Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi представила перші OLED-телевізори, які не дорожче смартфона

Опубліковано

Xiaomi представила перші OLED-телевізори, які не дорожче смартфона

«Сяомі» представила друге покоління смарт-телевізорів Mi TV 6 OLED. Висновок пристроїв на ринок відбувся в рамках вчорашньої масштабної презентації, інформує MyDrivers. Лінійка Mi TV6 OLED позиціонується піарниками Xiaomi Group в якості «молодіжної» і включає в себе апарати на 55 “і 65”. Ціна меншого з пристроїв вперше виявилася нижче 5 000 юанів (телевізорів в OLED-дисплеями за ¥ 4999 компанія раніше не пропонувала). Вартість апарату в перерахунку на долари – майже 20000 гривень.

Редакція MyDrivers змогла однією з перших отримати версію Mi TV6 OLED з екраном на 65 “і зробила її детальний розбір. Основні характеристики телевізора наведені нижче.

 

 • Роздільна здатність екрану – 4K.
 • Властивості OLED-дисплея – незалежне управлінням світлом 8,29 млн пикс., Близьке до 0 ніт «абсолютно чорне поле», професійна панель True 10bit,
 • пікова яскравість 900 ніт, колірний обхват «кінематографічного рівня 98,5% P3».
 • Підтримка 1,07 млрд колірних відтінків.
 • Функції Dolby Vision / DTS-HD / МЕМС / Dolby Audio.
 • Голосовий консультант Xiao AI.
 • Феноменально вузький корпус (4,6 мм).
 • Якість звуку Hall of Fame в поєднанні з Harman Kardon (двоканальна чотириблочною аудіосистема на 12,5W з підтримкою стерео).
 • Процесор МТК 9638.
 • Пам’ять – 3/32 Гб.

«Сяомі» представила друге покоління смарт-телевізорів Mi TV 6 OLED. Висновок пристроїв на ринок відбувся в рамках вчорашньої масштабної презентації, інформує MyDrivers. «Сяомі» представила друге покоління смарт-телевізорів Mi TV 6 OLED. Висновок пристроїв на ринок відбувся в рамках вчорашньої масштабної презентації, інформує MyDrivers. «Сяомі» представила друге покоління смарт-телевізорів Mi TV 6 OLED. Висновок пристроїв на ринок відбувся в рамках вчорашньої масштабної презентації, інформує MyDrivers.
Обидві версії TV6 OLED доступні для придбання. Інформації про терміни поставки телевізорів за межі КНР в публікації MyDrivers немає.

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

 • внутрішньо переміщені особи;
 • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
 • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
 • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати з Дії допомогу в 100000 гривень: хто отримає

Опубліковано

Дія розширили список громадян, які матимуть змогу отримати 3000 гривень

Уряд повідомив про ще одну допомогу, яку можуть отримати громадяни нашої держави. Сума одноразової виплати становит 100 тисяч гривень. Навіть якщо громадянин не має зможе отримати кошти, то їх зможуть отримати родичі.

Кошти розраховані на громадян, які були звільнені з полону, а також для тих, хто залишився ув’язненим на території, непідконтрольній Україні. Спеціальна комісія буде вирішувати хто отримає допомогу. Виплату зможуть отримати такі громадяни:

 • українці, які позбавлені волі внаслідок злочинних діянь агресора;
 • сім’ї українців, позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях або на території РФ з політичних мотивів, а також через громадську, політичну чи професійну діяльність таких громадян.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в “Дії”

Опубліковано

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в "Дії"

Багатьом українцям внаслідок війни довелось шукати більш безпечних куточків країни. Та багато громадян при переїзді втратили важливі документи. Для того, аби отримувати допомогу переселенцям необхідно мати статус внутрішньо переміщеної особи. Кабмін змінив процедуру отримання такому ВПО. Тепер його можна отримати навіть без паспорту.

Представник Кабміну повідомив, що у Державній міграційній службі можна отримати довідку, яку можна подати в разі відсутності паспорту. Але є й інших простіший варіант: згенерувати документи та подати заявку у державному порталі «Дія». Статус переселенця зможуть отримати громадяни, які змінили місце проживання в межах країни через активні бойові дії в їхньому регіоні. Варто пам’ятати, що статус можна втратити, якщо вчасно не повідомити про зміну свого місця проживання. Переселенці протягом 10 днів повинні проінформувати про зміну свого місця проживання з дня прибуття.

Якщо внутрішньо переміщені особи повертаються додому, то вони зобов’язані повідомити про це уповноважений орган за місцем отримання довідки не пізніше як за три дні до дня від’їзду. Це можна також зробити за допомогою державного порталу «Дія». Статусу також можеа позбутись, якщо ВПО самостійно подала заяву про відмову від довідки переселенця.

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в "Дії"

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.