Connect with us

MOBILZONE

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

Опубліковано

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

Представляємо вам нову добірку з різними темами, які вам обов’язково варто спробувати. П’ять варіантів настройки, які зроблять ваш Xiaomi зовсім несхожим на апарати ваших друзів, які користуються встановленими темами, які пропонує MIUI.

Хоча у MIUI вже є цілком симпатичний інтерфейс, іноді все-таки хочеться спробувати кілька більш барвисте, тематичне або строге оформлення. У сьогоднішній підбірці є теми для Xiaomi на будь-який смак, які дозволяють відійти від характерного стилю власного інтерфейсу компанії.

Звичайно, майте на увазі, що необхідно змінити регіон вашого Redmi, Xiaomi або POCO, щоб встановити деякі з цих тем. Оптимальний варіант – Індія. Але після того, як ви завантажили і встановили вибрану тему, ви можете знову змінити налаштування на свій звичайний регіон.

https://vnki6fcbszxdmlbemqc44cnpxq-ac5fdsxevxq4s5y-zhuti-xiaomi-com.translate.goog/detail/f80b549c-8185-49d9-af36-a3514b57927d

1. Glass 4 | завантажити

Glass 4 – досить барвиста тема. Ці шпалери мають психоделічний, сучасний і цікавий вид. Центр управління пристроєм також виграє в даному колірному рішенні.

Додатки не зазнають особливих змін. Але віджет годин набуває платиновий градієнт, завдяки якому він проявляється на екрані блокування. Ви можете встановити цю тему на будь-який пристрій з MIUI 12.

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

2. Saffron 4 | завантажити
Для тих, хто шукає просту, але дуже стильну тему, Saffron 4, ймовірно, кращий варіант. Це теж барвиста тема, але вона відрізняється від попередньої тим, що її кольору виділяються на чорному тлі.

І віджет годин, і центр управління набувають кольору і градієнти, які роблять їх більш помітними. Тим часом ярлики стають більш сучасними. Так що ця тема ідеально підходить для молодіжної аудиторії. Вона сумісна з пристроями під керуванням MIUI 12.

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

3. Source Color Pro | завантажити
У Source Color Pro є три різних типи екрану блокування. Ви можете вибрати чистий дисплей, а у двох інших є віджети і ярлики в різних областях екрану.

Що стосується зовнішнього вигляду, тема пропонує чорні шпалери з блискітками і квітами, які надають йому стильний і сучасний вигляд. Центр управління в свою чергу залишається мінімалістичним. Ви можете завантажити цю тему на пристроях з MIUI 12.

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

4. MI AUI | завантажити
Коли справа доходить до красивих тим, MI AUI знаходиться на вершині будь добірки. Ваші шпалери будуть притягувати увагу. Блакитні відтінки надають екрану ауру простору, безтурботності і вражаючою естетики.

Екран блокування мінімалістичний. Час, погода і дата розміщені в одному кутку екрану. Тим часом фон набуває відтінки сірого, білого і чорного. Решта меню і навіть панель повідомлень стають прозорими. Так що ви не втратите ні міліметра елегантного фону цієї теми. І, звичайно, вона доступна для MIUI 12.

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

5. Black Shark 5 | завантажити
Тема Black Shark 5 призначена для тих користувачів, які шукають радикальних змін. Її зовнішній вигляд змушує відчути себе всередині Матриці. Це ще більш помітно на екрані блокування, де час і дата розташовані вертикально, а не традиційно горизонтально.

На задньому фоні переважає чорний колір, супроводжуваний візерунком із зелених шестикутників. Хоча найяскравіше зміна – це зовнішній вигляд додатків. Вони стають мінімалістичним і знаходять неоновий дизайн. Центр управління залишився тим самим, але з зеленим кольором, що надає йому футуристичний стиль. Якщо ця тема привернула вашу увагу, завантажте її на свій пристрій з MIUI 12.

 

У вас проблеми з установкою тим?
Вам необхідно змінити регіон пристрою на «Індія», щоб встановити будь-яку з цих тем на вашому пристрої. Для цього вам просто потрібно зайти в «Налаштування» -> «Додаткові настройки» -> «Регіон». Потім перейдіть по будь-якій з посилань в списку і завантажте обрану тему. Коли ви встановили і застосували тему до вашого пристрою, ви можете повернутися в розділ налаштувань і встановити регіон, який у вас був раніше на вашому пристрої Xiaomi, Redmi або POCO.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Ще одна категорія українців можуть отримати грошову допомогу в 2500 гривень

Опубліковано

У "Дії" тепер нові можливості: як користуватися

Навіть у період війни держава не забуває про виплати та допомогу найвразливішим категоріям населення. Вже незабаром щомісячну допомогу зможе отримати ще одна категорія громадян. Окрім всіх існуючих допоміг, урядом було схвалено ще декілька програм, що передбачають щомісячні виплати.

Допомогу отримають громадяни, що постраждали внаслідок війни. Наприклад, жителі території, в яких тривають бокові дії, жителі деокупованих та окупованих територій. Інформація опублікована на урядовому порталі. Денис Шмигаль, глава Кабміну, повідомив, що уряд започаткував програму допомоги, учасники якої зможуть щомісячно отримувати 2200-2500 гривень.

“Виплати також зможуть отримати наші люди з деокупованих територій, з населених пунктів, які перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни, які перебувають на тимчасово окупованій території. Разом з ООН, Червоним Хрестом, ЮНІСЕФ, Міжнародною організацією з міграції ми запустили проекти, які допоможуть нашим громадянам, які найбільше постраждали від війни”, – повідомив Денис Шмигаль.

Для отримання допомоги потрібно подати заявку на інформаційному порталі «єДопомога (edopomoga.gov.ua). Незабаром така можливість з’явиться у державному порталі «Дія».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чому переселенцям не приходять гроші з «Дії» на картку

Опубліковано

Українцям почали видавати 4500 гривень на продукти: як і хто може отримати

Як ви вже знаєте, внутрішньо переміщені особи зможуть отримати достатню допомогу від держави. Проте, деякі переселенці переймаються тим, що кошти так і не надійшли на картку. Тепер стало відомо з чим зв’язані затримки. Однією з причин є помилки при оформленні виплат.

Наприклад, в мережі неодноразово були описані випадки, де переселенці, які подали заявки на допомогу у березні досі не отримали виплат. Ймовірно, що при поданні заявки на отримання статус внутрішньо переміщеної особи були допущені серйозні помилки.

Мінінтеграція відповіла на запитання та назвала основні проблеми, які були допущені при поданні заявки. Аби отримувати допомогу потрібно отримати статус ВПО. Якщо статус не отримано, або при подання заявки були допущені серйозні помилки — кошти ви не отримаєте. Кабмін ввів можливість вносити виправлення у заявах на облік ВПО та не позбавляти українців коштів. Уряд рекомендує декілька разів перевіряти достовірність поданих заяв.

Крім того, переселенці, що подали заявки на отримання коштів через «Дію», зможуть отримати паперовий варіант довідки.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дію» повернулася функція для отримання грошової допомоги

Опубліковано

Роз'яснення ситуації роздачі повісток через додаток «Дія»

До державного порталу «Дія» повернули послугу для внутрішньо переміщених осіб. Раніше вона була недоступною у зв’язку з апдейтом системи, де працівники вносили зміни відповідно до приписів.

Громадяни, яким довелось змінити своє місце проживання та виїхали до більш безпечних куточків країни, знову зможуть подавати заявку на отримання статус внутрішньо переміщеної особи. Саме цей статус допоможе переселенцям отримувати щомісячну допомогу.

Допомога надається у розмірі 2000 гривень для дорослих, та 3000 гривень для дітей та собі з інвалідністю. Кошти надходять на картку «єПідтримки» або на картку соціальних виплат від «Ощадбанку».

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.