Connect with us

MOBILZONE

Киевстар, Vodafone і lifecell розповіли про обов’язкову реєстрацію за паспортом

Опубліковано

Киевстар, Vodafone і lifecell розповіли про обов'язкову реєстрацію за паспортом

В Україні мають намір ініціювати продаж сім-карток за паспортом і зобов’язати всіх користувачів пройти ідентифікацію. Серед користувачів подібні нововведення далеко не всі прийняли з оптимізмом. Більшість користувачів виявили бажання обслуговуватися анонімно. Що з цього приводу думають провідні мобільні оператори? В цілому вони позитивно сприймають зміни. lifecell, Vodafone і Київстар висловили про свою підтримку законопроектів, які плануються ввести в найближчому майбутньому. Однак вони зазначають, що слід надати умови для поступового на добровільну реєстрацію.

У Vodafone підкреслили, що реєстрація вимагає великих грошових вкладень, але результат виправдає себе.

«ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД ЗАБЕЗПЕЧИТЬ НЕОБХІДНІ УМОВИ ДЛЯ КОМФОРТНОГО І СПОКІЙНОГО РЕЄСТРУВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ. НАШЕ ЗАВДАННЯ – НЕ ВТРАТИТИ АБОНЕНТІВ І СТВОРИТИ ЯКІСНИЙ ЗВ’ЯЗОК ПІСЛЯ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРИМУСОВОЇ РЕЄСТРАЦІЇ », – ВІДЗНАЧИЛА ОЛЬГА ДЕЙНЕГА.

У lifecell підкреслили, що вже зараз абоненти можуть скористатися своїм правом на реєстрацію в мережі оператора, що дасть йому чимало переваг.

«МИ ПІДТРИМУЄМО ЦЮ ІНІЦІАТИВУ, МАЛО ТОГО, ЗАКЛИКАЄМО НАШИХ АБОНЕНТІВ ВЖЕ ЗАРАЗ ПРОХОДИТИМЕ ІНДЕТИФІКАЦІЇ. ЦЕ ВИМУШЕНА МІРА, ПОВ’ЯЗАНА З НАЦІОНАЛЬНОЮ БЕЗПЕКОЮ, ПРАВАМИ ЛЮДИНИ. ЯКЩО ОПЕРАТОР БУДЕ ЗНАТИ, КОМУ НАЛЕЖИТЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, ВІН ЗМОЖЕ ЗАБЛОКУВАТИ SIM-КАРТУ І ЗАПОБІГТИ СКОЄННЯ ШАХРАЙСЬКИХ І ПРОТИПРАВНИХ ДІЙ. ТАКОЖ ЗЛОВМИСНИК НЕ ЗМОЖЕ СКОРИСТАТИСЯ ДАНИМИ, ЯКІ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ НА ПРИСТРІЙ АБОНЕНТА », – РОЗПОВІЛИ І ПЕРЕВАГИ ВПРОВАДЖЕННЯ ОБЯЗАТЕЛЬНОЙ РЕЄСТРАЦІЇ У LIFECELL.

Поки що немає чіткого розуміння про прийдешні грошових витратах. Оператори підкреслюють, що кінцеві витрати будуть залежати від складності впроваджуваних рішень.

В Київстар також в основному бачать тільки плюси такого рішення, але відзначають, що близько 80% клієнтів бажають залишатися анонімними.

«ПО НАШИМ ПІДРАХУНКАМИ ПОНАД 80% АБОНЕНТІВ НЕ БАЖАЮТЬ ПРОХОДИТИМЕ ІНДИТИФІКАЦІЇ. ЗАРАЗ МИ РОЗГЛЯДАЄМО ВСЕ СИЛЬНІ І СЛАБКІ СТОРОНИ ТАКОГО РІШЕННЯ. ВАЖЛИВО ЗАБЕЗПЕЧИТИ РОЗУМНІ ТЕРМІНИ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ТАКОГО КІЛЬКОСТІ АБОНЕНТІВ », – СКАЗАЛИ У ПРЕС-СЛУЖБІ.

Раніше ми писали, що відповідно до законопроекту з 1 січня 2022 сім-карти для мобільних телефонів можна буде придбати тільки при пред’явленні паспорта. Далі потрібно буде пройти реєстрацію в представництві мобільного оператора.

Facebook Comments

MOBILZONE

Нова схема шахрайства з отриманням 12700 гривень для біженців

Опубліковано

"Дія" стала на захист українців від шахраїв і показала чудові показники

На жаль, навіть у такі непрості часи знаходяться шахраї, які хочуть нажитись на чужому горі. Ми розповімо вам про одну шахрайську схему, яка збереже ваші гаманці.

У соціальних сторінках користувачі спостерігають сторінку, що імітує інформаційний ресурс ТСН. В дописах шахраї пропонують пройти опитування та отримати допомогу від ООН у розмірі 12 700 грн.

У опитуванні для отримання допомоги користувач має надати дані картки та здійснити додатковий платіж. В результаті чого дані платіжної картки буде скомпрометовано.

Пам’ятайте, в жодному разі та за жодних умовах не надавайте реквізити та паролі іншу інформацію про вашу банківську картку на будь-яких веб-сайтах. Якщо дані платіжної картки помилково введено на шахрайському вебсайті – слід негайно заблокувати її. Це можливо за допомогою мобільного застосунку, гарячої лінії банку або через інтернет-банкінг.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар повернув клієнтам популярну послугу: як безкоштовно користуватися інтернетом та дзвінками

Опубліковано

"Київстар" раптово звернувся до абонентів з інструкцією-обов'язково для виконання

Мобільний оператор «Київстар» повернув своїм абонентам корисну довоєнну послугу. За допомогою неї клієнти зможуть безкоштовно користуватись Інтернетом та хвилинами.

Мова йде про пропозицію «Щасливий день», за якою абонентам раз на сім днів надавався безлімітний Інтернет та дзвінки. Акція триває з 13 травня по 31 серпня включно. Пропозиція діє для всіх абонентів передплати, за винятком деяких службових тарифів, які розраховані для IoT-пристроїв.

Погодьтесь, це чудова пропозиція, яка точно стане в нагоді всім громадянам. Один раз на тиждень абоненти отримують безкоштовні пропозиції, навіть коли на рахунку немає коштів. Підключити «Щасливий день» можна у мобільному додатку «Мій Київстар» або зателефонувавши за номером 222.

Після цього вам надійде SMS-повідомлення та протягом доби ви зможете користуватись послугами. Пакет підключати можна раз на 7 днів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дії» з’явилася дуже корисна функція

Опубліковано

В «Дії» з'явилася дуже корисна функція

Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, на своїй сторінці в телеграм-каналі розповів про одну з важливих новинок. Ще до війни «Дія» анонсувала послугу, за допомогою якої можна залагоджувати суперечки через електронний суд в «Дії».

Важливою умовою для захистів своїх інтересів стає наявність «Дія.Підпису». Судовий розгляд відбуватиметься в режимі реального часу. Завірювати документи ви зможете за допомогою електронного підпису. Його створити можна таким чином:

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші
MOBILZONE5 днів тому

ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми
MOBILZONE4 дні тому

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми

"Дія" почне виплачувати українцям по 122000 гривень
MOBILZONE2 дні тому

“Дія” почне виплачувати українцям по 122000 гривень

Як оформити статус внутрішнього переселенця і отримати 6500 гривень
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень і дав інструкцію, як стати в чергу

Грошову допомогу з "Дії" почали виплачувати по-новому: що змінилося
MOBILZONE4 дні тому

Грошову допомогу з “Дії” почали виплачувати по-новому: що змінилося

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень
MOBILZONE6 днів тому

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень

Українські переселенці отримають нову грошову допомогу
MOBILZONE2 дні тому

“Ощадбанк” видає по 2000 і 3000 гривень: стало відомо, коли отримають гроші

"Monobank" попередили про важливі зміни з 1 грудня
MOBILZONE6 днів тому

Монобанк приготував українцям дві новини: одно хороша друга не зовсім

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»
MOBILZONE4 дні тому

Роз’яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

У «Дії» зникли деякі важливі функції
MOBILZONE3 дні тому

В Україні впроваджують уніфікований вид виплат для всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.