Connect with us

MOBILZONE

Проблеми в месенджері Viber, які дратують користувачів

Опубліковано

Проблеми в месенджері Viber, які дратують користувачів

Месенджер Viber в Україні користується великою популярністю. Його використовують практично всі власники мобільних пристроїв. Причини, чому месенджер популярний, не до кінця зрозумілі, але перше, що можна відзначити, так це те, що Viber зумів непогано розкрутитися в інтернеті. Саме тому багато користувачів вирішили користуватися саме їм. Що стосується можливостей програми, то слід відзначити непоганий перелік функціональних можливостей Viber. Користувач може не тільки вести текстові чати, а й здійснювати аудіо- і відеодзвінки іншим користувачам.

До того ж Viber періодично отримує оновлення, розробник додає нові функції і можливості, швидко усуває помилки і недоліки, а це хороший показник. Як мінімум, це свідчення того, що месенджер не покинутий і у нього є перспективи в розвитку. Але далеко не всі користувачі вважають Viber кращим в своєму класі. Мова йде не стільки про функціонал, скільки про ті проблеми, які часом виводять з себе. Так були названі проблеми месенджера, докучають користувачам найбільше. Але є і способи, що дозволяють як мінімум нівелювати значення цих проблем.

«Перепідключення»
Останнім часом користувачі стали відзначати, що під час розмови вкрай часто з’являється напис «спроба перепідключення». Деякі користувачі відзначають, що не можуть спокійно поспілкуватися з друзями або родичами навіть 5-10 хвилин, оскільки розмова постійно перериває перепідключення. Якщо розмова триває більше 5 хвилин, і немає порушень зв’язку, з більшою часткою ймовірності, вони виникнуть через такий же проміжок часу. Особливо цікавим є той факт, що користувачі інших месенджерів не скаржаться на цю проблему. Було б не так прикро, якщо проблема викликана нестабільною підключенням до мережі, поганим зв’язком, але перепідключення відбувається навіть за умови якісного з’єднання по Wi-Fi.

Спам
Кількість шахраїв в інтернеті, і зокрема в Viber, постійно збільшується. Незважаючи на те, що компанія веде боротьбу зі спамом, складається відчуття, що бажаючих щось продати з особистих повідомленнями, заманити в пастку з кожним днем ​​тільки збільшується. Контакти, які докучають, можна блокувати, але шахраям ніщо не заважає написати з іншого номера. Можна, звичайно, поставити заборону, щоб невідомі контакти не могли вам написати, але з різних причин багато користувачів не можуть встановити подібне обмеження, наприклад, по роботі або особистих мотивів.

Переривання
Кожен користувач стикався з тим, що коли ви розмовляєте з кимось по телефону, інтенсивно розповідаєте, а вас не чують. Якщо дана проблема іноді трапляється під час розмов в месенджерах, то це не так вже й страшно, але коли по той бік постійно зникають, це проблема. Рішення тут одне – постійно вести перекличку. І це при тому, що і стільниковий зв’язок, і Wi-Fi зв’язок показують хорошу якість сигналу.

Зникаюче повідомлення
Мова йде не про функції, яка дозволяє видаляти повідомлення, а про баг, коли відправлений мессендж просто не доходить до кінцевого одержувача. Проблема в тому, що ви навіть не будете знати, що адресату не було відправлено повідомлення. Але тут варто відзначити, що подібний баг часто спостерігається в Telegram і WhatsApp. Перераховані проблеми по одній не так страшні, коли вони виникають разом і одночасно. Але є способи боротьби з ними.

Ці способи прості, але можуть дати результат:

 • перезавантажити смартфон;
 • переключитися з Wi-Fi на мобільний інтернет, а після навпаки;
 • знайти кращу якість сигналу, впритул підійти до точки Wi-Fi;
 • перевстановити месенджер;
 • перевірити роботу програми на інших пристроїв;
 • просканувати смартфон на наявність вірусів;
 • скинути налаштування девайса до заводських значень.

Але, як показує практика, результат тримається всього 1-2 дня, після чого знову перераховані проблеми дають про себе знати. Ви можете витратити багато часу на пошук універсального і ефективного вирішення, але навряд чи знайдете його. У Viber не помічають подібних проблем, або просто не бажають їх визнавати. Якщо ви стикалися з такими ж проблемами, то повідомте про них в коментарях.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Опубліковано

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Мабуть, вже всі українці знають, що за третю бустерна вакцину вони отримають 500 гривень в межах програми «єПідтримка». Які ще зміни нас очікують?

Деталі

Володимир Зеленський звернувся до всіх громадян та закликав їх не панікувати. У зверненні він також розповів про способи та заходи протидії агресорам.

Крім того, президент розповів про чергові зміни у програмі «єПідтримка». Тепер літні люди зможуть купити на президентську ти яку ліки.

Анонсувалось програма «єСубсидія». Малозабезпечені люди можуть розраховувати на те, що їм будуть видавати допомого на оплату комунальних рахунків.

Президент розповів, що програма «єПідтримка» розшириться на молодих громадян віком 14-18 років. Вони зможуть витратити свою 1000 грн не тільки на кіно, театри, спорт, книги та подорожі, а і на освітні курси, послуги та програми.

Ще одне нововведення — додаткові виплати за «бустер». Українці після третьої дози вакцини отримають 500 грн на додачу до 1000 грн за перші дві.

Грошова підтримка також буде доступною для підлітків віком від 14 до 18 років. Поступово розширюються галузі, де можна витратити бонусні кошти. Тепер «єПідтримка» стала доступною й для освітньої сфери. На кошти підлітки зможуть записатись на курс або ж витратити на освітні програми.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар повертає абонентам гроші

Опубліковано

Київстар повертає абонентам гроші

Чи бачили ви коли-небудь мобільного оператора, який повертав би кошти своїм абонентам? Таким героєм став «Київстар», який почав повертати клієнтам частину податку.

Деталі

Справді, мобільний оператор почав повертати гроші, точніше податки, які клієнти витрачали на купівлю послуги «КиївстарТБ». На жаль, стосуватиметься це не всіх абонентів, а лише тих, хто зареєстрований у цифровому банку Sense SuperApp.

Акція триватиме до 31 березня 2022 року. Ті абоненти, Які використовують цифровий банк Sense SuperApp почнуть отримувати кешбек від оплати послуги «Київстар ТБ».

Для того, аби стати учасником акції вам потрібно:

 1. Завантажити та зареєструватись у додатку;
 2. Оформлюєте картку Сaméléon (це відбувається завдяки відеоіндетифікаї через срібло й. Додаток «Дія»;
 3. Перейти до розділу «Cash’U CLUB — Категорії»;
 4. оюОбрати пункт «Кешбек від Київстар».

Дану операцію потрібно робити чи не кодно міць. Вам всього необхідно кожного місяця заходити до додатку та обирати туж категорію

Користуватись послугою можуть абоненти, в яких підключено контрактні тарифи або тарифи з передоплатою. Бонуси до додатку Cash’U CLUB оновлюється до 15 числа кожного місяця.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

За 1500 гривень з «Дії» за вакцинацію тепер можна оплатити комуналку

Опубліковано

За 1500 гривень з «Дії» за вакцинацію тепер можна оплатити комуналку

Ще минулого року більшість вакцинованих громадян подали запити на отримання коштів від «єПідтримки». Раніше їх можна було витратити на театр, кінотеатр, квитки на транспорт та книги.

Деталі

З кожним днем ситуація змінюється. Нещодавно було ухвалено рішення, яке дозволить отримувати гроші дітям та витрачати їх на освіту.

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр країни, анонсував, що «єПідтримка» буде значно розширена. Тепер за президентську тисячу можна сплачувати комунальні послуги. Міністр зазначає, шо близько 7,5 мільйонів громадян вже подали дарити на отримання кошти. Всього була виплачено 1,7 млрд.гривень.

Зараз уряд активно працює над організацією виплат за бустерну дозу вакцини. Нагадуємо, що за третю ін’єкцією кожен отримає ще по 500 гривень.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.