Connect with us

MOBILZONE

MikroTik пропонує користувачам різноманітні маршрутизатори для забезпечення надійного Інтернету

Опубліковано

MikroTik пропонує користувачам різноманітні маршрутизатори для забезпечення надійного Інтернету

Фірма з Латвії вже 25 років тримає високий рівень якості та надійності своїх продуктів.

Інтернет став невід’ємним атрибутом цивілізованого життя, тому виробники комп’ютерного обладнання пропонують зручні у користуванні прилади, що дозволяють забезпечити наявність безперебійного та високоякісного сигналу в домашніх або виробничих умовах. Компанія MikroTik випускає обладнання для бездротового або дротового з’єднання, точки доступу, програмне забезпечення, мережеві комутатори для виконання різних завдань. Купувати товари латвійського бренду можна за посиланням  https://comfy.ua/internet-router/brand__mikrotik/,  де розміщені також їхні описи.

Маршрутизатор MikroTik є зразком застосування сучасних технологій, функціональності та надійності.

Як працює Wi-Fi маршрутизатор MikroTik

Найчастіше роутери MikroTik підтримують такі протоколи Інтернету:

 • PPPoE, IPsec, L2TP, PPTP;
 • PoE;
 • L2TP;
 • PPTP;
 • DHCP.

Ці протоколи визначають шляхи розповсюдження даних всередині складеної комп’ютерної мережі. Сьогодні вже немає потреби вводити всі налаштування та параметри вручну, що дозволяє зменшити кількість помилок та автоматизувати процеси. Найчастіше провайдери надають протоколи PPPoE, PPTP або L2TP. Тим часом, компанія MikroTik пропонує маршрутизатори, здатні підтримувати кілька протоколів одночасно.

Функціональність приладів дозволяє з легкістю налаштовувати їх для будь-яких варіантів користування: ноутбуки, смартфони, периферійні пристрої.

Як визначити швидкісні стандарти пристрою?

Стандарти швидкості для роутерів MikroTik маркуються таким чином:

 • N150-300 — літера N вказує на підтримку IEEE 802.11n і також сумісність з попередніми стандартами;
 • AC750-1350 — означає, що роутер MikroTik підтримує 802.11ac з діапазоном 5 ГГц, цифри показують потенціальний діапазон пропускної здатності у Мбіт/с.

Найчастіше користувачі купують роутери зі стандартом 11 ас с 6,77 Гб/с, що має 8 антен.

LAN-порти пристрою

Роутери MikroTik мають різний інтерфейс, існують варіанти для підключення мультимедійних пристроїв через LAN-порти. Роутери мають 4-10 портів, що додає пристрою функціональних можливостей без кардинального збільшення ціни.

Як розібратися з кількістю антен

Це важливий параметр, що чинить вплив на якість сигналу та швидкість інтернету. Швидкість роутеру з однією антеною складає 150 Мбіт/с, якщо антенн дві, швидкість складе 300 Мбіт/с. Існують моделі, що мають навіть 6 антен, проте користувачі найчастіше обирають пристрої з двома або чотирма антенами.

Де шукати роутери MikroTik

Обрати роутер для дому або роботи можна, скориставшись каталогом інтернет-магазинів. Доставка товарів здійснюється поштовими сервісами по всій території України.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Monobank запустив сервіс для заробітока грошей

Опубліковано

Monobank запустив сервіс для заробітока грошей

24 січня новий додаток від monobank завантажили понад 7000 разів. Співзасновник monobank Олег Гороховський розповів про перші успіхи мобільного додатка mono invest – сервіс для торгівлі акціями. Як повідомив він у своєму Telegram-каналі, тільки за сьогодні додаток було завантажено понад 7000 разів.

“Ми відкрили на сьогодні понад 1500 інвестиційних рахунків першим у черзі клієнтам. І вже годину відкрито біржі та йдуть торги. Понад 100 людей на сьогодні вже купили свої перші акції з Моно!”, – розповів Гороховский.

Також він назвав найпопулярніші серед українців цінні папери. Ними виявилися акції:

 • Apple
 • CenturyLink (тикер LUMN)
 • Vanguard 500 Index Fund ETF

Як розповів раніше Горохівський, доступ до сервісу торгівлі цінними паперами дадуть лише тим, хто раніше залишив заявку (наразі їх продовжують приймати). Усі учасники отримають запрошення електронною поштою — їх розсилають по черзі. Зазначимо, що зараз програма проходить бета-тестування, а офіційний запуск mono invest запланований на березень.

Monobank запустив сервіс для заробітока грошей

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим

Опубліковано

Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим

Компанія Xiaomi сьогодні під час глобальної презентації серії Redmi Note 11 представила для міжнародного ринку наступне покоління своєї операційної системи – MIUI 13. Станом на 4 квартал 2021 року кількість активних користувачів MIUI перевищила 500 мільйонів на місяць. Нове покоління цієї операційної системи пропонує повне оновлення з акцентом на покращення роботи ядра, зокрема швидшу пам’ять, вищу ефективність фонового процесу, розумнішу обробку та триваліший термін служби акумулятора, а також інші корисні функції.

 

Новий рівень користувацького досвіду

 

MIUI 13 представляє Плавне зберігання (Liquid Storage) – новий системний метод управління тим, як файли зберігаються на вашому пристрої. На традиційних пристроях дані постійно записуються та переписуються, тому з часом сховище пристрою стає фрагментованим. Лише за 36 місяців це зменшує швидкість читання/запису на 50%*. Цей процес також впливає на те, наскільки швидко ви можете отримати доступ до програм, а також як швидко ці програми можуть отримати доступ до потрібних їм ресурсів, адже уповільнюється все. Плавне зберігання в MIUI 13 зменшує фрагментацію та активно управляє вашими збереженими даними, підвищуючи ефективність читання та запису до 60%**. У довгостроковій перспективі швидкість читання та запису на інших ОС Android знижується на 50% через 36 місяців, тоді як MIUI 13 вдається зберегти її на позначці 95%**, що дає користувачам досвід, наближений до стану з коробки, продовжуючи термін служби пристрою.

 

Щоб іще більше підвищити продуктивність, Атомізована пам’ять (Atomized Memory), надточний метод керування пам’яттю у MIUI 13, виводить ефективність оперативної пам’яті на новий рівень. Ця функція аналізує, як програми використовують пам’ять, і розділяє процеси використання оперативної пам’яті окремою програмою на важливі та неважливі завдання. Потім ця функція закриває всі неважливі завдання, дозволяючи програмам використовувати пам’ять лише для того, що важливо саме зараз – це дає змогу запускати більше програм без шкоди для продуктивності.

 

MIUI 13 також пропонує Сфокусовані алгоритми (Focused Algorithms), які динамічно розподіляють системні ресурси на основі сценаріїв використання, роблячи MIUI більш плавною та чуйною. Зазвичай процесори смартфонів розподіляють ресурси між усіма додатками відносно однаково. Сфокусовані алгоритми віддають перевагу активному додатку над всіма іншими, дозволяючи ЦП зосередитися на важливих завданнях, забезпечуючи більшу швидкість та вищу продуктивність там, де це потрібно.

 

Розумний баланс (Smart Balance) – це ще одне потужне оновлення в MIUI 13. Він призначений для автоматичного визначення балансу між продуктивністю та використанням заряду, тож користувач може отримати потрібну потужність та швидкість, продовжуючи працювати. Завдяки цьому загальний термін служби акумулятора в MIUI 13*** можна збільшити на 10%.

Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим Xiaomi офіційно представляє MIUI 13 для глобальних пристроїв: хто отримає першим

Абсолютно нові функції для підвищення ефективності та персоналізації

 

На додачу до основних покращень MIUI 13 також представляє цікаві нові функції****, які дозволяють налаштувати та персоналізувати свій досвід. Серед них – Бокова панель, ефективний інструмент, що надає доступ до улюблених додатків лише одним свайпом, не закриваючи поточного додатка. Це ідеально підходить для тих, кому потрібний простий шлях для запуску кількох програм одночасно або для швидкого перемикання між ними. Користувачі також можуть налаштувати цю функцію, додавши на Бокову панель до 10 додатків.

 

Доступність

MIUI 13 під час першої хвилі у першому кварталі 2022 року отримають такі моделі:

 

 • Mi 11 Ultra
 • Mi 11
 • Mi 11i
 • Mi 11 Lite 5G
 • Mi 11 Lite
 • Xiaomi 11T Pro
 • Xiaomi 11T
 • Xiaomi 11 Lite 5G NE
 • Redmi Note 11 Pro 5G
 • Redmi Note 11 Pro
 • Redmi Note 11S
 • Redmi Note 11
 • Redmi Note 10 Pro
 • Redmi Note 10
 • Redmi Note 10 JE
 • Redmi Note 8 (2021)
 • Redmi 10
 • Xiaomi Pad 5

 

Графік оновлень для інших пристроїв буде поступово з’являтися на сайті MIUI. Графік може відрізнятися залежно від регіону.

 

* Змодельовані результати стрес-тесту.

** Тест проведено на Mi 11 у внутрішніх лабораторіях Xiaomi. Фактичні результати можуть відрізнятися залежно від пристрою.

*** Дані перевірено у внутрішніх лабораторіях Xiaomi на Mi 11 у збалансованому режимі та при порівнянні з попередніми версіями.

**** Доступність може відрізнятися залежно від ринку. 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Офіційно представлений Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G для України: ціна і характеристики вражають

Опубліковано

Офіційно представлений Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G для України: ціна і характеристики вражають

Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G став дебютною новинкою сучасної глобальної презентації. Ця модель є найпросунутішою з лінійки. Замість чіпа Dimensity 920 застосовується SoC Snapdragon 695. Ємність акумулятора становитиме 5000 мАг. Міжнародний Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G має AMOLED екран розміром 6,67 дюймів з частотою оновлення 120 Гц і роздільною здатністю FHD+. Фронтальна камера має роздільну здатність 16 МП. Основна камера потрійна з датчиками зображення на 108 МП + 8 МП та 2 МП.

Офіційно представлений Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G для України: ціна і характеристики вражають

Потужність швидкого заряджання склала 67 Вт. Крім цього новинка отримала NFC, ІЧ-порт, стереодинаміки, Mini-Jack, сканер відбитків пальців та Face Unlock. Вартість різних версій моделі вказана нижче:

Технічні характеристики
Redmi Note 11 Pro Redmi Note 11 Pro 5G
Звязок 2G: 850 900 1800 1900 МГц
3G: 1, 2, 4, 5, 8
4G: FDD: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 20, 26, 28, 32, 66; TDD: 38, 40, 41
2G: 850 900 1800 1900 МГц
3G: 1, 2, 4, 5, 8
4G: FDD: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 20, 26, 28, 32, 66; TDD: 38, 40, 41
5G: n1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78
Прошивка MIUI 13 на Android 11
Екран 6,6″, 20:9, 2400 x 1080 крапок, 395ppi, 120 Гц, тач 360 Гц, 700ніт (тип), 1200ніт (пик), 4,500,000:1, DCI-P3, OLED
Процессор MediaTek Helio G96
CPU: 8 ядер, 2 х Cortex-A76 + 6 х Cortex-A55 до 2,05 ГГц, 12 нм
GPU: ARM Mali-G57 MC2
Qualcomm Snapdragon 695G
CPU: 8 ядер, 6 нм, 2 х Cortex-A78 до 2,2 ГГц + 6 х Cortex-A55 до 1,8 ГГц
GPU: Adreno 619
Оперативна память 6 ГБ
LPDDR4X
8 ГБ
LPDDR4X
6 ГБ
LPDDR4X
8 ГБ
LPDDR4X
Основна память 64 ГБ
128 ГБ
UFS 2.2
128 ГБ
UFS 2.2
64 ГБ
128 ГБ
UFS 2.2
128 ГБ
UFS 2.2
SIM і карта памяті Дві nanoSIM-карти + microSD (гибридний слот)
Камера Тройна, AI, HDR
Основна: 108 Мп, Samsung HM2, 1/1,52″, f/1.9, 0,7 мкм, 2,1 мкм в бинінгі 9-в-1, 6 лінз
Широкоугольна: 8 Мп, f/2.4, кут захвата 118 градусів
Телемакро: 2 Мп
Селфі  16 Мп, f/2.4, запис відео 1080р@30fps, [email protected]
Батарея 5000 мАч
Зарядка USB-C, 67 Вт
Безпроводні інтерфейси Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2,4/5 ГГц
Bluetooth 5.1
GPS, Beidou, ГЛОНАСС, Galileo
NFC Є
Біометрія Відбиток пальця 

Розпізнання по лицю

Звук Стереодинаміки, аудіорозєм 3,5 мм, Hi-Res Audio, Hi-Res Audio Wireless, LDAC
Водозахист IP53
Розмір і вага 164,19 x 76,1 x 8,12 мм
202 г
Ціна $299
$329
$349 $329
$349
$379

 

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.