Connect with us

MOBILZONE

Проблеми в месенджері Viber, які дратують користувачів

Опубліковано

Проблеми в месенджері Viber, які дратують користувачів

Месенджер Viber в Україні користується великою популярністю. Його використовують практично всі власники мобільних пристроїв. Причини, чому месенджер популярний, не до кінця зрозумілі, але перше, що можна відзначити, так це те, що Viber зумів непогано розкрутитися в інтернеті. Саме тому багато користувачів вирішили користуватися саме їм. Що стосується можливостей програми, то слід відзначити непоганий перелік функціональних можливостей Viber. Користувач може не тільки вести текстові чати, а й здійснювати аудіо- і відеодзвінки іншим користувачам.

До того ж Viber періодично отримує оновлення, розробник додає нові функції і можливості, швидко усуває помилки і недоліки, а це хороший показник. Як мінімум, це свідчення того, що месенджер не покинутий і у нього є перспективи в розвитку. Але далеко не всі користувачі вважають Viber кращим в своєму класі. Мова йде не стільки про функціонал, скільки про ті проблеми, які часом виводять з себе. Так були названі проблеми месенджера, докучають користувачам найбільше. Але є і способи, що дозволяють як мінімум нівелювати значення цих проблем.

«Перепідключення»
Останнім часом користувачі стали відзначати, що під час розмови вкрай часто з’являється напис «спроба перепідключення». Деякі користувачі відзначають, що не можуть спокійно поспілкуватися з друзями або родичами навіть 5-10 хвилин, оскільки розмова постійно перериває перепідключення. Якщо розмова триває більше 5 хвилин, і немає порушень зв’язку, з більшою часткою ймовірності, вони виникнуть через такий же проміжок часу. Особливо цікавим є той факт, що користувачі інших месенджерів не скаржаться на цю проблему. Було б не так прикро, якщо проблема викликана нестабільною підключенням до мережі, поганим зв’язком, але перепідключення відбувається навіть за умови якісного з’єднання по Wi-Fi.

Спам
Кількість шахраїв в інтернеті, і зокрема в Viber, постійно збільшується. Незважаючи на те, що компанія веде боротьбу зі спамом, складається відчуття, що бажаючих щось продати з особистих повідомленнями, заманити в пастку з кожним днем ​​тільки збільшується. Контакти, які докучають, можна блокувати, але шахраям ніщо не заважає написати з іншого номера. Можна, звичайно, поставити заборону, щоб невідомі контакти не могли вам написати, але з різних причин багато користувачів не можуть встановити подібне обмеження, наприклад, по роботі або особистих мотивів.

Переривання
Кожен користувач стикався з тим, що коли ви розмовляєте з кимось по телефону, інтенсивно розповідаєте, а вас не чують. Якщо дана проблема іноді трапляється під час розмов в месенджерах, то це не так вже й страшно, але коли по той бік постійно зникають, це проблема. Рішення тут одне – постійно вести перекличку. І це при тому, що і стільниковий зв’язок, і Wi-Fi зв’язок показують хорошу якість сигналу.

Зникаюче повідомлення
Мова йде не про функції, яка дозволяє видаляти повідомлення, а про баг, коли відправлений мессендж просто не доходить до кінцевого одержувача. Проблема в тому, що ви навіть не будете знати, що адресату не було відправлено повідомлення. Але тут варто відзначити, що подібний баг часто спостерігається в Telegram і WhatsApp. Перераховані проблеми по одній не так страшні, коли вони виникають разом і одночасно. Але є способи боротьби з ними.

Ці способи прості, але можуть дати результат:

  • перезавантажити смартфон;
  • переключитися з Wi-Fi на мобільний інтернет, а після навпаки;
  • знайти кращу якість сигналу, впритул підійти до точки Wi-Fi;
  • перевстановити месенджер;
  • перевірити роботу програми на інших пристроїв;
  • просканувати смартфон на наявність вірусів;
  • скинути налаштування девайса до заводських значень.

Але, як показує практика, результат тримається всього 1-2 дня, після чого знову перераховані проблеми дають про себе знати. Ви можете витратити багато часу на пошук універсального і ефективного вирішення, але навряд чи знайдете його. У Viber не помічають подібних проблем, або просто не бажають їх визнавати. Якщо ви стикалися з такими ж проблемами, то повідомте про них в коментарях.

Facebook Comments Box
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Vodafone представив нові гарні тарифи Flexx: ціни

Опубліковано

Vodafone представив нові гарні тарифи Flexx: ціни

Оператор мобільного зв’язку Vodafone Україна оновив лінійку передплатних тарифів — Flexx GO та Flexx TOP. Нові пропозиції вже доступні для підключення, повідомили на офіційному сайті компанії.

Flexx GO — свобода для щоденного користування

  • Вартість: 320 грн / 4 тижні
  • 25 ГБ мобільного інтернету
  • 8 ГБ у роумінгу
  • 500 хвилин для дзвінків по Україні та в роумінгу
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone
  • Безлімітний трафік у YouTube, TikTok, Instagram, Telegram, Viber, Facebook, X (Twitter) та ін.

Flexx TOP — для тих, хто споживає більше

  • Вартість: 500 грн / 4 тижні
  • 50 ГБ мобільного інтернету
  • 13 ГБ у роумінгу
  • 800 хвилин для дзвінків по Україні та в роумінгу
  • Безлімітні дзвінки на номери Vodafone

Оновлені тарифи розраховані на користувачів, які активно спілкуються, користуються соцмережами та часто перебувають у роумінгу. Flexx GO і TOP пропонують гнучкі умови для комфортного мобільного життя як в Україні, так і за її межами.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi випустила дешеві QLED-телевізори серії F 2026

Опубліковано

Xiaomi випустила дешеві QLED-телевізори серії F 2026

Разом із 43-дюймовими смарт-телевізорами TV F 2026 та TV F Pro 2026 компанія випустила версії з екраном на 32 дюйми. Новинки зберегли Fire TV як ОС, отримали QLED-панелі та доступну вартість.

Xiaomi TV F 2026 та TV F Pro 2026 оснащені екраном з роздільною здатністю HD (1366×768 пікселів) та мінімальними рамками з трьох сторін. При цьому модель TV F Pro 2026 отримала панель QLED, яка відрізняється покращеною передачею кольору.

За аудіосупровід відповідають два вбудовані динаміки потужністю 8 Вт у TV F 2026 і 10 Вт у TV F Pro 2026. В обох випадках – з підтримкою Dolby Audio, DTS-HD та DTS-Virtual. Крім дводіапазонного Wi-Fi та Bluetooth 5.0, провідні варіанти підключення включають два HDMI-виходи, по одному порту USB та Ethernet.

ОС Amazon Fire TV забезпечує доступ до потокового відео, а також дозволяє керувати телевізором за допомогою голосових команд асистенту Alexa поряд з пультом дистанційного керування. Xiaomi TV F 2026 та TV F Pro 2026 надійшли у продаж у країнах Європи за ціною 179 євро та 229 євро відповідно.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Військова присяга уже з 1 вересня для всіх студентів: служити будуть всі

Опубліковано

У Січні 2025 року у Верховній Раді були прийнятий закон № 12076, який вносить деякі корективи до Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу.

У Січні 2025 року у Верховній Раді були прийнятий законопроект № 12076, який вносить деякі корективи до Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу.

А це означає, що всі студенти повинні будуть проходити Базову військову підготовку з 1 вересня і давати присягу в обов’язковому порядку. Чоловіки, які відмовляться проходити Базову військову підготовку, будуть відраховані з Університету, адже вона буде рахуватися як один із предметів, які потрібно здати.

Сама підготовка включає 90 годин теорії, після чого буде прийматися залік, а потім буде 210 годин практики у навчальних центрах ЗСУ, які проходять під час канікул з травня по жовтень. Таким чином, відтепер навчання у виші це не тільки заліки, а й військова підготовка.

Хто проходитиме БЗВП:

  • Хлопці від 18 років, придатні за станом здоров’я.
  • Студенти денної або дуальної форми навчання.
  • Дівчата — тільки теорію, практика за бажанням.

Важливо знати:

  • Після проходження – обов’язкова присяга.
  • Присвоюється статус військовозобов’язаного.
  • Призов відкладається до 25 років (або добровільно)
  • Відмова чи провал заліку по БЗВП – можливе відрахування.
  • Під час практики студенти – під юрисдикцією статутів ЗСУ.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.