Connect with us

MOBILZONE

Microsoft відключила оновлення Windows 11 для багатьох комп’ютерах

Опубліковано

Microsoft відключила оновлення Windows 11 для багатьох комп'ютерах

Нещодавно ми повідомляли, що власники старих комп’ютерів зможуть встановити на свої пристрої нову операційну систему Windows 11. Але така установка буде неможлива в режимі оновлення – користувачам буде потрібно завантажити ISO-файл і самостійно встановити операційну систему з нуля. Але це не єдине обмеження, пов’язане з використанням Windows 11 на старих комп’ютерах.

Microsoft додатково уточнила, що офіційно не підтримуються комп’ютери з Windows 11 не матимуть права на отримання оновлень Windows. Більш того, навіть оновлення безпеки і драйверів можуть бути припинені для таких систем.

Це дуже дивна заява з боку Microsoft. Раніше компанія неодноразово випускала критичні оновлення безпеки для старих операційних систем, для яких уже закінчився цикл підтримки. Ймовірно, Microsoft прагне зняти з себе відповідальність за технічну підтримку будь-якої можливої ​​конфігурації, щоб уникнути потенційних юридичних проблем в майбутньому. Іншими словами, краще недообіцяти і перевиконати, ніж навпаки. Але також можливо, що Microsoft дійсно має намір відмовитися від випуску виправлень в якийсь момент в майбутньому. Поки що Microsoft відмовилася від подальших роз’яснень з цього приводу.

Це обмеження стосується не тільки оновлення безпеки, але і питання комфорту використання комп’ютера. Мова йде про автоматичне оновлення драйверів, яке більше не потребує уваги з боку користувача. Операційна система самостійно знаходить нові драйвери, завантажує і встановлює їх. Якщо в Windows 11 Не буде автоматичного оновлення драйверів на старих комп’ютерах (з процесорами, більш ранніми, ніж Intel 8-го покоління), то користувачам таких пристроїв належить самостійно заходити на сайти виробників комплектуючих, перевіряти наявність нових драйверів, вручну завантажувати і встановлювати їх. Windows 10 відучила багатьох користувачів виконувати такі рутинні операції, навіть використовують старі конфігурації.

Аналогічні незручності може доставляти і оновлення Windows 11 при виході великих оновлень з новими функціями. Власникам старих систем для установки такого поновлення потрібно завантажити ISO-файл з новою версією ОС і вручну встановити її з нуля. А після цього буде потрібно заново налаштовувати систему, встановлюючи потрібні програми і відновлюючи дані з архівів.

Таким чином, використання Windows 11 на старих комп’ютерах залишиться можливим для тих користувачів, кому це дійсно потрібно. Але довгострокове використання такої системи може бути не дуже комфортним.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Як повністю відключити рекламу в MIUI від Xiaomi

Опубліковано

Як повністю відключити рекламу в MIUI від Xiaomi

Телефони Xiaomi і Poco користуються попитом серед населення нашої країни. Проте, дані смартфони часто не обирають через вбудовану в оболонку MIUI рекламу, яка не тільки відволікає, а й конкретно дратує. Але є можливість, яка раз і назавждиприбере рекламу з вашого інтерфейсу MIUI.

За рекламу в смартфоні відповідає два процеси: MSA (збирає дані про користувача, аби потім виводити контекстну для нього рекламу) та MIUI Diamind (функція виводить рекламні блоки до системи та оболонки).

Інструкція відключення реклами в Xiaomi та Poco:

1. Відкрийте «Налаштування», перейдіть до «Паролі та безпека» та «Доступ до особистих даних»;

2. Встановіть селектор у положення вимкнено для процесів:

  • MSA;
  • MIUI Diamind.

Як повністю віключити рекламу в в MIUI від Xiaomi

3. Уважно перевірте налаштування в системних програмах, які ми опишемо нижче:

Як повністю відключити рекламу в MIUI від Xiaomi

Після всіх маніпуляцій реклама в телефонах Xiaomi та Poco буде відключена. Зверніть увагу, що дані рекомендації не позбавлять реклами сайти та встановлені сторонні програми, наприклад, ігри, навігатор та ін.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Опубліковано

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Смартфони «Xiaomi» користуються велким попитом серед населення. Проте, не всі користувачі цих смартфонів бездоганно знають налантування. Сьогодні ми розповімо вам про жести управління «Xiaomi», про які ви могли не знати.

Швидкий скріншот

Якщо провести трьома пальцями по екрану зверху вниз, то ви отримаєте скріншот всієї інформації, що міститься на дисплеї. Часто ця функція деактивована. Для її включення необхідно з “Розширених налаштувань” перейти до “Функції жестів”, вибрати опцію створення скріншота і увімкнути функцію “Проведення трьома пальцями вниз”.

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Жест переміщення від центру управління до панелі повідомлень та/або назад

Для виконання таких переходів достатньо провести пальцем праворуч наліво чи навпаки.

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Жест для впорядкування домашнього екрану

Для наведення порядку на робочому столі достатньо зробити “довге” натискання на вільну від програм зону екрана, дочекатися включення режиму редагування, після чого струсити телефон. Після цього MIUI самостійно наведе лад на домашньому екрані.

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Жест активації (ввімкнення) смартфона Xiaomi/POCO/Redmi в руці

  1. Перейти з “Налаштувань” до “Активний екран
  2. Активувати функцію «Пробуджувати під час взяття в руки».

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Після цього телефон буде автоматично вмикатися при направленні його у бік погляду власника.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Дія” отримає вражаючий функціонал вже найближчим часом

Опубліковано

“Дія” отримає вражаючий функціонал вже найближчим часом

Сучасні українці вже не уявляють свого життя без мобільного додатку «Держава і я» або ж «Дія». Застосунок був створений, аби звільнити громадян від бюрократичної системи.

Вже зараз, в застосунок ви можете завантажити паспорт, посвідчення водія, Bank ID та багато інших документів. Додаток дозволяє оформляти субсидію/пенсію онлайн, подавати заяву до РАЦСу, замовляти доставку водійських посвідчень та навіть реєструвати новонароджених малюків.

Віцепрем’єр Михайло Федоров обмовився, що незабаром в «Дії» буде доступ навіть до кредитної історії та судових справ. З таким оновленням, громадяни можуть набагато швидше влаштуватись на роботу та зібрати необхідні документи. Адже в додатку немає черг та обідніх перерв.

“Дія” отримає вражаючий функціонал вже найближчим часом

Також віцепрем’єр особисто контролює проєкт, який дозволить громадянам змінювати місце реєстрації онлайн. Тестовий режим мав безліч порушень, які зараз плідно виправляють. Крім того, в застосунку є такі послуги, про які ви навіть не здогадувались. Наприклад:

Diia Summit —  найпопулярніша послуга реєстрації серед населення. Послуга допоможе отримати медичну допомогу, субсидію, пільги, та будь-які документи/посвідчення.

Military ID — програма для обліку військовозобов’язаних. Закупка спеціальних комп’ютерів для військкоматів допоможе наповнити реєстри. Вже тоді їх зможуть синхронізувати із місцями реєстрації.

Зараз розробники плідно працюють над запуском електронних «Covid» сертифікатів. Тестовий запуск програми працював не бездоганно та показав всі недоопрацювння.

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.