Connect with us

MOBILZONE

Як безкоштовно встановити релізну збірку Windows 11 прямо зараз

Опубліковано

Як безкоштовно встановити релізний збірку Windows 11 прямо зараз

Реліз Windows 11 запланований на 5 жовтня, але у компанії Microsoft вже готова збірка, яка стане релізной. Можна не чекати зазначеної дати, а оновитися вже зараз в числі найперших. Релізний збірка Windows 11 поширюється в рамках програми Windows Insider через гілку Release Preview. З сьогоднішнього дня вона стала доступна всім учасникам програми.

Якщо у вас вже встановлена ​​тестова збірка Windows 11, вам досить зайти в «Параметри» і скачати свіже оновлення з «Каналу попереднього випуску» (Release Preview), після чого поточна збірка автоматично оновиться до релізной. Якщо ви не берете участь у програмі Windows Insider, і на вашому комп’ютері встановлена ​​попередня версія Windows, буде потрібно кілька додаткових кроків.

Як оновитися до Windows 11:

Скачайте, встановіть і запустіть додаток Windows PC Health. Воно перевірить сумісність вашого комп’ютера з Windows 11.

Якщо ваш комп’ютер успішно пройшов перевірку сумісності, зареєструйтесь в програмі Windows Insider на сайті Microsoft.

Відкрийте «Параметри»> «Оновлення та безпека»> «Програма попередньої оцінки Windows».

Натисніть кнопку «Почати» і, якщо буде потрібно, прив’яжіть той канал Microsoft, з яким ви зареєструвалися в програмі Windows Insider.

При виборі гілки, в якій ви хочете отримувати оновлення, вкажіть «Канал попереднього випуску» (Release Preview). Погодьтеся з умовами та перезапустіть комп’ютер.

Як безкоштовно встановити релізний збірку Windows 11 прямо зараз

Поверніться в «Параметри»> «Оновлення та безпека»> «Програма попередньої оцінки Windows», ви побачите банер з пропозицією безкоштовно оновитися до Windows 11. Натисніть «Завантажити та встановити» і дотримуйтесь подальших інструкцій з оновлення операційної системи.

Як безкоштовно встановити релізний збірку Windows 11 прямо зараз

Щоб надалі не викачувати експериментальні збірки, які не відрізняються стабільністю, поверніться в налаштування «Програми попередньої оцінки Windows» і виберіть опцію «Припинити отримання попередніх збірок». Після цього вам стануть доступні тільки патчі з усуненням багів і проблем безпеки, а також більші офіційні оновлення.

Windows 11 автоматично підхоплює з Windows 10 ключ для активації, тому вам не потрібно купувати новий ключ, оновлення буде для вас безкоштовним.

Також можна зробити чисту установку Windows 11 за допомогою ISO-образу або створеного на його основі завантажувального носія. Релізний збірка Windows 11 з номером билда 22000.194 доступна на сайті Windows Insider.. Для її активації потрібно ключ (ключі для Windows 11 поки не продаються, але можна скористатися ключем від попередніх версій Windows).

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Як відновити листування WhatsApp на смартфонах Xiaomi

Опубліковано

Як відновити листування WhatsApp на смартфонах Xiaomi

На сьогоднішній день одним із найпопулярніших месенджерів у всіх країнах світу є WhatsApp. Справа в тому, що за наявності інтернету спілкування в даному месенджері (як і в будь-якому іншому) є безкоштовним. Навіть перебуваючи в іншій країні, ви можете з легкістю телефонувати зі своїми друзями та родичами, обмінюватися фотографіями, відео та іншою інформацією. Але що робити, якщо діалог у WhatsApp загубився або був випадково видалений? Ми розповімо способи повернути зниклі діалоги, можливо, якийсь із них зможе вам допомогти.

Відновлення з резервної копії Google

Оскільки кожен контакт у WhatsApp прив’язаний до конкретного телефонного номера, а номер синхронізуються з хмарними сервісами Google, ви можете скористатися їхніми службами. Що потрібно робити? Відкрийте на Вашому смартфоні «Налаштування», потім перейдіть до розділу «Google» і виберіть опцію «Відновлення контактів». Трохи нижче ви зможете побачити резервну копію, з якої буде відбуватися відновлення. Після відновлення контакти з’являться не лише у телефонній книзі.

Відновлення через програму WhatsApp

Як це часто й буває, найпростіший спосіб виявляється найдієвішим. За замовчуванням програма WhatsApp робить резервну копію діалогів у вашому хмарному сховищі Google Диск. Зайшовши в налаштування WhatsApp, далі знайшовши розділи > Чати > Резервна копія чатів користувачам може легко перенести діалоги або відновити. Це зручно робити при переході на новий пристрій або випадку втрати вашого смартфона. Також зберегти діалоги та відновити їх можна в режимі офлайн на карті пам’яті. Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті месенджера.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

17 смартфонів Xiaomi отримають глобальну прошивку MIUI 13

Опубліковано

17 смартфонів Xiaomi отримають глобальну прошивку MIUI 13

Китайська компанія Xiaomi анонсувала програмне забезпечення MIUI 13 для смартфонів, що продаються за межами Китаю. Нова версія прошивки стане доступною для 17 моделей.

Природно, насамперед Xiaomi оновлюватиме топові моделі, але до списку потрапили і середняки. Також глобальна версія програмного забезпечення MIUI 13 буде доступною для планшета Xiaomi Pad 5.

 • Xiaomi Mi 11 Ultra
 • Xiaomi Mi 11
 • Xiaomi Mi 11i
 • Xiaomi Mi 11 Lite 5G
 • Xiaomi Mi 11 Lite
 • Xiaomi 11T Pro
 • Xiaomi 11T
 • Xiaomi 11 Lite 5G NE
 • Redmi Note 11 Pro 5G
 • Redmi Note 11 Pro
 • Redmi Note 11S
 • Redmi Note 11
 • Redmi Note 10 Pro
 • Redmi Note 10
 • Redmi Note 10 JE
 • Redmi 10
 • Redmi Note 8 (2021)
 • Xiaomi Pad 5

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Monobank і Приватбанк можуть поствити на свої карти сканер відбитків пальців

Опубліковано

Monobank і Приватбанк можуть поствити на свої карти сканер відбитків пальців

Компанія Samsung розробила нове рішення для підвищення рівня захисту банківських карток. Південнокорейський велетень електроніки анонсував універсальний чіп S3B512C, призначений для біометричних платіжних карток.

Особливістю чіпа Samsung S3B512C є високий рівень інтеграції компонентів. Це перше на ринку рішення, в якому поєднано сканер відбитків пальців, модуль Secure Element (елемент безпеки) та модуль Secure Processor (процесор безпеки). Сканер відбитків пальців використовується для зчитування біометричних даних, захищений від несанкціонованого доступу Secure Element зберігає та аутентифікує зашифровані дані, а Secure Processor аналізує та обробляє біометричні дані.

Monobank і Приватбанк можуть поствити на свої карти універсальний сканер відбитків пальців

Новий чіп використовує запатентований алгоритм автентифікації за відбитком пальця для аналізу унікальних характеристик відбитка пальця користувача. Чіп також має технологію захисту від спуфінгу, яка не дозволяє шахраям обдурити систему безпеки за допомогою штучних відбитків пальців та інших незаконних методів.

Samsung заявляє, що її новий чіп S3B512C працює відповідно до специфікацій MasterCard Biometric Evaluation Plan Summary (BEPS) та сертифікований EMVCo та Common Criteria Evaluation Assurance Level (CC EAL) 6+.

Samsung наводить низку переваг нового рішення. Так для підтвердження розрахунків карткою з чіпом S3B512C не потрібно вводити PIN-код. Крім того, суттєво знижується ризик втрати коштів при втраті або крадіжці картки, оскільки операції не вдасться проводити без біометричної ідентифікації власника картки.

Samsung заявляє, що її новий чіп насамперед призначений для платіжних карток. Але його також можна використовувати і в інших картах, які потребують захищеної автентифікації, таких як службові картки доступу або студентські картки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.