Connect with us

MOBILZONE

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

Опубліковано

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

Представляємо вам нову добірку з різними темами, які вам обов’язково варто спробувати. П’ять варіантів настройки, які зроблять ваш Xiaomi зовсім несхожим на апарати ваших друзів, які користуються встановленими темами, які пропонує MIUI.

Хоча у MIUI вже є цілком симпатичний інтерфейс, іноді все-таки хочеться спробувати кілька більш барвисте, тематичне або строге оформлення. У сьогоднішній підбірці є теми для Xiaomi на будь-який смак, які дозволяють відійти від характерного стилю власного інтерфейсу компанії.

Звичайно, майте на увазі, що необхідно змінити регіон вашого Redmi, Xiaomi або POCO, щоб встановити деякі з цих тем. Оптимальний варіант – Індія. Але після того, як ви завантажили і встановили вибрану тему, ви можете знову змінити налаштування на свій звичайний регіон.

https://vnki6fcbszxdmlbemqc44cnpxq-ac5fdsxevxq4s5y-zhuti-xiaomi-com.translate.goog/detail/f80b549c-8185-49d9-af36-a3514b57927d

1. Glass 4 | завантажити

Glass 4 – досить барвиста тема. Ці шпалери мають психоделічний, сучасний і цікавий вид. Центр управління пристроєм також виграє в даному колірному рішенні.

Додатки не зазнають особливих змін. Але віджет годин набуває платиновий градієнт, завдяки якому він проявляється на екрані блокування. Ви можете встановити цю тему на будь-який пристрій з MIUI 12.

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

2. Saffron 4 | завантажити
Для тих, хто шукає просту, але дуже стильну тему, Saffron 4, ймовірно, кращий варіант. Це теж барвиста тема, але вона відрізняється від попередньої тим, що її кольору виділяються на чорному тлі.

І віджет годин, і центр управління набувають кольору і градієнти, які роблять їх більш помітними. Тим часом ярлики стають більш сучасними. Так що ця тема ідеально підходить для молодіжної аудиторії. Вона сумісна з пристроями під керуванням MIUI 12.

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

3. Source Color Pro | завантажити
У Source Color Pro є три різних типи екрану блокування. Ви можете вибрати чистий дисплей, а у двох інших є віджети і ярлики в різних областях екрану.

Що стосується зовнішнього вигляду, тема пропонує чорні шпалери з блискітками і квітами, які надають йому стильний і сучасний вигляд. Центр управління в свою чергу залишається мінімалістичним. Ви можете завантажити цю тему на пристроях з MIUI 12.

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

4. MI AUI | завантажити
Коли справа доходить до красивих тим, MI AUI знаходиться на вершині будь добірки. Ваші шпалери будуть притягувати увагу. Блакитні відтінки надають екрану ауру простору, безтурботності і вражаючою естетики.

Екран блокування мінімалістичний. Час, погода і дата розміщені в одному кутку екрану. Тим часом фон набуває відтінки сірого, білого і чорного. Решта меню і навіть панель повідомлень стають прозорими. Так що ви не втратите ні міліметра елегантного фону цієї теми. І, звичайно, вона доступна для MIUI 12.

5 стильних тем для MIUI 12, які зроблять ваш Xiaomi зовсім іншим

5. Black Shark 5 | завантажити
Тема Black Shark 5 призначена для тих користувачів, які шукають радикальних змін. Її зовнішній вигляд змушує відчути себе всередині Матриці. Це ще більш помітно на екрані блокування, де час і дата розташовані вертикально, а не традиційно горизонтально.

На задньому фоні переважає чорний колір, супроводжуваний візерунком із зелених шестикутників. Хоча найяскравіше зміна – це зовнішній вигляд додатків. Вони стають мінімалістичним і знаходять неоновий дизайн. Центр управління залишився тим самим, але з зеленим кольором, що надає йому футуристичний стиль. Якщо ця тема привернула вашу увагу, завантажте її на свій пристрій з MIUI 12.

 

У вас проблеми з установкою тим?
Вам необхідно змінити регіон пристрою на «Індія», щоб встановити будь-яку з цих тем на вашому пристрої. Для цього вам просто потрібно зайти в «Налаштування» -> «Додаткові настройки» -> «Регіон». Потім перейдіть по будь-якій з посилань в списку і завантажте обрану тему. Коли ви встановили і застосували тему до вашого пристрою, ви можете повернутися в розділ налаштувань і встановити регіон, який у вас був раніше на вашому пристрої Xiaomi, Redmi або POCO.

Facebook Comments

MOBILZONE

Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону

Опубліковано

Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону

Від початку повномасштабного вторгнення, країну покинули понад 4 мільйони українців, що значно вплинуло на обсяги міжнародних переказів. Відтак перекази з-за кордону в Україну зменшилися, а з країни, навпаки, зросли.

Заступник голови банку правління “Глобус” Анна Довгальська нагадала, що правління Національного банку України ухвалило зміни до постанови No 18 від 24 лютого 2022 року і встановлено обмеження щодо переказу коштів за кордон.

«На сьогодні українцям дозволено тільки перекази з карток в іноземній валюті в розмірі до 100 тисяч гривень в місяць, а з гривневих карток перекази за кордон заборонені. Гривневі картки можна використовувати лише в обмежених випадках, таких як сплата аліментів, оплата лікування, навчання, транспортування хворих і померлих, купівля товарів критичного імпорту», — зазначила Довгальська.

Тобто, якщо з української валютної карти на іноземну переведено 100 тис. грн, то більше операцій переводу цього місяця буде провести неможливо. У результаті, через такі обмеження, обсяги грошових переказів за кордон зменшилися в порівнянні з попередніми роками.

Скільки грошей українці відправили за кордон у 2023 році

За даними НБУ, у 2023 році приватні грошові перекази в Україні становили $3,8 млрд. Натомість загальний дохід досягає 11,5 мільярдів доларів.

«За різними оцінками за 2 роки з України було перераховано до 500 мільйонів доларів (але це не точна статистика). З серпня 2023 року ситуація значно покращилася, коли стало можливим купувати валюту в безготівковій формі в розмірі до 50 тисяч гривень протягом календарного місяця.», — зауважила Довговальська.

Комерційні банки почали стрімко впроваджувати власні електронні послуги купівлю/продаж безготівкової валюти та швидкі перекази через власні мобільні додатки. Таким чином, відкрити валютну картку у застосунку банку стало доступно для всіх. На сьогодні банківська сфера стрімка розвивається та набирає популярність завдяки швидкості та зручності.

Раніше ми розповідали, що ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах.

Також наша редакція писала, які ліміти переказу з картки на картку встановив ПриватБанк та monobank.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілізувати

Опубліковано

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілзувати

У Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядають поправки до законопроєкту №10449, який спрямований на посилення мобілізаційних заходів. Про критерії виключення осіб від призову до Збройних Сил України інформував депутат від фракції “Голос” Роман Костенко.

Зазначено, що в парламенті затвердили звільнення від призову під час мобілізації наступних соціальних груп громадян:

• Українці, в яких є дитина/діти, батько чи мати яких померли, зникли безвісти або позбавлені батьківських прав.
• Багатодітні батьки, які утримують трьох і більше дітей віком до 18 років. Виняток – боржники за аліментами довше трьох місяців.
• Члени сім’ї українців з інвалідністю І та ІІ груп.
• Опікуни, опікуни, прийомні батьки, патронатні вихователі, батьки-вихователі, які містять дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт до 18 років.

Члени Комітету також розглянули розширення повноважень поліції та прийшли до висновку, що правоохоронці не повинні вручати повістки. Однак вони можуть разом зі співробітниками ТЦК сповіщати військовозобов’язаних українців та резервістів, а також документувати процес перевірки документів на фото та відео.

Полковник СБУ Роман Костенко уточнив, що його колеги підтримали пропозицію надати право особам, засудженим до випробувального строку та звільненим від відбування покарання, бути мобілізованими та приєднатися до армії. Також було прийнято рішення щодо бронювання чоловіків, але нардеп не розкрив подробиць. Залишилося обговорити положення щодо виконання військово-транспортного обов’язку та ротації, які не були включені до законопроєкту. Нагадаємо, що Рада ухвалила новий законопроєкт у першому читанні 7 лютого. На другому читанні депутати подали 4195 поправок.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Опубліковано

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Компанія LG розширила каталог фірмових ТБ ігровими моделями OLED evo G4 (2024) та OLED evo C4 (2024). Новинки отримали підтримку актуальних ігрових технологій і просунуті характеристики, спрямовані на поліпшення досвіду користувача як геймерів, так і кіноманів.

Телевізори серії OLED evo G4 оснащуються 4K-дисплеями та процесором Alpha 11 з ШІ-функціями, а також підтримують технологію Brightness Booster Max, яка збільшує максимальну яскравість підсвічування. Основою моделей сімейства OLED evo C4, своєю чергою, став чіп Alpha 9 AI Gen 7.

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Всі новинки підтримують частоту оновлення до 144 Гц, а також технології NVIDIA G-SYNC та AMD FreeSync для більш плавного ігрового процесу. Оновлена платформа webOS дозволяє персоналізувати профілі користувачів та розпізнавати голос, надаючи індивідуальні рекомендації та швидкий доступ до контенту. Усі ТБ сумісні з пристроями розумного будинку, Apple AirPlay та Google Chromecast.

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Телевізори з’являться у продажу 17 березня. Ціна LG OLED evo C4 у США складе від $1499 (діагональ 42 дюйми) до $5399 (83 дюйми). Модель evo G4 буде коштувати від $2599 (55 дюймів) до $24999 (97 дюймів).

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону
MOBILZONE40 хв. тому

Скільки грошей українці переказали на картки з-за кордону

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілзувати
MOBILZONE1 годину тому

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ: ІІI групу тепер будуть мобілізувати

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC
MOBILZONE2 години тому

LG показала ігрові OLED-телевізори з частотою 144 Гц та NVIDIA G-SYNC

Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись
MOBILZONE3 години тому

Грошова допомога від благодійного фонду: хто отримає та як зареєструватись

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах
MOBILZONE6 години тому

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову
MOBILZONE7 години тому

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу
MOBILZONE21 годину тому

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт
MOBILZONE23 години тому

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації
MOBILZONE1 день тому

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти
MOBILZONE1 день тому

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.