Connect with us

MOBILZONE

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Опубліковано

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Топові смартфони Xiaomi можуть похвалитися відмінними камерами, чудовими екранами та іншими вражаючими характеристиками. Але зробити вибір між ними може бути непросто, оскільки в асортименті Xiaomi чимало флагманів. Крім серії Mi у Xiaomi є ще суббренди POCO і Redmi, під якими компанія теж випускає топові моделі. Саме тому багато користувачів задаються питанням «який Xiaomi вибрати в 2021 році?» Допоможе вам визначитися нова стаття, де зібрані п’ять кращих смартфонів Xiaomi на сьогоднішній день.

Xiaomi Mi 11 Ultra – кращий з кращих

Шукаєте найкращий на сьогоднішній день смартфон Xiaomi? Тоді можете вважати, що ви його вже знайшли. Це Xiaomi Mi 11 Ultra, який не поступається Samsung Galaxy S21 і iPhone 12 Pro ні за потужністю і продуктивності, ні по дизайну.

Xiaomi Mi 11 Ultra – це смартфон преміум-класу в стильному корпусі з великим 6,81-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Quad HD + і частотою оновлення зображення 120 Гц для максимально плавної картинки. Він також має 12 Гбайт оперативної пам’яті для швидкої і плавної роботи і потрійну основну камеру з головним датчиком на 50 мегапікселів, 48-мегапіксельним модулем з ультраширококутним об’єктивом і 48-мегапіксельною камерою з перископічним об’єктивом. 20-мегапіксельна селф-камера теж заслуговує похвали.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Простіше кажучи, Xiaomi Mi 11 Ultra – це один з кращих камерофонів 2021 року і в цілому один з кращих смартфонів. Мабуть, його єдиний недолік – це великий виступ камери на задній панелі, який може відлякати тих, хто вважає за краще ультратонкі смартфони.

переваги:
Якість преміум-класу.
QHD-дисплей.
Фантастичні камери.

недоліки:
Недостатньо тонкий корпус.

Xiaomi Mi 11 – кращий смартфон в середній ціновій категорії

Чи не можете дозволити собі Xiaomi Mi 11 Ultra, але як і раніше хочете собі топовий смартфон? Тоді приблизно за півціни Xiaomi Mi 11 Ultra ви зможете купити собі щось досить близьке до нього в плані потужності і характеристик. Мова йде про Xiaomi Mi 11, який незважаючи на свої великі розміри приємно лежить в руці завдяки вигнутому корпусу товщиною всього 8,1 мм. А його 6,81-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 20 до 9 має чудове дозвіл QHD + і максимальну яскравість в 1500 ніт.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Основна камера Xiaomi Mi 11 складається з головного сенсора на 108 мегапікселів, ширококутного модуля з дозволом 13 мегапікселів і макрокамери з 5-мегапіксельним датчиком. Так, у смартфона відсутній камера з телефотооб’ектівом, зате він може знімати відео у форматі аж до 8K.

переваги:
Якість преміум-класу.
QHD-дисплей.
Можливість зйомки відео в 8K.

недолік:
Ціна вище середнього.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro – кращий смартфон Xiaomi за свої гроші

Шукаєте смартфон з найкращим співвідношенням ціни і якості? Тоді вам потрібно зупинити свій вибір на Redmi Note 10 Pro. За цілком доступну ціну ви отримуєте висококласний смартфон. Він одягнений в пластиковий корпус, але при цьому не виглядає дешево. Навпаки, це великий і важкий апарат, який чудовий як зовні, так і на дотик.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Redmi Note 10 Pro здатний похвалитися крутим екраном з високою частотою оновлення зображення до 120 Гц, пікової яскравістю 1200 ніт, підтримкою HDR10 і захисним склом Corning Gorilla Glass 5 зверху. Основна камера зі 108-мегапіксельним сенсором Samsung ISOCELL HM2 доповнена 8-мегапіксельним модулем з надширококутним об’єктивом, 5-мегапіксельною макрокамерой і 2-мегапіксельним датчиком глибини. Автономність смартфона теж на висоті. І все це виглядає просто неймовірно, враховуючи досить низьку ціну.

переваги:
Доступна ціна.
Якісний дисплей.
108-мегапіксельна основна камера.

недоліки:
Чи не така низька ціна, як хотілося б.

POCO X3 Pro – кращий недорогий смартфон Xiaomi без підтримки 5G

Якщо ви шукаєте бюджетний смартфон Xiaomi, то вибір просто величезний. Відмінним варіантом може стати POCO X3 Pro. За невелику ціну ви отримаєте сучасний смартфон з Android 11 на борту, 128 або 256 Гбайт вбудованої пам’яті, великий батареєю і якісним IPS-дисплеєм з частотою оновлення зображення 120 Гц, а також 48-мегапіксельною основною камерою Sony IMX 582 в поєднанні з 8-мегапіксельним надширококутним модулем, 2-мегапіксельною макрокамерой і 2-мегапіксельним датчиком глибини.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Головну камеру ви можете знімати відео з роздільною здатністю 4K зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Не залишається від основної камери і 20-мегапіксельна селф-камера. Загалом, якщо вас не турбує відсутність підтримки 5G і ви любите знімати фото і відео на ваш смартфон, то POCO X3 Pro стане відмінним вибором.

переваги:
Універсальний смартфон.
Доступна ціна:
Великий об’єм вбудованої пам’яті.

недолік:
Відсутність підтримки 5G.

Xiaomi Mi 10T Lite – відмінний універсальний смартфон з невисокою ціною

Xiaomi Mi 10T Lite – ще один відмінний бюджетний смартфон. Він трохи дорожче, ніж вищезгаданий POCO X3 Pro, і трохи старше, але зате він має підтримку 5G. Завдяки високій роздільній здатності і частоті поновлення зображення на екрані виходить сверхчёткім і плавним. Камера смартфона складається з головного модуля Sony IMX682 на 64 мегапікселя, 8-мегапіксельного надширококутний датчика з кутом огляду 120 градусів і двох 2-мегапіксельних сенсорів, один з яких виконує роль макрокамери, а інший – датчика глибини для портретної зйомки.

Який Xiaomi вибрати в 2021 році: кращі смартфони від Redmi до Poco

Додайте сюди стереодинаміки, ІК-датчик і підтримку запису відео в 4K і ви отримаєте дуже привабливий апарат. Правда, не можна сказати, що Xiaomi Mi 10T Lite досяг успіху хоч в якійсь з областей. Але якщо ви просто шукаєте хороший універсальний смартфон, то варто зупинити свій вибір на Xiaomi Mi 10T Lite.

переваги:
Підтримка 5G.
Екран з високою роздільною здатністю.
Можливість зйомки відео в 4K.

недолік:
Відсутність явних переваг.

Facebook Comments Box

MOBILZONE

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити

Опубліковано

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити

Батьки отримуватимуть push-повідомлення у додатку «Дія» про можливість отримати «Пакунок школяра» лише після того, як дитину зарахують до 1 класу. Інформація про зарахування передається шкільною системою до Пенсійного фонду, після чого в «Дія» автоматично з’являється повідомлення для батьків про можливість подати заявку на отримання допомоги. Після підтвердження заявки кошти надійдуть на спеціальну картку.

Якщо батьки не використовують додаток «Дія», вони можуть подати заяву до Пенсійного фонду і вказати рахунок для зарахування коштів.

Допомогу можна витратити тільки на дитячі товари у спеціалізованих магазинах або супермаркетах з відповідними відділами. Витрати на інші категорії товарів будуть заблоковані. Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович зазначила, що програма включатиме також інтернет-магазини, і список таких магазинів буде розширюватися.

“Ці гроші можна витратити тільки на дитячі товари. Ми створюємо спеціальний перелік магазинів, які включатимуть дитячі магазини та магазини з відповідними відділами. Також у програмі можуть брати участь інтернет-магазини”, — сказала Оксана Жолнович.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Нова Пошта запускає послугу зберігання багажу: як це працює

Опубліковано

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання. Що таке «Пункт передачі»? «Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою. Переваги послуги: Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності. Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування. Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання. Що можна зберігати? Послуга дозволяє зберігати такі предмети: Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг. Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону). Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг. Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг. Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин. Тарифікація та умови: Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання. Як скористатися послугою? Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення. Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання.

Що таке «Пункт передачі»?

«Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою.

Переваги послуги:

  • Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності.
  • Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування.
  • Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання.

Що можна зберігати?

Послуга дозволяє зберігати такі предмети:

  • Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг.
  • Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону).
  • Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг.
  • Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг.
  • Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин.

Тарифікація та умови:

Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання.

Як скористатися послугою?

  1. Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок.
  2. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей.
  3. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги.
  4. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення.

Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

Опубліковано

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

Xiaomi випустила фільтр для води під назвою Mijia Water Purifier S1 1200G. За словами компанії, профільтровану гаджетом воду можна використовувати для дитячого харчування, а завдяки потужному тиску склянка наповнюється за 2,8 секунди. Також є віддалене керування та зручний екран з усією необхідною інформацією.

Усередині Mijia Water Purifier S1 1200G розміщена багатоступінчаста система очищення: вона включає фільтр з поліпропіленкарбонату і мембрану зворотного осмосу. У результаті рідина на 99,9% очищається від свинцю, на 99,8% – від кадмію та на 100% – від кишкової палички. За словами виробника, ця вода підходить і маленьким дітям. Термін служби мембрани зворотного осмосу становить п’ять років.

Напір очищеної води досягає 3,21 л/м, а 150-мілілітрову склянку наповнюється за 2,8 секунди. Якщо користуватися фільтром нерегулярно, він буде самостійно промиватись для підтримки внутрішньої чистоти завдяки системі Zero Stale Water 3.0. Усього всередині міститься три літри води. Для контролю чистоти, обсягу подачі води та терміну служби фільтра є екран, а сам гаджет захищений за стандартом IPX7. Завдяки HyperOS зі смартфона можна налаштувати об’єм чашки та в пару дотиків замовити фільтруючі картриджі.

Продаж розпочнеться 15 липня в Китаї. Ціна – $275.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.