Connect with us

MOBILZONE

Чому “ПриватБанк” продовжує блокувати рахунки українців?

Опубліковано

Чому "ПриватБанк" продовжує блокувати рахунки українців?

В мережі продовжує з’являтись інформація про випадки блокування клієнтів “ПриватБанку” у зв’язку х фінмоніторингом. Найчастіше жертвами  стають публічні особи та приватні виконавці, але в деяких випадках блокують рахунки звичайних громадян.

Причиною є фінмоніторинг – спеціальна процедура, коли банк зупиняє роботу рахунку людини, яка займається незаконною економічною діяльністю, «тіньовим заробітком» та відмиванням доходів. Такими людьми, зазвичай, стають приватні виконавці, люди, що мають відношення до державної служби та представники великих компаній. Під увагу вони потрапляють через декількох факторів:

  1. На рахунок держслужбовця надходить дуже велика сума грошей, яка перевищує 400 тисяч гривень.
  2. Нетипові для звичайної людини операції: надмірне пересилання готівки без видимого законного приводу.

Яскравим прикладом став випадок приватного виконавця Дмитра Гненного. Протягом короткого проміжку часу, через рахунки Дмитра було відправлено кілька мільйонів гривень. В результаті 34 банківських аккаунта було заблоковано, а банк почав вимагати декларацію про походження коштів. Зрештою, після надання документів рахунки розблокували.

Тому, кожен може потрапити в таку ситуацію, якщо ви займаєтесь заробітком грошей без реєстрації діяльності.  Що стосується звичайних громадян, то вам не варто побоюватися цих нововведень, якщо ваші доходи вкладаються в норми, зазначені при відкритті рахунку.

Facebook Comments

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.