету. Наприклад, у абонентів з тарифом “Спілкування без кордонів 2019” кількість хвилин для дзвінків на інші мережі збільшиться з 60 хв до 100 хв, кількість мегабайт збільшиться з 6000 МБ до 15 000 МБ. Також ці абоненти отримають додатково дві “Суперсили”, які діятимуть у тарифі постійно: 100 хв для дзвінків на інші мережі та/або 5 000 МБ інтернету. Як зміниться вартість тарифів, в Мережі поки що не повідомляється.

Якщо нові умови в тарифах абонентам не підійдуть, вони зможуть самостійно перейти на будь-який інший актуальний тариф за вигідною ціною. Наприклад, для пенсіонерів та людей з інвалідністю Київстар пропонує тариф без інтернету “Дзвінки для батьків” лише за 75 грн на місяць та “Інтернет для батьків” вартістю 100 грн на місяць.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Від сьогодні українці зможуть міняти місце проживання онлайн через “Дію”

Опубліковано

Від сьогодні українці зможуть міняти місце проживання онлайн через "Дію"

Послуга зміни місця проживання онлайн запрацює в “Діє” з 1 грудня 2021 року, проте поки що функціонал працюватиме в тестовому режимі. Доступна нова послуга по всій території України, за винятком Дніпра, Одеси, Чернівців, Миколаєва та Херсона. У цих містах запуск буде проведено трохи згодом.

“Команда Мінцифри повністю змінює формат послуги. Тепер потрібно лише заповнити заяву онлайн у зручний для вас час замість черг та відвідувань держустанов. Послугу можна отримати за 1 робочий день”, – зазначив Федоров.

Для зміни місця прописки через “Дію” потрібен ІПН, кваліфікований електронний підпис заявника. При цьому право власності на житло має бути внесене до реєстру нерухомості, а сам заявник має бути старше 14 років.

Як зазначив Федоров, ця послуга є найпопулярнішою серед українців, водночас отримати держпослугу найскладніше. При цьому третина громадян країни живе не за місцем реєстрації, а взагалі без реєстрації – понад 1 млн осіб.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi Mi Band 7 отримав особливість, на яку фанати давно очікували

Опубліковано

Xiaomi Mi Band 7 отримав особливість, про яку всі давно мріяли

Ще далекого 2014 року на ринок вийшов перший спортивний браслет Mi Band від компанії Xiaomi, і йому вдалося здобути неймовірно високу популярність і популярність по всій земній кулі. У результаті, як наслідок, потім щорічно виробник випускав все більш наворочені і привабливі у всіх відношеннях моделі спортивного браслета, пропонуючи всім кожному стати їх власниками. І ось, на радість дуже багатьох людей, трапилося справжнісіньке диво, яким кожен так чи інакше залишиться задоволений. Справа в тому, що вже наступного 2022 року на полиці магазинів по всій земній кулі надійде такий наручний гаджет, як Xiaomi Mi Band 7. Майбутній новинці приписують низку особливостей, якими вона всіх приємно порадує.

Нехай поки що новинку ще й не представили, але від різних джерел вже є дані про те, чим саме цей гаджет приємно порадує кожного, хто зважиться віддати за нього свої чесно зароблені кошти. Спортивний браслет Xiaomi Mi Band 7 запропонує всім і кожному по-справжньому приголомшливий досвід використання, тому що він отримає не тільки більший екран, що займає весь простір на лицьовій частині, але і барометричний альтиметр. Багато людей мріють про подібну особливість з самого моменту виходу першого Mi Band, тобто ось уже як сім років, і ось тепер їх мрії здійсняться.

 

За допомогою цього елемента новинка виявиться здатною з високим ступенем точності визначати, на яку висоту піднявся користувач за якийсь період часу. Крім того, Xiaomi Mi Band 7 за рахунок даного модуля зможе визначати, чи піднімається людина, чи навпаки спускається. Такі відомості будуть враховуватися при розрахунку не тільки пройденої відстані, але ще й рівня фізичної активності. Таким чином, новинка стане набагато краще стежити за показниками активності, надаючи точніші та достовірніші відомості. Для тих, хто стежить за своїм здоров’ям, і особливо за фігурою, подібна особливість виявиться вагомою причиною для того, щоб змінити старіше покоління браслета на нове.

Новий електронний браслет пропонує всім користувачам просто приголомшливий за сукупністю якостей користувальницький досвід, і таким будь-яка людина гарантовано точно залишиться задоволеною. Безумовно, новий наручний гаджет отримає й інші особливості, у тому числі модуль GPS у просунутий модифікації. Офіційна презентація Xiaomi Mi Band 7 відбудеться навесні-літом 2022 року, а купити його виявиться можливо лише через кілька тижнів після виходу на ринок. Як і завжди, спочатку через дуже високий попит вартість новинки виявиться завищеною, але через якийсь час, буквально пару місяців, ситуація повинна буде нормалізуватися.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.