Connect with us

MOBILZONE

Напередодні MIUI 13: смартфони Redmi Note 8 Pro і Poco F2 Pro отримали MIUI 12.5

Опубліковано

Напередодні MIUI 13: смартфони Redmi Note 8 Pro і Poco F2 Pro отримали MIUI 12.5

Redmi Note 8 Pro також оновився до стабільної Android 11. Судячи з усього, компанія Xiaomi вже дуже скоро анонсує MIUI 13. Однак компанія ще не випустила оновлення MIUI 12.5 для всіх підтримуваних пристроїв. Свіже оновлення зі стабільною MIUI 12.5 отримали популярні смартфони Redmi Note 8 Pro і Poco F2 Pro.

Redmi Note 8 Pro свого часу став першим смартфоном серії Redmi Note з платформою MediaTek після довгої перерви. Пристрій дебютувало з новою на той момент SoC Helio G90T. Смартфон спочатку постачався з MIUI 10 на базі Android 9.0 Pie.

Згодом смартфон отримав два поновлення оболонки (MIUI 11, MIUI 12) і був переведений на Android 10. Тепер Xiaomi почала поширювати оновлення MIUI 12.5 разом з Android 11. На жаль, поки оновлення V12.5.1.0.RGGCNXM доступно тільки в Китаї. Але незабаром міжнародна версія Redmi Note 8 Pro також повинна почати отримувати відповідні оновлення.

Poco F2 Pro являє собою ребрендинг китайської моделі Redmi K30 Pro. Остання отримала оновлення MIUI 12.5 в травні. Прямо зараз оновлення MIUI 12.5 для Poco F2 Pro є в Європі з номером збірки V12.5.1.0.RJKEUXM. У будь-якому випадку апдейт повинен з’явитися в інших регіональних варіантах в найближчі тижні.

Poco F2 Pro був запущений з MIUI 11 на базі Android 10. Згодом він оновився до MIUI 12, а також до Android 11 через кілька місяців після випуску.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.