Connect with us

MOBILZONE

Sony обрушить ціну ігрової консолі PlayStation 4 до рекордно низького рівня

Опубліковано

Sony обрушить ціну ігрової консолі PlayStation 4 до рекордно низького рівня

Одним з найбільших і найбільш відомих в світі виробників електроніки є компанія Sony, а створює і випускає вона просто приголомшливі ігрові приставки, роблячи це ось уже як більш ніж 25 років. За такий термін вона встигла випустити відразу кілька моделей, а однією з найсучасніших і нових є PlayStation 4, яка побачила світ в кінці 2013 року. З моменту її виходу на ринок пройшло вже дуже багато часу, і за такий значний термін вона відчутно застаріла, втративши свою колишню привабливість. Проте, мільйони людей по всій земній кулі досі бачать сенс в тому, щоб купити собі це електронний пристрій, знаходячи його максимально привабливим настільки, наскільки це взагалі тільки може бути.

З моменту виходу на ринок PS4 пройшло вже майже сім років, і за такий значний термін вона дуже сильно застаріла, однак при всьому при цьому як Sony реалізували її приблизно за $ 400 доларів, так вона продовжує робити це і зараз, в даний час, пропонуючи всім бажаючим зробити покупку цієї ігрової приставки по досить високій ціні. Виходить, що за цей консоль не стала дешевше, однак при цьому її собівартість для компанії-виробника скоротилася дуже відчутно, ставши значно менше, ніж будь-коли раніше до цього самого моменту, і це стало Огроменное величезної несподіванкою для багатьох людей, які проживають на території різних держав.

 

Втім, так як попит на PlayStation 4 стрімко скорочується з кожним днем, стаючи все менше і менше, вже незабаром відбудеться те, чого навряд чи хтось очікує. Так, зокрема, компанія Sony збирається обрушити ціну цієї консолі в цілих два рази, зробивши її тим самим набагато доступніше і дешевше, ніж раніше. Про те, що це зовсім скоро ось-ось станеться, повідомив ніхто інший, як сам Майкл Пактер. За його словами, незабаром настане день, коли по всій земній кулі ігрова приставка PS4 стане на цілий порядок дешевше і доступніше, ніж раніше. Така подія безумовно абсолютно точно зможе приємно порадувати безліч людей, адже багато хто зможе нарешті здійснити свою далеку мрію, купивши цю приставку.

Вона пропонує геймерам цілу купу можливостей на будь-який смак і колір, так як за багато років її перебування в продажу для неї встигли створити і випустити близько двох тисяч відеоігор, що дозволяють вкрай захоплююче і весело проводити вільний час, роблячи це максимально легко і просто. Ще не так давно про щось подібне все могли лише мріяти, але тільки не тепер, не зараз, тому що з недавніх пір справи йдуть інакше, у чому легко і просто запросто може переконатися будь-яка людина, який про це так і зовсім тільки забажає. Той, хто купить собі PS4, безумовно залишиться їй задоволений, тим більше що $ 200 доларів, за скільки її планують реалізувати. Залишилося лише дочекатися новин з цього приводу від самої компанії Sony.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як повністю відключити рекламу в MIUI від Xiaomi

Опубліковано

Як повністю відключити рекламу в MIUI від Xiaomi

Телефони Xiaomi і Poco користуються попитом серед населення нашої країни. Проте, дані смартфони часто не обирають через вбудовану в оболонку MIUI рекламу, яка не тільки відволікає, а й конкретно дратує. Але є можливість, яка раз і назавждиприбере рекламу з вашого інтерфейсу MIUI.

За рекламу в смартфоні відповідає два процеси: MSA (збирає дані про користувача, аби потім виводити контекстну для нього рекламу) та MIUI Diamind (функція виводить рекламні блоки до системи та оболонки).

Інструкція відключення реклами в Xiaomi та Poco:

1. Відкрийте «Налаштування», перейдіть до «Паролі та безпека» та «Доступ до особистих даних»;

2. Встановіть селектор у положення вимкнено для процесів:

  • MSA;
  • MIUI Diamind.

Як повністю віключити рекламу в в MIUI від Xiaomi

3. Уважно перевірте налаштування в системних програмах, які ми опишемо нижче:

Як повністю відключити рекламу в MIUI від Xiaomi

Після всіх маніпуляцій реклама в телефонах Xiaomi та Poco буде відключена. Зверніть увагу, що дані рекомендації не позбавлять реклами сайти та встановлені сторонні програми, наприклад, ігри, навігатор та ін.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Опубліковано

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Смартфони «Xiaomi» користуються велким попитом серед населення. Проте, не всі користувачі цих смартфонів бездоганно знають налантування. Сьогодні ми розповімо вам про жести управління «Xiaomi», про які ви могли не знати.

Швидкий скріншот

Якщо провести трьома пальцями по екрану зверху вниз, то ви отримаєте скріншот всієї інформації, що міститься на дисплеї. Часто ця функція деактивована. Для її включення необхідно з “Розширених налаштувань” перейти до “Функції жестів”, вибрати опцію створення скріншота і увімкнути функцію “Проведення трьома пальцями вниз”.

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Жест переміщення від центру управління до панелі повідомлень та/або назад

Для виконання таких переходів достатньо провести пальцем праворуч наліво чи навпаки.

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Жест для впорядкування домашнього екрану

Для наведення порядку на робочому столі достатньо зробити “довге” натискання на вільну від програм зону екрана, дочекатися включення режиму редагування, після чого струсити телефон. Після цього MIUI самостійно наведе лад на домашньому екрані.

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Жест активації (ввімкнення) смартфона Xiaomi/POCO/Redmi в руці

  1. Перейти з “Налаштувань” до “Активний екран
  2. Активувати функцію «Пробуджувати під час взяття в руки».

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Після цього телефон буде автоматично вмикатися при направленні його у бік погляду власника.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Дія” отримає вражаючий функціонал вже найближчим часом

Опубліковано

“Дія” отримає вражаючий функціонал вже найближчим часом

Сучасні українці вже не уявляють свого життя без мобільного додатку «Держава і я» або ж «Дія». Застосунок був створений, аби звільнити громадян від бюрократичної системи.

Вже зараз, в застосунок ви можете завантажити паспорт, посвідчення водія, Bank ID та багато інших документів. Додаток дозволяє оформляти субсидію/пенсію онлайн, подавати заяву до РАЦСу, замовляти доставку водійських посвідчень та навіть реєструвати новонароджених малюків.

Віцепрем’єр Михайло Федоров обмовився, що незабаром в «Дії» буде доступ навіть до кредитної історії та судових справ. З таким оновленням, громадяни можуть набагато швидше влаштуватись на роботу та зібрати необхідні документи. Адже в додатку немає черг та обідніх перерв.

“Дія” отримає вражаючий функціонал вже найближчим часом

Також віцепрем’єр особисто контролює проєкт, який дозволить громадянам змінювати місце реєстрації онлайн. Тестовий режим мав безліч порушень, які зараз плідно виправляють. Крім того, в застосунку є такі послуги, про які ви навіть не здогадувались. Наприклад:

Diia Summit —  найпопулярніша послуга реєстрації серед населення. Послуга допоможе отримати медичну допомогу, субсидію, пільги, та будь-які документи/посвідчення.

Military ID — програма для обліку військовозобов’язаних. Закупка спеціальних комп’ютерів для військкоматів допоможе наповнити реєстри. Вже тоді їх зможуть синхронізувати із місцями реєстрації.

Зараз розробники плідно працюють над запуском електронних «Covid» сертифікатів. Тестовий запуск програми працював не бездоганно та показав всі недоопрацювння.

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.